Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsSuzukiSuzuki Ignis

Suzuki Ignis (2018)

1.2 Stijl Smart Hybrid

€ 9.950

Nieuwprijs 17.846 44% lager (€7.896 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot jan 2027Label C
  • 2018
  • 124.934 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Rood
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutogroep Twente Almelo Harbrinkhoek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 54 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Suzuki Ignis 1.2 Stijl Smart Hybrid uit 2018, 90 pk, 0–100 km/u in 11,8 s, tellerstand 124.934 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 6 januari 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2018
Kilometerstand
124.934 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Rood

Motor & prestaties

Vermogen
90 pk (66 kW)
Cilinderinhoud
1242 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
11.8 s
Topsnelheid
170 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,3 l/100km
CO₂-uitstoot
97 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
810 kg
Bekleding
Fabric
Interieurkleur
Grijs
Laksoort
Basic

Historie & RDW

1e toelating
21 december 2018
1e tenaamstelling NL
21 december 2018
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
6 januari 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
8 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 17.846
BPM
€ 2.014
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 54 vergelijkbare Suzuki Ignis occasions

26% onder marktprijs
€ 11.999
Laag
€ 13.445
Mediaan
€ 14.545
Hoog

Deze auto staat op € 9.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €184/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Bluetooth
  • boordcomputer
  • DAB
  • multimedia-voorbereiding
  • navigatiesysteem full map
  • buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • buitenspiegels verwarmbaar
  • dakrails
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • achterbank in delen neerklapbaar
  • achterstoelen verschuifbaar

Omschrijving

Ben jij op zoek naar een betrouwbare en compacte hatchback met een sportief karakter? Dan is deze Suzuki Ignis 1.2 Stijl Sm. Hybrid uit 2018 precies wat je zoekt. Met zijn opvallende rode kleur en stoere uitstraling steelt deze auto gegarandeerd de show op de weg.De Suzuki Ignis is voorzien van een krachtige 1.2 liter benzinemotor met een vermogen van 90 PK, waardoor je altijd vlot en soepel kunt rijden. Met een kilometertellerstand van 124934 kilometer is deze auto nog in topconditie en klaar voor vele kilometers rijplezier. Dankzij de vijf deuren is het instappen en inladen van bagage een fluitje van een cent.Het interieur van de Suzuki Ignis is uitgerust met een moderne radio, zodat je tijdens het rijden kunt genieten van jouw favoriete muziek. Voor optimale veiligheid zijn er hoofd airbags aan de voorzijde geïnstalleerd, die bescherming bieden in het geval van een aanrijding. Daarnaast zorgt het Elektronisch Stabiliteits Programma ervoor dat je altijd de volledige controle over de auto behoudt, ook in lastige rijomstandigheden.Niet alleen aan comfort en veiligheid is gedacht, ook aan gemak. Zo zijn de achterramen elektrisch bedienbaar, waardoor passagiers eenvoudig de ramen kunnen openen en sluiten. Het lederen stuur geeft de auto een luxe uitstraling en ligt prettig in de hand, wat het rijplezier nog verder verhoogt.Kortom, deze Suzuki Ignis 1.2 Stijl Sm. Hybrid is een ideale auto voor wie op zoek is naar een praktische en stijlvolle hatchback met uitstekende rijeigenschappen en moderne opties. Neem nu contact op met Autogroep Twente Almelo voor meer informatie of een proefrit. Wacht niet te lang, want deze auto gaat snel!Wilt u meer informatie over deze of een andere auto, of wilt u graag een afspraak maken voor een vrijblijvende offerte of proefrit, neem dan telefonisch contact met ons op via het hiernaast vermelde telefoonnummer.Inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar en het is mogelijk om de auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen. Wij bieden u de mogelijkheid om de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen, zoals géén eigen risico, zelfs niet bij ruitschade. Vraag hiervoor naar de voorwaarden.Bij onderhoud of reparatie staat er bij Autogroep Twente altijd een gratis leenauto ter beschikking.Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Suzuki Ignis

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutogroep Twente Almelo Harbrinkhoek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 54 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autogroep Twente Almelo

Almeloseweg 175

7615 NA Harbrinkhoek

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
392 reviews · Autogroep Twente Almelo, Harbrinkhoek
Dit voorjaar een nieuwe Hyundai Inster gekocht, mijn eerste EV waar ik zeer tevreden mee ben. De uitleg hoe om te gaan met zoiets nieuws is uitstekend en ik ben dan ook snel vertrouwd met de elektrische auto.

Frits S.

Vorig jaar een tweede hands Mazda CX-3(dus geen Hyundai) gekocht, Incl. 1 jaar Bovag garantie. Bijna aan het einde van de garantie begeeft de motor in de linker buitenspiegel het. Zonder morren of gezeur bij beide spiegels de motoren vervangen. Beste klus(prijzig) en allemaal garantie! Ook bij het hele traject van interesse en aankoop zeer vriendelijk en correct behandeld. Ik vind dit bedrijf een aanrader. En een Mazda CX-3 ook!

R.L. G.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
392 reviews · Autogroep Twente Almelo, Harbrinkhoek
Dit voorjaar een nieuwe Hyundai Inster gekocht, mijn eerste EV waar ik zeer tevreden mee ben. De uitleg hoe om te gaan met zoiets nieuws is uitstekend en ik ben dan ook snel vertrouwd met de elektrische auto.

Frits S.

Vorig jaar een tweede hands Mazda CX-3(dus geen Hyundai) gekocht, Incl. 1 jaar Bovag garantie. Bijna aan het einde van de garantie begeeft de motor in de linker buitenspiegel het. Zonder morren of gezeur bij beide spiegels de motoren vervangen. Beste klus(prijzig) en allemaal garantie! Ook bij het hele traject van interesse en aankoop zeer vriendelijk en correct behandeld. Ik vind dit bedrijf een aanrader. En een Mazda CX-3 ook!

R.L. G.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Suzuki Ignis

Wat kost de Suzuki Ignis 2018 bij Autogroep Twente Almelo?

Deze Suzuki Ignis uit 2018 staat te koop voor € 9.950 bij Autogroep Twente Almelo in Harbrinkhoek. De kilometerstand bedraagt 124.934 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Suzuki Ignis uit 2018?

Dit exemplaar heeft 124.934 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Autogroep Twente Almelo in Harbrinkhoek.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Suzuki Ignis?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Suzuki Ignis € 211 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 9.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.