Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Škoda›Škoda Octavia

Škoda Octavia (2021)Verkocht

Combi 1.0 e-TSI DSG Business Edition Adaptive Cruise Trekhaak Navigatie Parkeersensoren

€ 14.400
ⓘ Prijsopbouw
Netto €11.901·BTW €2.499·Rest-BPM €633
Totaal incl. BTW: €14.400

Nieuwprijs €33.030 — 56% lager (€18.630 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot apr 2027Label A
Netto €11.901·BTW €2.499·Rest-BPM €633
Totaal incl. BTW: €14.400
  • 2021
  • 161.725 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Stationwagon
  • zwart
  • Label A

Specificaties

Škoda Octavia Combi 1.0 e-TSI DSG Business Edition Adaptive Cruise Trekhaak Navigatie Parkeersensoren uit 2021, 110 pk, tellerstand 161.725 km, hybride, automaat. APK geldig tot 1 april 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
161.725 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Stationwagon
Kleur
zwart

Motor & prestaties

Vermogen
110 pk (81 kW)
Cilinderinhoud
999 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
7
Topsnelheid
201 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,2 l/100km
CO₂-uitstoot
119 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
EURO 6 AP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.253 kg
Max. trekgewicht geremd
1.300 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Donkergrijs

Historie & RDW

1e toelating
21 juni 2021
1e tenaamstelling NL
21 juni 2021
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
1 april 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
23 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 33.030
BPM
€ 3.014
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Uitrusting & opties

  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Airco automatisch
  • ✓Armsteun achter
  • ✓Armsteun voor
  • ✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • ✓Bandenspanningscontrolesysteem
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Binnenspiegel automatisch dimmend
  • ✓Connected services
  • ✓DAB-ontvanger
  • ✓Draadloze telefoonlader
  • ✓Elektrische ramen achter

Omschrijving

Deze Skoda heeft 1 eigenaar gehad en is origineel Nederlands geleverd. Nieuw geleverd door Pouw Dealer. Ook al het onderhoud is uitgevoerd door Pouw. Jan van Veen Auto’s Wij zorgen ervoor dat je de auto gaat vinden die bij je past, een jonge occasion die doet wat hij moet doen, waar je van op aan kunt én die er ook nog eens mooi uitziet. Inmiddels bestaat ons bedrijf 31 jaar en kunnen onze verkoopadviseurs je als geen ander informeren en meedenken voor een aanbod passend bij jóuw leven. Onze specialisatie ligt bij de A-merken Volkswagen, Audi, Seat & Škoda en daar hebben we er altijd 250 van op voorraad! We zetten graag een stapje extra voor onze klanten, dat zie je niet overal maar is voor ons vanzelfsprekend. We zijn dan ook heel trots op onze klantbeoordeling van 9,6/10. Onze werkplaats huist 8 volledig opgeleide technisch specialisten, waarvan 3 APK-keurmeesters. De zonnepanelen op het dak drijven niet alleen de apparatuur aan maar zorgen ook voor opgeladen accu’s in onze hybride en elektrische voertuigen. Service Ons bedrijf is RDW erkent en aangesloten bij NAP en BOVAG sinds 1994. Voor ons is het vanzelfsprekend een auto af te leveren zónder bijkomende kosten, dit stukje service zit al bij de prijs inbegrepen: - Minimaal 6 maanden APK - Een 40 punten veiligheidscontrole op basis van APK normering (remmen,banden,vloeistoffen,verlichting etc.) - Km-stand garantie met de Nationale Auto pas - Onderhoudshistorie - Tenaamstelling bij ons bedrijf - Nieuw matten set - Een wasbeurt bij aflevering Garantie Wij hebben vertrouwen in onze auto’s en kunnen daardoor standaard 3 maanden garantie geven op het motorblok en de versnellingsbak (t.w.v. € 350). Kies je liever voor extra zekerheid? Dan is de BOVAG garantie een uitbreidingsmogelijkheid. Voor € 995,- heb je 12 maanden glasheldere garantie. De voorwaarden zijn opgesteld met de ANWB en Consumentenbond. Inruil & Financiering Een auto inruilen van een ander merk? Geen probleem, we doen graag een vrijblijvend voorstel. Ook denken we graag mee met een financiering of verzeker

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Škoda Octavia

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Aangeboden door

Jan van Veen Auto's

Zijlstraat 3

5305 EE Zuilichem

Andere auto's bij deze dealer →Website dealer ↗

Deze auto is verkocht

Bekijk vergelijkbare Škoda Octavia-occasions die nu wél beschikbaar zijn.

Bekijk alle Škoda Octavia →

Veelgestelde vragen over deze Škoda Octavia

Wat kost de Škoda Octavia 2021 bij Jan van Veen Auto's?

Deze Škoda Octavia uit 2021 staat te koop voor € 14.400 bij Jan van Veen Auto's in Zuilichem. De kilometerstand bedraagt 161.725 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Škoda Octavia uit 2021?

Dit exemplaar heeft 161.725 km op de teller en is aangeboden als hybride met automatische versnellingsbak bij Jan van Veen Auto's in Zuilichem.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Škoda Octavia?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Škoda Octavia € 289 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 14.400 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →