1.4i-16V Sport 101PK AIRCO LM VELGEN EL. RAMEN + SPIEGELS ALARM SPORTSTOELEN STUURBEKRACHTIGING CPV NAP NL AUTO NIEUWE APK BIJ AFLEVERING
€ 1.999
✓ Tellerstand logisch⏰ APK tot nov 2026
2005
191.229 km
Benzine
Handgeschakeld
Hatchback
Grijs Metallic
1 / 25
Geverifieerd door autokopen.nl
Dealer gecontroleerdBurgh Auto Heerhugowaard
RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
SEAT Arosa 1.4i-16V Sport 101PK AIRCO LM VELGEN EL. RAMEN + SPIEGELS ALARM SPORTSTOELEN STUURBEKRACHTIGING CPV NAP NL AUTO NIEUWE APK BIJ AFLEVERING uit 2005, 101 pk, 0–100 km/u in 10 s, tellerstand 191.229 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 12 november 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2005
Kilometerstand
191.229 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs Metallic
Motor & prestaties
7
Vermogen
101 pk (74 kW)
Cilinderinhoud
1390 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
10 s
Koppel
128 Nm
Topsnelheid
188 km/h
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
6,7 l/100km
CO₂-uitstoot
161 g/km
Emissieklasse
EURO 4
Uitvoering & afwerking
7
Deuren
3
Zitplaatsen
4
Massa
921 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Antraciet
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
1
Historie & RDW
6
1e toelating
31 maart 2005
1e tenaamstelling NL
31 maart 2005
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
12 november 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
21 augustus 2026
Prijs & fiscaal
2
BPM
€ 2.909
BTW/Marge
Marge
Uitrusting & opties
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Airco
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓Elektrische ramen voor
✓Hoofdsteunen
✓Hoofdsteunen achter
✓Hoofdsteunen voor en achter
✓Lederen versnellingspook
✓Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
✓Sportstoelen
✓Stuur en versnellingspook (kunst)leder
✓Stuur leder
Omschrijving
Alle occasions worden aangeboden tegen een vaste meeneemprijs. Alle occasions zijn voorzien van een geldige APK-keuring, een controle van alle vloeistoffen en een Nationale Auto Pas (indien beschikbaar). Wij berekenen géén afleverkosten en géén tenaamstellingskosten. Wilt u toch liever een afleveringspakket en/of garantiepakket? Deze bieden wij aanvullend tegen meerprijs aan. Informeer naar de mogelijkheden. Interesse? Neem gerust contact op. Wij zijn open op afspraak, óók in de avond of tijdens het weekend.
Zolang de advertentie online staat is de auto beschikbaar. Aanvragen of desbetreffende auto nog beschikbaar is, nemen wij niet in behandeling.
Tevens geldt dit voor laagste prijs aanvragen, ook hier zullen wij niet op antwoorden. Als u interesse heeft in één van onze occasions raden wij aan om dit telefonisch kenbaar te maken vóórdat u naar ons toe komt. Een afspraak maken voor enkele dagen later is uiteraard mogelijk, echter de auto wordt pas definitief gereserveerd indien er (vooraf) een aanbetaling is voldaan óf op het moment dat u van huis vertrekt. Graag vóór vertrek telefonisch contact met ons opnemen of de auto nog beschikbaar is. Wij zullen dan gedurende uw reistijd de auto voor u reserveren.
U kunt bij ons betalen via internetbankieren op uw telefoon/ laptop of contant (GEEN PIN AANWEZIG). S.v.p denk eraan om uw daglimiet minimaal 4 uur van te voren te verhogen indien dit van toepassing is.
U bent van harte welkom bij Burgh Auto!
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
“Ik kan maar één ding zeggen over Dekkerautogroep in Heerhugowaard: ga er meteen heen, ikzelf rij in een ford, en je wordt echt over alles op de hoogte gehouden.
Ook tijdens de APK werd ik gebeld dat de twee voorbanden nog wel door de keuring heen zouden komen, maar het was op het randje, samen met de desbetreffende verantwoordelijke eruit gekomen dat we toch de twee banden gingen vernieuwen.
En zo waren er meer dingen, kortom ik ben een zeer tevreden klant. Dekker: ga zo door!!!”
Frank E.
“Netjes ontvangen, de bewuste auto goed en rustig kunnen bekijken. En een mooue deal kunnen afsluiten.”
Marijke N.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,3
165 reviews · Burgh Auto, Heerhugowaard
“Ik kan maar één ding zeggen over Dekkerautogroep in Heerhugowaard: ga er meteen heen, ikzelf rij in een ford, en je wordt echt over alles op de hoogte gehouden.
Ook tijdens de APK werd ik gebeld dat de twee voorbanden nog wel door de keuring heen zouden komen, maar het was op het randje, samen met de desbetreffende verantwoordelijke eruit gekomen dat we toch de twee banden gingen vernieuwen.
En zo waren er meer dingen, kortom ik ben een zeer tevreden klant. Dekker: ga zo door!!!”
Frank E.
“Netjes ontvangen, de bewuste auto goed en rustig kunnen bekijken. En een mooue deal kunnen afsluiten.”
Marijke N.
Veelgestelde vragen over deze SEAT Arosa
Wat kost de SEAT Arosa 2005 bij Burgh Auto?
Deze SEAT Arosa uit 2005 staat te koop voor € 1.999 bij Burgh Auto in Heerhugowaard. De kilometerstand bedraagt 191.229 km.
Hoeveel kilometer heeft deze SEAT Arosa uit 2005?
Dit exemplaar heeft 191.229 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Burgh Auto in Heerhugowaard.