RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Renault Mégane RS Cup 250 KW Clubsport uit 2010, 250 pk, tellerstand 156.267 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 1 juni 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2010
Kilometerstand
156.267 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Jaune Sport
Motor & prestaties
4
Vermogen
250 pk (184 kW)
Cilinderinhoud
1998 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
8,4 l/100km
CO₂-uitstoot
195 g/km
Emissieklasse
EURO 5 A
Uitvoering & afwerking
2
Zitplaatsen
5
Massa
1.362 kg
Historie & RDW
6
1e toelating
23 februari 2010
1e tenaamstelling NL
23 februari 2010
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
1 juni 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
17 augustus 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 39.050
BPM
€ 9.717
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Verzekering voor deze Renault Mégane
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Renault Mégane
Indicatief € 496 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 24.750 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Omschrijving
Het ultieme speelgoed voor autoliefhebbers die serieus willen meedoen op bijvoorbeeld Circuit Zandvoort of de Nürburgring.
De best sturende voorwielaangedreven hatchback met een heleboel modificaties om de auto nog leuker, sneller, beter en mooier te maken.
Over deze Mégane RS Cup-S Tracktool:
Prachtige Phase 1 Cup in Jaune Sport.
In standaardvorm al een heel goed sturende auto, maar dit exemplaar hebben we in 2022 door Renault Kirfel in Adenau volledig om laten bouwen voor het circuit.
De auto staat gewoon op Nederlands kenteken en is straatlegaal.
Een volledige fotoreportage volgt.
Modificaties:
KW Clubsport + 90-170 Nm hoofdveren + demperaanpassing
Setup by Kirfel
Milltek catless downpipe
Middendemper Rohr
Brembo flat discs FA31 P remschijven
Endless ME22 remblokken vooras
Endless ME22 remblokken achteras
Stalen remleidingen
Racing ATE 200 remvloeistof
Wagner Competition intercooler
Protrack ONE wielen
Michelin Pilot Sport 4S straat-/regenbanden
Clubsport rolkooi zwart
2x Recaro Pole Position kuipstoelen alcantara
Sabelt 6-punts gordels rood
CAE ultra shifter zwart met rode shift knob
Luisi Mirage Race alcantara stuur
Sabelt tow strap
Kirfel aangepaste baksteun
Injen intake
Kirfel software aangepast: 320 pk en 430 Nm
Al deze aanpassingen maken deze Mégane RS tot een zeer capabele auto voor op het circuit.
Alles is geoptimaliseerd om zo goed mogelijk te functioneren: motor, onderstel, remmen, veiligheid — alles is aangepakt met deze ultieme Tracktool als resultaat.
Auto kan geleverd worden op 18 inch Protrack met Nankang AR-1 Semislicks of optioneel Protrack ONE 17 inch met Michelin Pilot Sport 4s regen / straat set.
Of beide in overleg.
Historie:
Origineel Nederlandse auto.
Door ons in 2022 aangekocht in volledig originele conditie.
Technisch volledig laten controleren door Renault Kirfel alvorens de modificaties door te voeren.
De RS is door ons 3 seizoenen gebruikt op het circuit (2022-2024).
Omdat wij gestopt zijn met circuitrijden staat de auto nu al een tijdje stil.
Bij de auto is een map met facturen aanwezig van de historie en alle door ons doorgevoerde modificaties.
Onderhoud:
Altijd keurig onderhouden, grotendeels bij Renault zelf en later bij Renault Kirfel in Adenau.
Distributieriem vervangen in 2021 bij 144.779 km.
Vorig jaar laten controleren door Renault Kirfel, inclusief uitlijning en uitweging. Hierna is er nauwelijks meer met de auto gereden.
Staat:
Een zeer nette auto waarbij alleen gebruik is gemaakt van de allerbeste onderdelen op de markt, en waar geen euro op bespaard is.
Altijd bereden met respect voor de techniek.
Een buitenkans om een volledig geprepareerde Ready-2-Race Mégane RS te bemachtigen, waarmee ook gewoon op de openbare weg gereden kan worden.
Auto wordt verkocht zonder garantie.
Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Mégane
“Volledige zaero bodykit laten monteren voor mijn golf 7.5gti
Online besteld, snelle reactie voor het maken van een afspraak voor de montage dit kon ook op zaterdag wat mij het mooiste uitkwam.
Sochtends neer gezet paar uur later weer opgehaald super netjes gemonteerd door de mannen.”
Bart B.
“Voor mijn Audi was ik op zoek naar een volledig carbon pakket. Via het internet kwam ik uit Rijdersauto performance.
En wat ben ik daar achteraf blij mee geweest.
Niels heeft mij geweldig geholpen. Het voordeel is dat ze dezelfde passie hebben; Auto’s!
Contact was goed, eenvoudig een afspraak kunnen plannen.
Op de dag van de afspraak, heel gastvrij ontvangen. De koffie was heerlijk!
En toen kwam het eindresultaat.
Zeer tevreden over de producten en de professionele wijze van montage!
Graag tot de volgende keer!”
“Volledige zaero bodykit laten monteren voor mijn golf 7.5gti
Online besteld, snelle reactie voor het maken van een afspraak voor de montage dit kon ook op zaterdag wat mij het mooiste uitkwam.
Sochtends neer gezet paar uur later weer opgehaald super netjes gemonteerd door de mannen.”
Bart B.
“Voor mijn Audi was ik op zoek naar een volledig carbon pakket. Via het internet kwam ik uit Rijdersauto performance.
En wat ben ik daar achteraf blij mee geweest.
Niels heeft mij geweldig geholpen. Het voordeel is dat ze dezelfde passie hebben; Auto’s!
Contact was goed, eenvoudig een afspraak kunnen plannen.
Op de dag van de afspraak, heel gastvrij ontvangen. De koffie was heerlijk!
En toen kwam het eindresultaat.
Zeer tevreden over de producten en de professionele wijze van montage!
Graag tot de volgende keer!”
Patrick K.
Veelgestelde vragen over deze Renault Mégane
Wat kost de Renault Mégane 2010 bij Rijdersauto - Performance Cars?
Deze Renault Mégane uit 2010 staat te koop voor € 24.750 bij Rijdersauto - Performance Cars in Elburg. De kilometerstand bedraagt 156.267 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Renault Mégane uit 2010?
Dit exemplaar heeft 156.267 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Rijdersauto - Performance Cars in Elburg.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Mégane?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Mégane € 496 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 24.750 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.