Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›SEAT›SEAT Leon

SEAT Leon (2010)

1.4 TSI Sport ROOKT! CONSIGNATIE / B2B / EXPORTPRICE!

€ 2.700

Nieuwprijs €23.594 — 89% lager (€20.894 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

⚠ Openstaande terugroepactie✈ Geïmporteerd⚠ APK verlopen (apr 2026)Label B
  • 2010
  • 166.001 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • zwart
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Tesselaar Nrd-Scharwoude
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

SEAT Leon 1.4 TSI Sport ROOKT! CONSIGNATIE / B2B / EXPORTPRICE! uit 2010, 126 pk, tellerstand 166.001 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 30 april 2026, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2010
Kilometerstand
166.001 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
zwart

Motor & prestaties

Vermogen
126 pk (93 kW)
Cilinderinhoud
1390 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Topsnelheid
197 km/h

Afmetingen

Lengte
4.320 mm
Breedte
1.770 mm
Hoogte
1.460 mm
Wielbasis
2.580 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,2 l/100km
CO₂-uitstoot
148 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.224 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.819 kg
Max. trekgewicht geremd
1.300 kg
Max. trekgewicht ongeremd
660 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Antraciet

Historie & RDW

1e toelating
19 april 2010
1e tenaamstelling NL
20 december 2024
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
30 april 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
30 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 23.594
BPM
€ 1.427

Verzekering voor deze SEAT Leon

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Lederen versnellingspook
  • ✓Airco
  • ✓Sportstoelen
  • ✓Buitentemperatuurmeter
  • ✓Elektrische ramen achter
  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Boordcomputer
  • ✓Cruise control
  • ✓Lichtmetalen velgen 17" "Agra"
  • ✓extra getint glas achter
  • ✓Ruiten donker getint (vanaf B-stijl)
  • ✓stuur leder

Omschrijving

IN OPDRACHT VAN KLANT TE KOOP! Sportieve Seat Leon 1.4 TSI. LET OP > ROOKT UIT UITLAAT! B2B / EXPORTPRICE / FIXED PRICE! Rijdt en schakelt goed, airco werkt, cruise control ook. Onderhoudshistorie deels aanwezig. Deze SEAT Leon brengt behalve een pittige motor en een vriendelijke kilometerstand ook de nodige extra's mee. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Opvallend zijn de stoere sportstoelen, die zorgen voor een onwrikbare zit in de scherpe bochten, samen met de overmatige rookuitstoot uit de uitlaat! In deze SEAT profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel en donker getint glas achter, zodat u de overmatige rook uit de uitlaat niet zo erg kunt zien. Met de audiobediening op het stuur heeft u altijd twee handen beschikbaar om te rijden. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! Deze auto heeft airconditioning aan boord. De SEAT is standaard voorzien van: buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze SEAT Leon samen. Langere remweg, meer brandstofverbruik: slappe banden zijn niet wenselijk. Daarom heeft deze auto als optie een bandenspanningscontrolesysteem. Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze SEAT Leon

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Tesselaar Nrd-Scharwoude
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Tesselaar

Spoorstraat 136

1723 NG Nrd-Scharwoude

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
203 reviews · Autobedrijf Tesselaar, Nrd-Scharwoude
“Eind april een fijne auto gekocht. En er bleek toch een klein mankement te zijn. Alles gerepareerd binnen de garantie tijd. Erg meedenkend en snelle en goede service. Als er bijvoorbeeld een leenauto nodig is o.i.d.”

Cherany K.

“Een fijn tankstation met een fantastisch lekkere broodjes afdeling! Je kunt er tanken naar de toilet gaan en de afsluiten met een heerlijk broodje!! De carpaccio of filet américain zijn de favoriet!”

Wouter A.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
203 reviews · Autobedrijf Tesselaar, Nrd-Scharwoude
“Eind april een fijne auto gekocht. En er bleek toch een klein mankement te zijn. Alles gerepareerd binnen de garantie tijd. Erg meedenkend en snelle en goede service. Als er bijvoorbeeld een leenauto nodig is o.i.d.”

Cherany K.

“Een fijn tankstation met een fantastisch lekkere broodjes afdeling! Je kunt er tanken naar de toilet gaan en de afsluiten met een heerlijk broodje!! De carpaccio of filet américain zijn de favoriet!”

Wouter A.

Veelgestelde vragen over deze SEAT Leon

Wat kost de SEAT Leon 2010 bij Autobedrijf Tesselaar?

Deze SEAT Leon uit 2010 staat te koop voor € 2.700 bij Autobedrijf Tesselaar in Nrd-Scharwoude. De kilometerstand bedraagt 166.001 km.

Hoeveel kilometer heeft deze SEAT Leon uit 2010?

Dit exemplaar heeft 166.001 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf Tesselaar in Nrd-Scharwoude.