Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsSuzukiSuzuki Splash

Suzuki Splash (2008)

1.0 Comfort

€ 1.445

Nieuwprijs 10.064 86% lager (€8.619 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch⏰ APK tot okt 2026Label B
  • 2008
  • 254.615 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • blauw metallic
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Hoff Schoonebeek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 12 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Suzuki Splash 1.0 Comfort uit 2008, 65 pk, tellerstand 254.615 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 26 oktober 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2008
Kilometerstand
254.615 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
blauw metallic

Motor & prestaties

Vermogen
65 pk (48 kW)
Cilinderinhoud
996 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Topsnelheid
160 km/h

Afmetingen

Wielbasis
2.360 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5 l/100km
CO₂-uitstoot
120 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
950 kg
Bekleding
Stof
Aantal sleutels
1
Aantal handzenders
1

Historie & RDW

1e toelating
13 september 2008
1e tenaamstelling NL
13 september 2008
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
26 oktober 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
22 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 10.064
BPM
€ 1.540
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 12 vergelijkbare Suzuki Splash occasions

56% onder marktprijs
€ 2.250
Laag
€ 3.250
Mediaan
€ 3.999
Hoog

Deze auto staat op € 1.445 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Uitrusting & opties

  • Hoge instap
  • Hoge zit
  • INRUILKOOPJE!
  • Stuurbekrachtiging
  • Radio / CD Speler
  • Rookvrij
  • Instructieboekjes aanwezig
  • Onderhoudsboekje (fysiek)
  • Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
  • elektrische ramen voor
  • achterbank in delen neerklapbaar
  • metaallak

Omschrijving

Transmissie Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld Milieu CO₂-uitstoot (NEDC): 120 g/km Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0) Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9) Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7) Staat Technische staat: goed Optische staat: goed Staat interieur: goed Productveiligheid EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl Overige informatie Storingsmelding: Nee Bandenset: All-season banden ** INRUILKOOPJE!! ** Goed rijdende Suzuki Splash met een geldige APK tot 26-10-2026! Wij werken uitsluitend op afspraak, bel ons dus om uw bezoek naar wens af te stemmen, ook 's avonds en in het weekend. Tel. Van buiten gezien zou u niet denken dat-ie van binnen zo ruim is. En zo zit deze Suzuki Splash vol met nog veel meer aangename verrassingen. Dat begint al bij de pomp. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet. In de Suzuki Splash heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg. Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers. Leuk dat u kijkt naar onze auto! INRUIL van uw auto, motor, caravan of boot? Graag! Vragen? Het reserveren van een auto is in overleg mogelijk, een afspraak voor een proefrit is niet automatisch een reservering voor de betreffende auto!  De prijs is op basis van een netto meeneemprijs. Dat betekent dat deze prijs inclusief BTW is (tenzij het een BTW grijskenteken/bedrijfswagen betreft) en direct rijklaar is. Verder is de prijs altijd inclusief geldige APK, tenaamstelling van uw nieuwe auto en het vrijwaren van uw inruilauto. Wij hanteren geen afleverkosten. Mocht uw nieuwe auto aan onderhoud toe zijn, dan kunt u dit door ons laten uitvoeren tegen een zeer aantrekkelijke meerprijs. Garanties behoren uiteraard ook tot de mogelijkheden voor net even dat extra stukje zekerheid. Ik ben niet altijd op lokatie aanwezig, om deze reden werk ik op afspraak. Dit geeft niet alleen duidelijkheid maar ook de garantie dat ik alle tijd voor u heb ingepland. Bijkomend voordeel is dat ik niet alleen binnen de reguliere openingstijden hoef te werken. Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Suzuki Splash

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Hoff Schoonebeek
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 12 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Auto Hoff

Europaweg 76-B

7761 AJ Schoonebeek

Bel dealerMeer van deze dealer →

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Suzuki Splash

Wat kost de Suzuki Splash 2008 bij Auto Hoff?

Deze Suzuki Splash uit 2008 staat te koop voor € 1.445 bij Auto Hoff in Schoonebeek. De kilometerstand bedraagt 254.615 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Suzuki Splash uit 2008?

Dit exemplaar heeft 254.615 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Auto Hoff in Schoonebeek.