“Hier mijn eerste autootje gehaald. De beste meneer wou ook met mij meekijken naar een verzekering. Alles goed geregeld en een prachtig mooi autootje om in te rijden. Kort gezegd: snel en een fijne betrouwbare service”
Nelly M.
ST Goed onderhouden Seat Leon ST1.4 TSI Style Connect Pano Nap
Nieuwprijs €29.680 — 72% lager (€21.281 besparing t.o.v. nieuw)
SEAT Leon ST Goed onderhouden Seat Leon ST1.4 TSI Style Connect Pano Nap uit 2016, 149 pk, 0–100 km/u in 8,2 s, tellerstand 240.993 km, benzine, automaat. APK geldig tot 5 juli 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 128 vergelijkbare SEAT Leon occasions
Deze auto staat op € 8.399 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €213/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Deze goed onderhouden Seat Leon ST heeft nog maar weinig op de teller staan. Een jonkie voor een oude prijs! Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Verwen uzelf met het lederen interieur in deze auto. Voor extra lichtinval en een frisse luchtstroom zorgt het elektrisch bediende panoramadak. Natuurlijk behoren elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, 16 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Met uw smartphone maakt u overal contact met de auto. Remote services geven direct inzicht in uiteenlopende functies en zijn op afstand te activeren. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. U bent in deze Seat ook voorzien van navigatiesysteem, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Seat Leon ST samen. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control. Een proefrit maken met deze Seat Leon ST? Natuurlijk! We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.