Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsSuzukiSuzuki Splash

Suzuki Splash (2014)

1.2 94pk Automaat Exclusive

€ 8.940

Nieuwprijs 18.384 51% lager (€9.444 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch⚠ APK verlopen (mei 2026)Label D
  • 2014
  • 118.089 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Hatchback
  • Wit
  • Label D

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWassink Doetinchem Peugeot/Kia/Opel
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Suzuki Splash 1.2 94pk Automaat Exclusive uit 2014, 94 pk, 0–100 km/u in 14 s, tellerstand 118.089 km, benzine, automaat. APK geldig tot 22 mei 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2014
Kilometerstand
118.089 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Wit

Motor & prestaties

Vermogen
94 pk (69 kW)
Cilinderinhoud
1242 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
4
Acceleratie (0-100 km/u)
14 s
Koppel
114 Nm
Topsnelheid
170 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
45 l

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,7 l/100km
CO₂-uitstoot
131 g/km
Energielabel
D
Emissieklasse
EURO 5 J

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.015 kg

Historie & RDW

1e toelating
8 oktober 2014
1e tenaamstelling NL
8 oktober 2014
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
22 mei 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
21 april 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 18.384
BPM
€ 4.662
BTW/Marge
Marge

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €165/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Leasetermijn

165/mnd

Bijtelling netto

125/mnd

Totaal

290/mnd

72 mnd · 9,9% JKP

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • 12-voltaansluiting
  • 3-spaaks lederen stuurwiel
  • ABS met EBD (elektronische remkracht verdeling)
  • Achterruitwisser met interval en sproeier
  • Airco
  • Airconditioning (handbediend)
  • Bagagecompartiment onder laadvloer met uitneembare bagagebox
  • BAS (Brake Assist System)
  • Bekleding deurpanelen gedeeltelijk stof
  • Bekleding voor- en achterstoelen stof in two-tone
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur met zwarte omlijsting
  • Bumpers in carrosseriekleur

Omschrijving

Ben je op zoek naar een compacte, zuinige en vooral comfortabele auto met automaat? Dan is deze Suzuki Splash Exclusive uit 2014 precies wat je zoekt! Deze praktische en verrassend ruime hatchback rijdt soepel dankzij de automatische transmissie en is ideaal voor zowel stadsverkeer als langere ritten. Dankzij de hoge instap geniet je van extra comfort en goed overzicht op de weg. Uitvoering & opties: Automatische transmissie Luxe Exclusive uitvoering Airconditioning Elektrische ramen Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Lichtmetalen velgen Radio/CD-speler Stoelverwarming Hoge zitpositie voor extra comfort Kortom: een fijne, praktische en zuinige auto met veel comfort! Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit. SPOTICAR ESSENTIAL - Occasions tussen 84 en 120 maanden oud, maximaal 150.000 km gereden. De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK. De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden. Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg. Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie. Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto. Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Suzuki Splash

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWassink Doetinchem Peugeot/Kia/Opel
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Wassink Doetinchem Peugeot/Kia/Opel

Innovatieweg 22

7007 CD Doetinchem

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
477 reviews · Wassink Doetinchem Peugeot/Kia/Opel, Doetinchem
Wij hebben hier een half jaar oude Kia gekocht, en bij het afleveren bleek dat de oude banden zonder bescherming achterin de auto waren gelegd. Vieze bekleding - het ophalen van de auto was helaas niet zoals wij in gedachten hadden. Maar dit werd zeer netjes door Wassink opgelost: de auto werd later bij ons opgehaald en alsnog van top tot teen gereinigd. Dikke prima! 👍

Rudolf

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
477 reviews · Wassink Doetinchem Peugeot/Kia/Opel, Doetinchem
Wij hebben hier een half jaar oude Kia gekocht, en bij het afleveren bleek dat de oude banden zonder bescherming achterin de auto waren gelegd. Vieze bekleding - het ophalen van de auto was helaas niet zoals wij in gedachten hadden. Maar dit werd zeer netjes door Wassink opgelost: de auto werd later bij ons opgehaald en alsnog van top tot teen gereinigd. Dikke prima! 👍

Rudolf

Veelgestelde vragen over deze Suzuki Splash

Wat kost de Suzuki Splash 2014 bij Wassink Doetinchem Peugeot/Kia/Opel?

Deze Suzuki Splash uit 2014 staat te koop voor € 8.940 bij Wassink Doetinchem Peugeot/Kia/Opel in Doetinchem. De kilometerstand bedraagt 118.089 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Suzuki Splash uit 2014?

Dit exemplaar heeft 118.089 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij Wassink Doetinchem Peugeot/Kia/Opel in Doetinchem.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Suzuki Splash?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Suzuki Splash € 190 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 8.940 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.