Prijs getoetstVergeleken met 121 vergelijkbare occasions
Specificaties
Renault Rafale Massage, Pano Dak Var. transparantie uit 2026, 150 pk, 0–100 km/u in 6,4 s, tellerstand 37 km, hybride, automaat.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2026
Kilometerstand
37 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
zwart metallic
Motor & prestaties
7
Vermogen
150 pk (110 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
8
Acceleratie (0-100 km/u)
6.4 s
Topsnelheid
175 km/h
Tankinhoud
55 l
Verbruik & milieu
2
Verbruik (gecombineerd)
1,7 l/100km
Energielabel
A
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.909 kg
Bekleding
Half leder / alcantara
Interieurkleur
Zwart
Historie & RDW
1
Onderhoudsboekjes
Ja
Prijs & fiscaal
2
BTW/Marge
BTW
Prijs
Excl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 121 vergelijkbare Renault Rafale occasions
↓ 2% onder marktprijs
€ 44.485 Laag€ 51.900 Mediaan€ 54.565 Hoog
Deze auto staat op € 50.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €733/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €20.380 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓20 inch lichtmetalen velgen
✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
✓Buitenspiegels meegespoten
✓Buitenspiegels verwarmbaar
✓Bumpers in carrosseriekleur
✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
✓Dakspoiler
✓Dimlichten automatisch
✓Elektrisch bedienbare achterklep
✓Grootlichtassistent
✓Keyless entry
Omschrijving
Fabrikant: Autobedrijf Van Dueren den Hollander Steenpad 9 4797SG WILLEMSTAD NB, NL 0168473435 http://www.dueren.nl info@dueren.nl
Renault zoekt de laatste jaren nadrukkelijk het onderscheid op wat betreft innovatie en straalt dat ook duidelijk uit met de slogan 'Drive for change'. Deze goed onderhouden Renault heeft slechts 37 kilometer gelopen, het bouwjaar is 2026. Elektrisch rijden of liever benzine? Kiezen hoeft niet, want de hybride motor maakt het allebei mogelijk. Deze Renault Rafale legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten. De verwarmbare voorstoelen zijn voorzien van massagefunctie. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Een heerlijke hoeveelheid daglicht zorgt voor een riant en ruimtelijk effect door het glazen panoramadak. Fijn plusje, zeker in de kille dagen, is het verwarmd stuurwiel. De kwaliteit van de matrix LED-verlichting geeft het gevoel dat u bij daglicht rijdt. Ook is de auto voorzien van: 20 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, zwarte hemelbekleding, dakspoiler en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard geeft alle up-to-date info en functies voor een slimme en veilige rit. De achteruitrijcamera brengt precies in zicht wat zich achter u bevindt en toont een glashelder beeld op hoge resolutie. Een geluidssignaal waarschuwt hoeveel ruimte u nog heeft. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Met Connected Services wordt iedere rit nóg veiliger. Het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst en het navigatiesysteem bedient u veilig met knoppen op het stuurwiel of met gesproken commando's. De Renault is standaard voorzien van: automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en isofix-aansluiting.
Het rijden met deze Renault wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Ook helpen het dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Wij adverteren onze auto's met als optie een BOVAG Afleveringspakket, waarin 12 mnd BOVAG Garantie en een afleveringsbeurt zijn inbegrepen, kijk bij de opmerkingen voor de prijs van dit pakket. Op verzoek is tegen een meerprijs 24 mnd BOVAG garantie mogelijk.
Wilt u deze auto komen bezichtigen? LET OP: Bel altijd op het moment dat u van plan bent naar ons toe te komen, dan reserveren wij de auto definitief gedurende een af te spreken reistijd en geeft altijd uw mobiele nummer door !!
U kunt contact met ons opnemen via 0168-473435 keuze 2 verkoop.
Wij zetten de auto graag voor u gereed!
Openingstijden
Ma t/m Vrij 08.00-18.00
Zaterdag 08.00-15.00
Donderdag avond mogelijk op afspraak.
Autobedrijf van Dueren al bijna 40 jaar uw partner in mobiliteit!
Controleert u altijd bij bezichtiging of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk op de auto aanwezig zijn, wij doen onze uiterste best om de opties zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Bij jonge auto’s komt het ook steeds meer voor dat bepaalde fabrieksopties vrijgegeven worden door de fabrikant d.m.v. een abonnement of een eenmalig bedrag voor de vrijgave van de fabrieksoptie.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Rafale
“Onaangekondigd langsgereden voor een mooie bus die zij hadden staan. Stond op een andere locatie maar was geen moeite om hem te halen zodat we even konden rijden. Hij zag en reed zoals beschreven dus we hebben gelijk een mooie deal kunnen sluiten.
Auto is snel daarna al opgeleverd. Fijn bedrijf, aardige mensen, aanrader!”
Koers C.
“Ik wil graag Autobedrijf van Dueren den Hollander in Willemstad in het zonnetje zetten.
Die verdienen echt een pluim.
Onze zoon heeft daar vorig jaar een mooie Ford Fiesta gekocht.
Er zat een klein geluidje in dus na laten kijken en ze konden helaas niks vinden.
2 weken geleden kwam hij thuis met die sneeuw een enorme ratel in de motor.
Gelijk de garage gecontact.
Die hebben hem opgehaald en wat bleek de motor helemaal kapot.
Een aantal dagen later kreeg onze zoon een fijn telefoontje van de garage dat ze alles op hun kosten repareren incl leenauto.
Ze gooien het op de garantie die toch al een maand er overheen was.
Echt chapeau garage van Dueren den Hollander.
Wat is dit een supernette service.
Onze zoon heeft jullie al verwend met worstenbrood en bonbons.
Ik wilde dit gewoon met iedereen delen. Het kan gewoon nog.
Garage van Dueren den Hollander bedankt.❤️”
Nicole L.
Over deze dealer
Google-reviews
4,5
142 reviews · Van Dueren, Willemstad
“Onaangekondigd langsgereden voor een mooie bus die zij hadden staan. Stond op een andere locatie maar was geen moeite om hem te halen zodat we even konden rijden. Hij zag en reed zoals beschreven dus we hebben gelijk een mooie deal kunnen sluiten.
Auto is snel daarna al opgeleverd. Fijn bedrijf, aardige mensen, aanrader!”
Koers C.
“Ik wil graag Autobedrijf van Dueren den Hollander in Willemstad in het zonnetje zetten.
Die verdienen echt een pluim.
Onze zoon heeft daar vorig jaar een mooie Ford Fiesta gekocht.
Er zat een klein geluidje in dus na laten kijken en ze konden helaas niks vinden.
2 weken geleden kwam hij thuis met die sneeuw een enorme ratel in de motor.
Gelijk de garage gecontact.
Die hebben hem opgehaald en wat bleek de motor helemaal kapot.
Een aantal dagen later kreeg onze zoon een fijn telefoontje van de garage dat ze alles op hun kosten repareren incl leenauto.
Ze gooien het op de garantie die toch al een maand er overheen was.
Echt chapeau garage van Dueren den Hollander.
Wat is dit een supernette service.
Onze zoon heeft jullie al verwend met worstenbrood en bonbons.
Ik wilde dit gewoon met iedereen delen. Het kan gewoon nog.
Garage van Dueren den Hollander bedankt.❤️”
Nicole L.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Renault Rafale
Wat kost de Renault Rafale 2026 bij Van Dueren?
Deze Renault Rafale uit 2026 staat te koop voor € 50.950 bij Van Dueren in Willemstad. De kilometerstand bedraagt 37 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Renault Rafale uit 2026?
Dit exemplaar heeft 37 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij Van Dueren in Willemstad.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Rafale?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Rafale € 1.080 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 50.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.