RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Škoda Fabia 1.4-16V Choice·AUT·Airco·Cruise·Trekhaak·Elek. ramen uit 2004, 74 pk, tellerstand 145.126 km, benzine, automaat. APK geldig tot 6 maart 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2004
Kilometerstand
145.126 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
grijs
Motor & prestaties
4
Vermogen
74 pk (54 kW)
Cilinderinhoud
1390 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
4
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
7,5 l/100km
CO₂-uitstoot
180 g/km
Energielabel
E
Emissieklasse
Euro 4
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.070 kg
Max. trekgewicht geremd
800 kg
Historie & RDW
6
1e toelating
6 maart 2004
1e tenaamstelling NL
6 maart 2004
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
6 maart 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
20 augustus 2026
Prijs & fiscaal
3
BPM
€ 3.058
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
Marge
Uitrusting & opties
✓achterbank in delen neerklapbaar
✓airco
✓alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓bestuurdersairbag
✓bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓boordcomputer
✓buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
✓buitenspiegels in carrosseriekleur
✓bumpers in carrosseriekleur
✓centrale vergrendeling met afstandsbediening
✓cruise control
Omschrijving
Bent u op zoek naar een betaalbare, betrouwbare en praktische automaat met een aantoonbaar lage kilometerstand? Dan is deze Škoda Fabia uit 2004 zeker het bekijken waard. Met slechts 145.126 kilometer NAP, een comfortabele automatische transmissie en een complete uitrusting is dit een fijne auto voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
HEKO Cars B.V. wordt beoordeeld op Google met meer dan 190 reviews en 4,7 sterren. Betrouwbaar, enthousiast en eerlijk worden vaak genoemd door onze klanten. Daar zijn wij trots op!
De Fabia staat bekend om zijn degelijke techniek, praktische interieur en gunstige gebruikskosten. Dankzij zijn compacte buitenmaten is hij gemakkelijk te manoeuvreren en parkeren, terwijl hij van binnen verrassend veel ruimte biedt.
Deze Škoda Fabia is onder andere voorzien van:
Automatische transmissie
Airconditioning
Cruise Control
Trekhaak
Elektrische ramen
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Centrale deurvergrendeling
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Neerklapbare achterbank
Extra pluspunten
Slechts 145.126 kilometer
NAP – aantoonbaar logische kilometerstand
Lange APK
Comfortabele automatische transmissie
Praktische en compacte auto
Verrassend ruim interieur
Trekhaak voor extra gebruiksgemak
Ideaal als dagelijkse auto, tweede auto of voor wie bewust op zoek is naar een betaalbare automaat
Deze Škoda Fabia biedt precies wat veel automobilisten zoeken: eenvoudige en degelijke techniek, een comfortabele automaat en praktische voorzieningen. De combinatie van airconditioning en cruise control maakt hem bovendien prettig voor langere afstanden, terwijl de trekhaak voor extra veelzijdigheid zorgt.
Een belangrijk pluspunt is de kilometerstand. Met slechts 145.126 km en NAP heeft deze Fabia voor zijn leeftijd relatief weinig kilometers gereden. In combinatie met de lange APK maakt dit hem tot een aantrekkelijke keuze voor wie een praktische en betaalbare automaat zoekt.
Bent u op zoek naar een nette Škoda Fabia Automaat met lage kilometerstand en een complete uitrusting?
Deze auto is te bezichtigen bij HEKO Cars aan de Goorsestraat 17 te Haaksbergen (het pand met de grote schoorsteen).
Zonder afspraak is mogelijk, om er zeker van te zijn dat er iemand of de auto er is bel 0638032382 voor meer informatie. Bij niet opnemen graag een bericht sturen. Inruil altijd mogelijk.
Met vriendelijke groet,
Hendrik Krooshoop
Druk en zetfouten voorbehouden.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Škoda Fabia
“Recent hebben wij een aanhanger gehuurd bij Autobedrijf Gunnewiek Helmers en daar zijn we erg tevreden over.
De aanhanger was keurig netjes, schoon en goed onderhouden. Alles zag er verzorgd uit en was direct klaar voor gebruik.
Daarnaast was de huurprijs zeer netjes en kregen we goede service. Het hele proces verliep snel, vriendelijk en zonder gedoe.
Fijn om zaken te doen met een bedrijf dat kwaliteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan.”
Jaap N.
“Prima geholpen door Chris van Gunnewiek-Helmers. Ze weten bij GH waar ze het over hebben, reageren snel op vragen en je wordt vriendelijk geholpen. We rijden met veel plezier rond in onze ‘nieuwe’ bolide.”
Ronald N.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,6
18 reviews · Heko Cars, Haaksbergen
“Recent hebben wij een aanhanger gehuurd bij Autobedrijf Gunnewiek Helmers en daar zijn we erg tevreden over.
De aanhanger was keurig netjes, schoon en goed onderhouden. Alles zag er verzorgd uit en was direct klaar voor gebruik.
Daarnaast was de huurprijs zeer netjes en kregen we goede service. Het hele proces verliep snel, vriendelijk en zonder gedoe.
Fijn om zaken te doen met een bedrijf dat kwaliteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan.”
Jaap N.
“Prima geholpen door Chris van Gunnewiek-Helmers. Ze weten bij GH waar ze het over hebben, reageren snel op vragen en je wordt vriendelijk geholpen. We rijden met veel plezier rond in onze ‘nieuwe’ bolide.”
Ronald N.
Veelgestelde vragen over deze Škoda Fabia
Wat kost de Škoda Fabia 2004 bij Heko Cars?
Deze Škoda Fabia uit 2004 staat te koop voor € 2.499 bij Heko Cars in Haaksbergen. De kilometerstand bedraagt 145.126 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Škoda Fabia uit 2004?
Dit exemplaar heeft 145.126 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij Heko Cars in Haaksbergen.