RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Škoda Enyaq 80 77kWh 150kw SOH 94%/Trekhaak/Acarplay/Navi/Fabrieksgarantie uit 2021, 204 pk, tellerstand 152.731 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 2 juni 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2021
Kilometerstand
152.731 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Wit
Motor & prestaties
2
Vermogen
204 pk (150 kW)
Aantal versnellingen
1
Afmetingen
4
Lengte
4.649 mm
Breedte
1.879 mm
Hoogte
1.616 mm
Wielbasis
2.770 mm
Uitvoering & afwerking
9
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.990 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.612 kg
Max. trekgewicht geremd
1.000 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Laadvermogen
622 kg
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
2
Historie & RDW
6
1e toelating
2 juni 2021
1e tenaamstelling NL
2 juni 2021
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
2 juni 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
13 augustus 2026
Prijs & fiscaal
2
Fiscale waarde
€ 52.775
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze Škoda Enyaq
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Škoda Enyaq
Indicatief € 479 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 23.900 en je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €442/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Achteruitrijcamera
✓Alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Anti doorSlip Regeling
✓Apple Carplay/Android Auto
✓Armsteun achter
✓Armsteun voor
✓Autonomous Emergency Braking
✓Bandenspanningscontrolesysteem
✓Bestuurdersairbag
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Omschrijving
## Ruim, elektrisch en verrassend compleet
Op zoek naar een elektrische SUV die comfortabel rijdt, veel ruimte biedt en ook praktisch inzetbaar is? Deze **Skoda Enyaq iV 80 204PK** uit 2021 combineert een rustige elektrische rijbeleving met een fijne uitrusting en een actieradius waarmee je zowel dagelijks als tijdens langere ritten goed uit de voeten kunt.
## Comfortabel rijden, compleet uitgerust
De Enyaq staat bekend om zijn prettige en ontspannen rijgedrag. De elektrische aandrijving levert 204 pk en zorgt voor een directe, stille acceleratie. Dankzij de hoge zitpositie, ruime interieur en comfortabele stoelen voelt iedere rit ontspannen aan.
Deze **Skoda Enyaq iV 80** is bovendien uitgerust met onder andere:
- Originele elektrische trekhaak
- Apple CarPlay
- Navigatie
- Stuurverwarming
- Stoelverwarming
- LED-verlichting
- SOH (State of Health) van **94%**
- 204 pk elektrische aandrijving
Een mooie combinatie voor wie elektrisch wil rijden zonder in te leveren op comfort en praktische mogelijkheden.
## Nette staat en klaar voor gebruik
De auto verkeert in een nette staat en heeft **152.000 km** gereden. De combinatie van een aantoonbaar goede batterijconditie met een SOH van 94% en de complete uitvoering maakt dit een interessante Enyaq voor wie op zoek is naar een gebruikte elektrische SUV.
De auto is netjes onderhouden en klaar voor zijn volgende eigenaar. We vinden het belangrijk dat je niet alleen naar de uitvoering kijkt, maar ook een goed gevoel krijgt bij de auto zelf.
## Autobedrijf Favoriet
Bij **Autobedrijf Favoriet** houden we van duidelijkheid en persoonlijk contact. Geen ingewikkelde verhalen, maar eerlijk advies, transparantie over de auto en service zoals je die zelf ook graag zou ervaren.
Kom gerust langs om te kijken of deze **Skoda Enyaq iV 80 204PK SOH 94% met originele elektrische trekhaak, Apple CarPlay, stuur- en stoelverwarming, navigatie en LED-verlichting uit 2021 met 152.000 km** bij je past. We helpen je graag met advies en een proefrit waarin je alles zelf kunt ervaren. Bel of mail gerust, dan plannen we samen een moment dat jou uitkomt.
Vraag naar Gertino of David
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Škoda Enyaq
“Na 6 jaar Toyota verso te hebben gereden deze ingeruild voor een VW Tiguan. Netjes geholpen door Gertino en de auto was na een week geheel volgens afspraak klaargemaakt. Duidelijke uitleg en instructie gehad en vlotte verdere afwikkeling. Zeker een aanrader👍”
Henry N.
“Wij zijn erg tevreden over de aanschaf van onze elektrische auto. Eigenaar is vriendelijk en transparant. Super blij met onze auto!”
“Na 6 jaar Toyota verso te hebben gereden deze ingeruild voor een VW Tiguan. Netjes geholpen door Gertino en de auto was na een week geheel volgens afspraak klaargemaakt. Duidelijke uitleg en instructie gehad en vlotte verdere afwikkeling. Zeker een aanrader👍”
Henry N.
“Wij zijn erg tevreden over de aanschaf van onze elektrische auto. Eigenaar is vriendelijk en transparant. Super blij met onze auto!”
mb1991
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Škoda Enyaq
Wat kost de Škoda Enyaq 2021 bij AutoFirst Autobedrijf Favoriet?
Deze Škoda Enyaq uit 2021 staat te koop voor € 23.900 bij AutoFirst Autobedrijf Favoriet in Vaassen. De kilometerstand bedraagt 152.731 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Škoda Enyaq uit 2021?
Dit exemplaar heeft 152.731 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij AutoFirst Autobedrijf Favoriet in Vaassen.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Škoda Enyaq?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Škoda Enyaq € 479 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 23.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.