Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsSaabSaab 9-3

Saab 9-3 (2001)

93 2.0t SE·Cabrio·Aut·Climate·Cruise·Stoelverw.·Trekhaak

€ 2.950
✈ Geïmporteerd⚠ APK verlopen (jul 2026)
  • 2001
  • 284.633 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Cabriolet
  • zwart

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHeko Cars Haaksbergen
  • Prijs getoetstVergeleken met 14 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Saab 9-3 93 2.0t SE·Cabrio·Aut·Climate·Cruise·Stoelverw.·Trekhaak uit 2001, 150 pk, tellerstand 284.633 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 22 juli 2026.

Basisgegevens

Bouwjaar
2001
Kilometerstand
284.633 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Cabriolet
Kleur
zwart

Motor & prestaties

Vermogen
150 pk (110 kW)
Cilinderinhoud
1985 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
4

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
10,2 l/100km
CO₂-uitstoot
243 g/km
Emissieklasse
Euro 3

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
4
Massa
1.400 kg
Max. trekgewicht geremd
1.600 kg
Bekleding
Leder

Historie & RDW

1e toelating
25 mei 2001
1e tenaamstelling NL
6 juni 2008
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
22 juli 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
1 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 9.791
Bijtellingspercentage
35%
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 14 vergelijkbare Saab 9-3 occasions

50% onder marktprijs
€ 3.950
Laag
€ 5.895
Mediaan
€ 7.950
Hoog

Deze auto staat op € 2.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Uitrusting & opties

  • achterbank neerklapbaar
  • alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • audioinstallatie met CD-speler
  • autotelefoon voorbereiding
  • bestuurdersairbag
  • bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • boordcomputer
  • buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • buitenspiegels in carrosseriekleur
  • bumpers in carrosseriekleur
  • centrale vergrendeling met afstandsbediening

Omschrijving

HEKO Cars B.V. wordt beoordeeld op Google met meer dan 190 reviews en 4,7 sterren. Betrouwbaar, enthousiast en eerlijk worden vaak genoemd door onze klanten. Daar zijn wij trots op! Deze Saab 9-3 2.0T Cabrio is nieuw binnen – stijl, vrijheid en turbo-beleving! Sommige auto’s worden ouder, andere krijgen alleen maar meer karakter. Deze Saab 9-3 Cabrio uit 2001 is zo’n auto. Een tijdloze verschijning die nog steeds hoofden laat draaien en elke rit verandert in een beleving. Denk aan een zomeravond. Het dak open, warme lucht, muziek aan en de krachtige 2.0 Turbo die soepel zijn werk doet. De automaat neemt het schakelen uit handen, terwijl jij alleen nog hoeft te genieten van de weg voor je. Op koelere dagen zorgen de stoelverwarming en climate control voor comfort alsof je in een moderne auto rijdt. Dit is geen dertien-in-een-dozijn cabrio, maar een Saab: eigenzinnig, stijlvol en gebouwd voor mensen die kiezen voor karakter boven massa. Uitvoering / opties: 2.0 Turbo motor – vlotte prestaties en comfortabel vermogen Automaat – ontspannen en soepel rijden, ideaal in stad en file Cruise control – relaxed rijden op langere ritten en snelwegen Climate control – altijd een aangename temperatuur in de auto Stoelverwarming – extra comfort op frisse ochtenden en avonden Lichtmetalen velgen – sportieve uitstraling en nette looks Cabrio dak – genieten van zon, vrijheid en open rijden Comfortabele 4-zitter – ruimte voor vrienden of gezin Tijdloos Saab design – onderscheidend en stijlvol onderweg Perfect voor zonnige ritten, weekendjes weg of gewoon omdat elke rit leuker is met open dak. Dak open, glimlach aan. Interesse? Stuur gerust een bericht. Deze auto is te bezichtigen bij HEKO Cars aan de Goorsestraat 17 te Haaksbergen (het pand met de grote schoorsteen). Zonder afspraak is mogelijk, om er zeker van te zijn dat er iemand of de auto er is bel 0638032382 voor meer informatie. Bij niet opnemen graag een bericht sturen. Inruil altijd mogelijk. Met vriendelijke groet, Hendrik Krooshoop Druk en zetfouten voorbehouden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Saab 9-3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHeko Cars Haaksbergen
  • Prijs getoetstVergeleken met 14 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Heko Cars

Goorsestraat 17

7482 CB Haaksbergen

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
18 reviews · Heko Cars, Haaksbergen
Recent hebben wij een aanhanger gehuurd bij Autobedrijf Gunnewiek Helmers en daar zijn we erg tevreden over. De aanhanger was keurig netjes, schoon en goed onderhouden. Alles zag er verzorgd uit en was direct klaar voor gebruik. Daarnaast was de huurprijs zeer netjes en kregen we goede service. Het hele proces verliep snel, vriendelijk en zonder gedoe. Fijn om zaken te doen met een bedrijf dat kwaliteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan.

Jaap N.

Prima geholpen door Chris van Gunnewiek-Helmers. Ze weten bij GH waar ze het over hebben, reageren snel op vragen en je wordt vriendelijk geholpen. We rijden met veel plezier rond in onze ‘nieuwe’ bolide.

Ronald N.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
18 reviews · Heko Cars, Haaksbergen
Recent hebben wij een aanhanger gehuurd bij Autobedrijf Gunnewiek Helmers en daar zijn we erg tevreden over. De aanhanger was keurig netjes, schoon en goed onderhouden. Alles zag er verzorgd uit en was direct klaar voor gebruik. Daarnaast was de huurprijs zeer netjes en kregen we goede service. Het hele proces verliep snel, vriendelijk en zonder gedoe. Fijn om zaken te doen met een bedrijf dat kwaliteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan.

Jaap N.

Prima geholpen door Chris van Gunnewiek-Helmers. Ze weten bij GH waar ze het over hebben, reageren snel op vragen en je wordt vriendelijk geholpen. We rijden met veel plezier rond in onze ‘nieuwe’ bolide.

Ronald N.

Veelgestelde vragen over deze Saab 9-3

Wat kost de Saab 9-3 2001 bij Heko Cars?

Deze Saab 9-3 uit 2001 staat te koop voor € 2.950 bij Heko Cars in Haaksbergen. De kilometerstand bedraagt 284.633 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Saab 9-3 uit 2001?

Dit exemplaar heeft 284.633 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Heko Cars in Haaksbergen.