RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 13 vergelijkbare occasions
Specificaties
SEAT Leon 2.0 Sport-up uit 2006, 149 pk, 0–100 km/u in 8,8 s, tellerstand 360.172 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 16 juli 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2006
Kilometerstand
360.172 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart Metallic
Motor & prestaties
7
Vermogen
149 pk (110 kW)
Cilinderinhoud
1984 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
8.8 s
Koppel
200 Nm
Topsnelheid
210 km/h
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
8,2 l/100km
CO₂-uitstoot
197 g/km
Emissieklasse
EURO 4
Uitvoering & afwerking
6
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.235 kg
Max. trekgewicht geremd
1.400 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Zwart
Historie & RDW
6
1e toelating
22 februari 2006
1e tenaamstelling NL
22 februari 2006
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
16 juli 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
25 augustus 2026
Prijs & fiscaal
2
BPM
€ 6.491
BTW/Marge
Marge
Marktwaarde
Gebaseerd op 13 vergelijkbare SEAT Leon occasions
↓ 40% onder marktprijs
€ 1.190 Laag€ 1.999 Mediaan€ 2.499 Hoog
Deze auto staat op € 1.190 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Uitrusting & opties
✓Airco automatisch
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓Elektrische ramen achter
✓Elektrische ramen voor
✓Lederen versnellingspook
✓Lendesteun(en) verstelbaar
✓Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
✓Stuur leder
✓Stuur verstelbaar
✓Stuurbekrachtiging
✓Achterspoiler
✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Omschrijving
Ben je op zoek naar een betrouwbare, sportieve en direct inzetbare ruime en sportieve auto voor een scherpe prijs? Deze Seat Leon Sport-up(leuk uitgevoerd in opties) combineert een strakke, dynamische uitstraling met een heerlijk sportief rijgedrag. Ondanks zijn serieuze kilometerstand van 360.172 km start, schakelt en rijdt deze Leon nog zoals het hoort. Dankzij het originele sportonderstel en de nette 17 inch originele 5-spaaks lichtmetalen velgen met goede banden ligt hij strak en stabiel op de weg. Binnenin geniet je van alle gemakken voor dagelijks gebruik, zoals automatische climate control en cruise control. Rondom heeft de auto door de kilometers heen uiteraard wat normale gebruikersspoortjes opgelopen, maar technisch staat hij er keurig bij — getuige de gloednieuwe APK geldig tot maar liefst augustus 2027! Pluspunten:APK geldig tot augustus 2027 — direct zorgeloos instappen en rijden
Originele Sport-up uitvoering met strakke wegligging
17 inch originele 5-spaaks lichtmetalen velgen voorzien van goede banden
Voorzien van automatische climate control en cruise control
Eerlijke auto die ondanks de ervaring nog uitstekend presteert
Zoek je een goed rijdende, sportieve auto met een langlopende APK voor een aantrekkelijke meeneemprijs? Interesse?
VERWACHT GEEN NIEUWE AUB!
“Twee weken geleden hebben wij een prachtige Abarth 595 Pista gekocht bij Autohuis Rijen. De lange rit was absoluut de moeite waard. Verkoper Ashwin is vriendelijk, denkt mee en staat altijd klaar om te helpen.
Na een paar dagen rijden verscheen er een foutmelding, dit bleek een sensor te zijn. Deze is direct en kosteloos onder garantie opgelost.
Wij zouden in de toekomst zeker opnieuw een auto bij Ashwin kopen. Bij de aflevering van de Abarth hebben we nog gezellig een kop koffie gedronken met mede eigenaar Mark.
Nogmaals bedankt voor de uitstekende service!
Groeten uit Almere,
Justin & Lisandra”
Justin R.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,4
93 reviews · Petrol Heads Garage, Rijen
“Twee weken geleden hebben wij een prachtige Abarth 595 Pista gekocht bij Autohuis Rijen. De lange rit was absoluut de moeite waard. Verkoper Ashwin is vriendelijk, denkt mee en staat altijd klaar om te helpen.
Na een paar dagen rijden verscheen er een foutmelding, dit bleek een sensor te zijn. Deze is direct en kosteloos onder garantie opgelost.
Wij zouden in de toekomst zeker opnieuw een auto bij Ashwin kopen. Bij de aflevering van de Abarth hebben we nog gezellig een kop koffie gedronken met mede eigenaar Mark.
Nogmaals bedankt voor de uitstekende service!
Groeten uit Almere,
Justin & Lisandra”
Justin R.
Veelgestelde vragen over deze SEAT Leon
Wat kost de SEAT Leon 2006 bij Petrol Heads Garage?
Deze SEAT Leon uit 2006 staat te koop voor € 1.190 bij Petrol Heads Garage in Rijen. De kilometerstand bedraagt 360.172 km.
Hoeveel kilometer heeft deze SEAT Leon uit 2006?
Dit exemplaar heeft 360.172 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Petrol Heads Garage in Rijen.