RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Rover 75 1.8 Club - Airco - Nette Auto uit 2001, 121 pk, 0–100 km/u in 11,6 s, tellerstand 226.298 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 21 juni 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2001
Kilometerstand
226.298 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Sedan
Kleur
Blauw
Motor & prestaties
8
Vermogen
121 pk (88 kW)
Cilinderinhoud
1796 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
11.6 s
Koppel
160 Nm
Topsnelheid
195 km/h
Turbo
Nee
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
7,8 l/100km
CO₂-uitstoot
185 g/km
Emissieklasse
Euro 3
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.375 kg
Bekleding
Stof Beige
Historie & RDW
5
1e toelating
25 oktober 2001
1e tenaamstelling NL
25 oktober 2001
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
21 juni 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
2
BPM
€ 7.423
BTW/Marge
Marge
Uitrusting & opties
✓onderhoudsboekjes aanwezig
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airbag(s) hoofd voor
✓Airbag(s) side voor
✓Alarmsysteem
✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
✓Armsteun achter
✓Audioinstallatie met CD-wisselaar
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓Binnenspiegel automatisch dimmend
✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Omschrijving
Goed rijdende auto met geldige apk. Heeft uw belangstelling of vragen bel dan 0642759845 Mvg H de BoerEr komen geen afleveringskosten bij. Het is wel mogelijk om de auto een service beurt te geven tegen scherpe prijzen.Tevens is het mogelijk om u oude auto bij ons in te ruilen.Of als u uw auto wilt verkopen bent u bij ons ook op het goede adres.Wilt u er zeker van zijn dat de auto er nog is, neem dan voor vertrek telefonisch contact op. Ons adres voor in en verkoop is:Autobedrijf KaatslandLorentszstraat 138606JP SneekOnze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.ALTIJD MEER DAN 250 AUTO'S OP VOORRAADOpeningstijden zijnmaandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18:00Zaterdags zijn we geopend van 9:00 uur tot 16:00 uur
“Kwam eigelijk met nog geen idee met wat voor auto ik wou toen zag en zwarte golf variant die me intresse hadt Maar helaas was die verkocht maar de garage kwam met een andere mooiere golf variant blauw van kleur en het rijdt heerlijk ik ben blij dat ik hier ook me oude auto kon inruilen goeie service”
Jeffrey S.
“Ik ben netjes geholpen. Ik had een schade wagen gekocht, wist het. Hij is nu perfect.
Ik kom over een x aantal jaar of jaren terug terug.”
Ina K.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
3,8
405 reviews · autobedrijf Kaatsland, Sneek
“Kwam eigelijk met nog geen idee met wat voor auto ik wou toen zag en zwarte golf variant die me intresse hadt Maar helaas was die verkocht maar de garage kwam met een andere mooiere golf variant blauw van kleur en het rijdt heerlijk ik ben blij dat ik hier ook me oude auto kon inruilen goeie service”
Jeffrey S.
“Ik ben netjes geholpen. Ik had een schade wagen gekocht, wist het. Hij is nu perfect.
Ik kom over een x aantal jaar of jaren terug terug.”
Ina K.
Veelgestelde vragen over deze Rover 75
Wat kost de Rover 75 2001 bij autobedrijf Kaatsland?
Deze Rover 75 uit 2001 staat te koop voor € 1.748 bij autobedrijf Kaatsland in Sneek. De kilometerstand bedraagt 226.298 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Rover 75 uit 2001?
Dit exemplaar heeft 226.298 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij autobedrijf Kaatsland in Sneek.