Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Renault›Renault Scenic E-Tech

Renault Scenic E-Tech (2026)

EV60 comfort range techno

€ 38.445
ⓘ Prijsopbouw
Netto €31.773·BTW €6.672·Rest-BPM €653
Totaal incl. BTW: €38.445

Nieuwprijs €44.095 — 13% lager (€5.650 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 756/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot jun 2030Label A
Netto €31.773·BTW €6.672·Rest-BPM €653
Totaal incl. BTW: €38.445
  • Demo
  • 2026
  • 3.500 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • zwart
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdABD Heerenveen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 214 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Renault Scenic E-Tech EV60 comfort range techno uit 2026, 170 pk, 0–100 km/u in 8,6 s, 430 km elektrische actieradius, tellerstand 3.500 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 1 juni 2030, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
3.500 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
zwart

Motor & prestaties

Vermogen
170 pk (125 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
8.6 s
Koppel
280 Nm
Topsnelheid
150 km/h

Afmetingen

Lengte
4.470 mm
Breedte
1.860 mm
Wielbasis
2.790 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
60 kWh
Elektrische actieradius
430 km
Laadvermogen (AC)
22 kW
Laadtijd (0-100%)
3u 15m
Geschikt voor snelladen
Ja

Verbruik & milieu

Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.722 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.340 kg
Max. trekgewicht geremd
1.100 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Laadvermogen
618 kg
Bekleding
half_leather_fabric
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
1 juni 2026
1e tenaamstelling NL
1 juni 2026
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
1 juni 2030
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
4 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 44.095
BPM
€ 687
Bijtellingspercentage
18%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 214 vergelijkbare Renault Scenic E-Tech occasions

↓ 18% onder marktprijs
€ 43.445
Laag
€ 46.899
Mediaan
€ 49.690
Hoog

Deze auto staat op € 38.445 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Verzekering voor deze Renault Scenic E-Tech

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Renault Scenic E-Tech

Indicatief € 756 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 38.445 en je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 1.182
  • 48 mnd · € 915
  • 60 mnd · € 756
  • 72 mnd · € 650

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €474/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €11.121 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
100%
Band: 87/87 kWh~566 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
87 kWh
van 87 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−0%
0 jaar, 3.500 km/jaar
Geschatte cycli
~12
1% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
97.6%
2029
92.9%
2031
88.2%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • ✓Apple Carplay/Android Auto
  • ✓electronic climate controle
  • ✓lichtmetalen velgen 19"
  • ✓navigatiesysteem
  • ✓stof/kunstlederen bekleding
  • ✓voorstoelen verwarmd
  • ✓warmtepomp
  • ✓achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓achteruitrij assistent
  • ✓achteruitrijcamera
  • ✓alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓All season banden

Omschrijving

Welkom bij ABD U kunt ons zowel telefonisch, per mail, whatsapp of via videobellen bereiken. Neem vrijblijvend contact met ons op voor een proefrit, beschikbaarheid en een scherpe offerte met of zonder inruil van uw huidige auto. Heeft u een auto die u wilt inruilen? Dan profiteert u van extra voordeel, want wij bieden extra geld voor uw huidige auto! *Elke avond koopavond! Bij ABD is er van maandag tot en met vrijdag koopavond tot 21:00 uur. Welke avond of vestiging past u het beste? Neem contact met ons op en wij zorgen ervoor dat de auto van uw keuze, op de gewenste vestiging, dag en tijd voor u klaar staat. Uiteraard bent u ook van harte welkom zonder afspraak. Hieronder een overzicht van de koopavonden: Maandag: Nissan Drachten, Omloop 56 Nissan Drachten, Omloop 56 Dinsdag: Renault/Dacia Drachten, Jade 1 Woensdag: Renault/Dacia/Mitsubishi/Nissan Leeuwarden, Hortensiastraat 2 Donderdag: Renault/Dacia/Nissan/Mitsubishi Heerenveen, Skrynmakker 26 & Renault/Dacia Sneek, Kolenbranderstraat 5a Vrijdag: Renault/Dacia Dokkum, de Brege 6 Financieren Wij vertellen u graag meer over de financieringsvormen die we kunnen aanbieden. Waarom ABD? - Gegarandeerd de beste deal Bij ABD bent u verzekerd van de scherpste prijs én de beste service: gegarandeerd de beste deal! - ABD is Renault Dealer of the Year ABD Renault is in 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 en 2020 verkozen tot Dealer of the Year, de prijs voor beste Renault Dealer van Nederland! Disclaimer Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is ABD niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Scenic E-Tech

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdABD Heerenveen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 214 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

ABD Heerenveen

Skrynmakker 26

8447 GH Heerenveen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
528 reviews · ABD Heerenveen, Heerenveen
“Vanuit Hellevoetsluis terecht gekomen bij ABD in Heerenveen vanwege deze prachtige auto. Gevraagd om de auto vast te houden en aangegeven dat wij van ver kwamen 2,5 uur rijden . Het was voor ons een speciale aankoop. Maar helaas was aankoop gesprek voor ons gevoel ‘snel en even tussendoor’ vanwege drukte in de showroom.. Er was zelfs zonder inruil en directe betaling geen enkele korting mogelijk. De charme van een mooie auto kopen is er wel af. Bij het ophalen aangegeven dat wij met openbaar vervoer kwamen. Dit was een zeer lange reis met wat tegenslag en in Heerenveen moesten wij nog 20 minuten lopen. We hoopten dat er werd aangeboden ons op te halen. Helaas was dat niet het geval. De verkoper die ons toen ontving gaf aan dat hij jammer vond dit niet te weten anders had hij ons opgehaald. De collega die ons de auto had verkocht had dit niet doorgegeven. Vooraf hebben wij zelf meermaals moeten vragen om de factuur. Deze kregen wij 1 dag van tevoren. Uiteindelijk is alles goed gekomen en zijn wij wel tevreden over de aflevering en onderzettend blij met de auto. Hij rijdt fantastisch en ziet er geweldig uit.”

Inge M.

“De aflevering van de Renault Grand Scénic is geheel volgens afspraak verlopen. Het was goed zaken doen. Helaas moest de Scenic terug voor wat ongeziene schade. Maar ook dat is weer voortreffelijk verholpen. Ik ben elke dag blij met deze auto.”

Peter B.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
528 reviews · ABD Heerenveen, Heerenveen
“Vanuit Hellevoetsluis terecht gekomen bij ABD in Heerenveen vanwege deze prachtige auto. Gevraagd om de auto vast te houden en aangegeven dat wij van ver kwamen 2,5 uur rijden . Het was voor ons een speciale aankoop. Maar helaas was aankoop gesprek voor ons gevoel ‘snel en even tussendoor’ vanwege drukte in de showroom.. Er was zelfs zonder inruil en directe betaling geen enkele korting mogelijk. De charme van een mooie auto kopen is er wel af. Bij het ophalen aangegeven dat wij met openbaar vervoer kwamen. Dit was een zeer lange reis met wat tegenslag en in Heerenveen moesten wij nog 20 minuten lopen. We hoopten dat er werd aangeboden ons op te halen. Helaas was dat niet het geval. De verkoper die ons toen ontving gaf aan dat hij jammer vond dit niet te weten anders had hij ons opgehaald. De collega die ons de auto had verkocht had dit niet doorgegeven. Vooraf hebben wij zelf meermaals moeten vragen om de factuur. Deze kregen wij 1 dag van tevoren. Uiteindelijk is alles goed gekomen en zijn wij wel tevreden over de aflevering en onderzettend blij met de auto. Hij rijdt fantastisch en ziet er geweldig uit.”

Inge M.

“De aflevering van de Renault Grand Scénic is geheel volgens afspraak verlopen. Het was goed zaken doen. Helaas moest de Scenic terug voor wat ongeziene schade. Maar ook dat is weer voortreffelijk verholpen. Ik ben elke dag blij met deze auto.”

Peter B.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Renault Scenic E-Tech

Wat kost de Renault Scenic E-Tech 2026 bij ABD Heerenveen?

Deze Renault Scenic E-Tech uit 2026 staat te koop voor € 38.445 bij ABD Heerenveen in Heerenveen. De kilometerstand bedraagt 3.500 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Scenic E-Tech uit 2026?

Dit exemplaar heeft 3.500 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij ABD Heerenveen in Heerenveen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Scenic E-Tech?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Scenic E-Tech € 756 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 38.445 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Is de Renault Scenic E-Tech 2026 een elektrische auto?

Ja, deze Renault Scenic E-Tech uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 38.445 bij ABD Heerenveen in Heerenveen.