Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsRenaultRenault Scénic

Renault Scénic (2025)

E-Tech EV87 long range esprit Alpine

€ 41.949

Nieuwprijs 51.345 18% lager (€9.396 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot mei 2029Label A
  • 2025
  • 15.174 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Two-tone blanc nacré / noir ét
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHans Jongerius Gouda
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 397 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Renault Scénic E-Tech EV87 long range esprit Alpine uit 2025, 217 pk, 0–100 km/u in 7,9 s, 625 km elektrische actieradius, tellerstand 15.174 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 23 mei 2029, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
15.174 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Two-tone blanc nacré / noir ét

Motor & prestaties

Vermogen
217 pk (160 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
7.9 s
Koppel
300 Nm

Elektrisch

Accucapaciteit
87 kWh
Elektrische actieradius
625 km
Laadvermogen (AC)
22 kW
Snellaadvermogen (DC)
150 kW
Laadtijd (0-100%)
5 uur
Elektriciteitsverbruik
15 kWh/100km

Verbruik & milieu

Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.817 kg
Max. trekgewicht geremd
1.100 kg
Bekleding
Half leder / stof

Historie & RDW

1e toelating
23 mei 2025
1e tenaamstelling NL
23 mei 2025
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
23 mei 2029
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
15 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 51.345
BPM
€ 667
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 397 vergelijkbare Renault Scénic occasions

10% onder marktprijs
€ 43.900
Laag
€ 46.714
Mediaan
€ 48.490
Hoog

Deze auto staat op € 41.949 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €647/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €12.585 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
97.4%
Band: 84.7/87 kWh~551 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
84.7 kWh
van 87 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−2.6%
1 jaar, 15.174 km/jaar
Geschatte cycli
~51
3% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC) (aangenomen)

Exact accuprofiel onbekend voor dit model — schatting o.b.v. NMC, de meest gebruikte chemie voor moderne EVs. Capaciteit uit dealerspecificaties.

Verwachte SoH
2027
94.8%
2029
89.7%
2031
84.5%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • 360 GRADEN CAMERA
  • achteruitrij assistent
  • achteruitrijcamera
  • Apple Carplay/Android Auto
  • audio installatie premium
  • camerabeeld in binnenspiegel
  • cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
  • dodehoekdetectie met correctie
  • draadloze telefoonlader
  • electronic climate controle
  • elektrisch bedienbare achterklep
  • elektrisch verstelbare bestuurdersstoel

Omschrijving

AFLEVERPAKKETTENOm onze klanten nog beter van dienst te kunnen zijn, werken we bij Hans Jongerius met verschillende occasion afleverpakketten en garantievormen:AFLEVERPAKKET 1 (meest gekozen)VOOR EEN MEERPRIJS VAN € 895,- LEVEREN WIJ UW NIEUWE AUTO MET:Auto's ouder dan 1 jaar12 maanden Bovag garantieTechnische inspectieOnderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema van de fabrikantNieuwe APKVolledig poetsen en reinigen€ 25,- brandstofHans Jongerius Privilege Pas incl. gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamhedenAFLEVERPAKKET 2VOOR EEN MEERPRIJS VAN € 395,- LEVEREN WIJ UW NIEUWE AUTO MET:Auto's tot 1 jaar oud en max 20.000 kmResterende fabrieksgarantie minimaal 1 jaarTechnische inspectieOnderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema van de fabrikantAPK minimaal 2 jaar geldigVolledig poetsen en reinigen€ 25,- brandstofHans Jongerius Privilege Pas incl. gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamhedenAFLEVERPAKKET 3Zonder meerprijs leveren wij uw nieuwe auto af in de staat zoals gezien en beredenGeldige APK

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Scénic

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHans Jongerius Gouda
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 397 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Hans Jongerius Gouda

Zwolleweg 1

2803 PS Gouda

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
900 reviews · Hans Jongerius Gouda, Gouda
Mijn geleaste Scenic etech uit 2024 bij Jongerius gebracht om uit te laten lezen. De airco deed het niet en het was erg druk bij de werkplaats. Na het uitlezen hebben ze aangeboden ondanks de drukte de airco toch te maken. Ik kon een vervangende auto meekrijgen. Ze hebben zelfs aangeboden om de auto bij mij thuis weer om te wisselen. Ondanks dat ik vind dat de auto veel mankeert voor een auto van 2 jaar oud wordt ik altijd goed en vriendelijk geholpen en proberen ze bij Jongerius altijd een passende oplossing te krijgen.

Martijn R.

Ik wordt altijd netjes geholpen bij het onderhoud van de auto. En afgesproken prijs bleef staan al liep de begrootte tijd aardig uit, tenzij natuurlijk andere zaken opduiken.

Pascal G.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
900 reviews · Hans Jongerius Gouda, Gouda
Mijn geleaste Scenic etech uit 2024 bij Jongerius gebracht om uit te laten lezen. De airco deed het niet en het was erg druk bij de werkplaats. Na het uitlezen hebben ze aangeboden ondanks de drukte de airco toch te maken. Ik kon een vervangende auto meekrijgen. Ze hebben zelfs aangeboden om de auto bij mij thuis weer om te wisselen. Ondanks dat ik vind dat de auto veel mankeert voor een auto van 2 jaar oud wordt ik altijd goed en vriendelijk geholpen en proberen ze bij Jongerius altijd een passende oplossing te krijgen.

Martijn R.

Ik wordt altijd netjes geholpen bij het onderhoud van de auto. En afgesproken prijs bleef staan al liep de begrootte tijd aardig uit, tenzij natuurlijk andere zaken opduiken.

Pascal G.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Renault Scénic

Wat kost de Renault Scénic 2025 bij Hans Jongerius Gouda?

Deze Renault Scénic uit 2025 staat te koop voor € 41.949 bij Hans Jongerius Gouda in Gouda. De kilometerstand bedraagt 15.174 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Scénic uit 2025?

Dit exemplaar heeft 15.174 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Hans Jongerius Gouda in Gouda.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Scénic?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Scénic € 889 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 41.949 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Renault Scénic 2025 een elektrische auto?

Ja, deze Renault Scénic uit 2025 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 41.949 bij Hans Jongerius Gouda in Gouda.