“Ouderwetse service en kwaliteit! Meedenkers en oplossingsricht. DS3 cabrio zoals beloofd bevalt helemaal top!”
Rob
R135 Intens 52 kWh GARANTIE/SOH 92%/HUURACCU/CRUISE/CLIMA/CARPLAY/PARKEERSENS. V+A/CAMERA/LICHTMETAAL
Nieuwprijs €28.240 — 58% lager (€16.390 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 237/mnd — vergelijk autoleningen
Renault Zoé R135 Intens 52 kWh GARANTIE/SOH 92%/HUURACCU/CRUISE/CLIMA/CARPLAY/PARKEERSENS. V+A/CAMERA/LICHTMETAAL uit 2019, 136 pk, tellerstand 81.596 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 29 oktober 2027.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 237 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 11.850 en je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €219/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Deze fraaie Renault ZOE is voorzien van de grote 52kWh accu waarmee u rond de 350 kilometer kunt rijden afhankelijk van de omstandigheden. Wij hebben in 2020 de import van deze auto voor de vorige eigenaar mogen verzorgen en zijn blij de auto nu opnieuw aan te kunnen beiden. De auto is van veel luxe opties voorzien zoals halflederen bekleding, groot scherm, stuur- en stoelverwarming, cruisecontrol, climat control, Apple CarPlay/Android Auto, lichtmetalen wielen en een goed audiosysteem met bluetooth en ook nog eens een parkeercamera, parkeersensoren voor en achter en een parkeerasiistent. De gezondheidstoestand van de HV accu is 92% waarvan u ook het Aviloo testrapport/certificaat krijgt bijgeleverd. De accu huurt u van Renault MobiliZE. Hiermee heeft u onbeperkt garantie voor een beperkt bedrag per maand (79 euro per maand voor 7500km per jaar) U kunt er ook voor kiezen om deze auto te kopen inclusief de accu voor € 15.450,- Voor aflevering krijgt de auto al het nodige onderhoud (de APK is nog geldig tot Oktober 2027) en wij geven u zonder meerprijs volledige garantie mee en een gratis laadpas. Wij zijn al sinds 2013 gespecialiseerd in de Renault ZOE's van alle generaties en bieden voordelig en vakkundig onderhoud aan om u ook in de toekomst volledig te ontzorgen. Heeft u een auto in te ruilen? Wij zijn er blij mee en doen graag ons best om met een mooi voorstel te komen. Kom naar de specialist die weet wat hij doet en kijk naar de prijs én de waarde van wat u aangeboden wordt Wij staan graag voor u klaar!