Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Renault›Renault Rafale

Renault Rafale (2024)

1.2 E-Tech full hybrid 200 esprit Alpine

€ 38.440

Nieuwprijs €58.387 — 34% lager (€19.947 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 756/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot nov 2028Label A
  • 2024
  • 32.797 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Suv
  • BLUE RRK + BLACK GNE (BIYXR)
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Mossel Renault Spijkenisse
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Renault Rafale 1.2 E-Tech full hybrid 200 esprit Alpine uit 2024, 200 pk, 0–100 km/u in 8,9 s, tellerstand 32.797 km, hybride, automaat. APK geldig tot 28 november 2028, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2024
Kilometerstand
32.797 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
BLUE RRK + BLACK GNE (BIYXR)

Motor & prestaties

Vermogen
200 pk (147 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
8
Acceleratie (0-100 km/u)
8.9 s
Koppel
205 Nm
Topsnelheid
175 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
55 l

Afmetingen

Lengte
4.710 mm
Breedte
1.860 mm
Wielbasis
2.740 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
2 kWh

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,7 l/100km
CO₂-uitstoot
107 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6d-TEMP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.635 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.180 kg
Max. trekgewicht geremd
1.500 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Laadvermogen
545 kg
Bekleding
Kunstleer
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
28 november 2024
1e tenaamstelling NL
28 november 2024
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
28 november 2028
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
2 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 58.387
BPM
€ 2.925
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Renault Rafale

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Renault Rafale

Indicatief € 756 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 38.440 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 1.182
  • 48 mnd · € 915
  • 60 mnd · € 756
  • 72 mnd · € 650

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €592/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €11.532 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
  • ✓kunstlederen/alcantara bekleding
  • ✓lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
  • ✓Apple Carplay/Android Auto
  • ✓dodehoek detectie
  • ✓airco (automatisch)
  • ✓Autonomous Emergency Braking
  • ✓voorstoelen verwarmd
  • ✓rijstrooksensor met correctie
  • ✓matrix LED koplampen
  • ✓metaalkleur
  • ✓navigatiesysteem

Omschrijving

Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag uw verkoopadviseur naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld.* Voor meer zekerheid adviseren wij u om het Van Mossel Servicepakket Plus van €995 aan te schaffen: De inhoud van dit pakket betreft onder andere een onderhoudsbeurt, APK minimaal 6 maanden, bijvullen van de vloeistoffen, mobiliteitsgarantie en een uitgebreide inspectie op 130 punten. Voor occasions met een motorinhoud hoger dan 2.0 liter kost het Servicepakket Plus €1.295. Dit pakket is niet verwerkt in de geadverteerde prijs van de auto. Onze voertuigen worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie. Welkom bij Van Mossel Renault Spijkenisse! Let op! Vraag nu geheel vrijblijvend uw inruilvoorstel aan of plan een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw voorkeur. Onze verkoopadviseurs staan u graag te woord, zowel online als telefonisch, en verwelkomen u graag in onze showrooms. De lijst met beschikbare opties is met uiterste zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is, of dat er een beschreven optie niet aanwezig is. Wij raden aan om opties die van invloed kunnen zijn op uw aankoopbeslissing te controleren voordat u tot aankoop overgaat. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de optielijst. Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag uw verkoopadviseur naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld.* Voor meer zekerheid adviseren wij u om het Van Mossel Servicepakket Plus van €995 aan te schaffen: De inhoud van dit pakket betreft onder andere een onderhoudsbeurt, APK minimaal 6 maanden, bijvullen van de vloeistoffen, mobiliteitsgarantie en een uitgebreide inspectie op 130 punten. Voor occasions met een motorinhoud hoger dan 2.0 liter kost het Servicepakket Plus €1.295. Dit pakket is niet verwerkt in de geadverteerde prijs van de auto. Onze voertuigen worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie. Met vriendelijke groet, Het verkoopteam van Mossel Renault Spijkenisse

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Rafale

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Mossel Renault Spijkenisse
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Van Mossel Renault Spijkenisse

Maaswijkweg 1

3203 LG Spijkenisse

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
586 reviews · Van Mossel Renault Spijkenisse, Spijkenisse
“Wij zijn vanaf minuut 1 voortreffelijk te woord gestaan.De afhandeling na de aankoop is zeer goed.Ze staan voor alle vragen open,en we kregen duidelijke antwoorden .ga zo door .Wij zijn geholpen door Cedric .perfect”

Joop L.

“Hallo, vandaag een renault capture gekocht bij van mossel spijkenisse, hierbij werden wij uitstekend geholpen door verkoopadviseur Cedric de Keyzer. Deze kerel had verstand van zaken en was supervriendelijk, we konden ook een beetje prive praten wat wel fijn was. Het is ook een prachtige locatie in maaswijk en lekker dicht bij ons thuis. Volgende week woensdag kunnen we de auto ophalen en hopen weer door Cedric de keyzer geholpen te worden. Mvg.Jc hornschuh”

Joop H.

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
586 reviews · Van Mossel Renault Spijkenisse, Spijkenisse
“Wij zijn vanaf minuut 1 voortreffelijk te woord gestaan.De afhandeling na de aankoop is zeer goed.Ze staan voor alle vragen open,en we kregen duidelijke antwoorden .ga zo door .Wij zijn geholpen door Cedric .perfect”

Joop L.

“Hallo, vandaag een renault capture gekocht bij van mossel spijkenisse, hierbij werden wij uitstekend geholpen door verkoopadviseur Cedric de Keyzer. Deze kerel had verstand van zaken en was supervriendelijk, we konden ook een beetje prive praten wat wel fijn was. Het is ook een prachtige locatie in maaswijk en lekker dicht bij ons thuis. Volgende week woensdag kunnen we de auto ophalen en hopen weer door Cedric de keyzer geholpen te worden. Mvg.Jc hornschuh”

Joop H.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Renault Rafale

Wat kost de Renault Rafale 2024 bij Van Mossel Renault Spijkenisse?

Deze Renault Rafale uit 2024 staat te koop voor € 38.440 bij Van Mossel Renault Spijkenisse in Spijkenisse. De kilometerstand bedraagt 32.797 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Rafale uit 2024?

Dit exemplaar heeft 32.797 km op de teller en is aangeboden als hybride met automatische versnellingsbak bij Van Mossel Renault Spijkenisse in Spijkenisse.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Rafale?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Rafale € 756 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 38.440 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →