Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Škoda›Škoda Yeti

Škoda Yeti (2014)

1.2 TSi DSG Ambition Outdoor

€ 13.400

Nieuwprijs €31.149 — 57% lager (€17.749 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 269/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot apr 2027Label C
  • 2014
  • 129.182 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Stationwagon
  • Zelena Jungle
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdSynyco Franeker
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Škoda Yeti 1.2 TSi DSG Ambition Outdoor uit 2014, 105 pk, tellerstand 129.182 km, benzine, automaat. APK geldig tot 4 april 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2014
Kilometerstand
129.182 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Stationwagon
Kleur
Zelena Jungle

Motor & prestaties

Vermogen
105 pk (77 kW)
Cilinderinhoud
1197 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
7

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,1 l/100km
CO₂-uitstoot
142 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 5 J

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.265 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.910 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg
Max. trekgewicht ongeremd
680 kg
Bekleding
Stof
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
4 april 2014
1e tenaamstelling NL
4 april 2014
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
4 april 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
2 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 31.149
BPM
€ 6.048
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Škoda Yeti

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Škoda Yeti

Indicatief € 269 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 13.400 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 417
  • 48 mnd · € 324
  • 60 mnd · € 269
  • 72 mnd · € 232

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €618/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Hybride Benzine
  • ✓Volation Blue

Omschrijving

Omschrijving van deze Škoda Yeti Deze Skoda Yeti is origineel Nederlands geleverd, afkomstig van de tweede particuliere eigenaar en heeft slechts 129.182 kilometer gereden. Deze Skoda Yeti uit 2014 werd nieuw geleverd door Autoland van den Brug in Heerenveen. De laatste onderhoudsbeurt is bij 116.559 kilometer uitgevoerd door Autoservice Romkema in Leeuwarden. Hierbij kreeg de auto een grote beurt. Daarvoor is de Yeti dealer onderhouden. Wat deze Yeti echt onderscheidt, is het panoramadak. Een bijzondere optie die je op dit model niet vaak tegenkomt en die zorgt voor veel licht en een heerlijk ruimtelijk gevoel in het interieur. Samen met de lage kilometerstand en originele Nederlandse herkomst maakt dit hem tot een interessant exemplaar voor wie specifiek op zoek is naar een compleet uitgevoerde Yeti. Ook praktisch heeft hij veel te bieden. De hogere zit geeft je prettig overzicht en het ruime interieur maakt hem geschikt voor uiteenlopend dagelijks gebruik. Met de aanwezige trekhaak heb je bovendien extra mogelijkheden wanneer je iets wilt meenemen. O.a. voorzien van: panoramadak, climate control, cruise control, parkeersensoren voor en achter, trekhaak, etc.. Deze Skoda Yeti is direct beschikbaar bij Auto Synyco voor klanten uit heel Nederland.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Škoda Yeti

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdSynyco Franeker
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Synyco

Leeuwarderweg 10

8801 BV Franeker

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
302 reviews · Synyco, Franeker
“Recent een Lynk & Co 01 gekocht bij Synyco Franeker. Vanaf het eerste telefoongesprek tot en met de aflevering zijn wij bijzonder klantvriendelijk geholpen. De tijd is nog te kort om over de auto een oordeel te geven, de eerste rijindruk is goed en over de aflevering hebben wij niets te klagen.”

Eduard G.

“Nadat we wat info en mogelijkheden hadden verkent was de deal snel gesloten. Er moesten de nodige dingen geregeld wordt om van mn LYNK&Co een mooie all black te maken, trekhaak eronder en 4 seizoenenbanden. Alles keurig verzorgd tegen een faire prijs. Bij aflevering nog een doosje chocoladetruffels erbij, kortom top Een aanbeveling!”

Janwillem V.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
302 reviews · Synyco, Franeker
“Recent een Lynk & Co 01 gekocht bij Synyco Franeker. Vanaf het eerste telefoongesprek tot en met de aflevering zijn wij bijzonder klantvriendelijk geholpen. De tijd is nog te kort om over de auto een oordeel te geven, de eerste rijindruk is goed en over de aflevering hebben wij niets te klagen.”

Eduard G.

“Nadat we wat info en mogelijkheden hadden verkent was de deal snel gesloten. Er moesten de nodige dingen geregeld wordt om van mn LYNK&Co een mooie all black te maken, trekhaak eronder en 4 seizoenenbanden. Alles keurig verzorgd tegen een faire prijs. Bij aflevering nog een doosje chocoladetruffels erbij, kortom top Een aanbeveling!”

Janwillem V.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Škoda Yeti

Wat kost de Škoda Yeti 2014 bij Synyco?

Deze Škoda Yeti uit 2014 staat te koop voor € 13.400 bij Synyco in Franeker. De kilometerstand bedraagt 129.182 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Škoda Yeti uit 2014?

Dit exemplaar heeft 129.182 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Synyco in Franeker.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Škoda Yeti?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Škoda Yeti € 269 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 13.400 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →