Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Suzuki›Suzuki Swift

Suzuki Swift (2009)

1.3 Base - Airco - APK 21-10-2027

€ 1.748

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✈ Geïmporteerd✓ APK tot okt 2027Label C
  • 2009
  • 187.582 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Zwart
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdautobedrijf Kaatsland Sneek
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Suzuki Swift 1.3 Base - Airco - APK 21-10-2027 uit 2009, 93 pk, 0–100 km/u in 11 s, tellerstand 187.582 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 21 oktober 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2009
Kilometerstand
187.582 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
93 pk (68 kW)
Cilinderinhoud
1328 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
11 s
Koppel
116 Nm
Topsnelheid
175 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
45 l
Turbo
Nee

Afmetingen

Lengte
3.695 mm
Breedte
1.690 mm
Hoogte
1.500 mm
Wielbasis
2.380 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,8 l/100km
CO₂-uitstoot
140 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
955 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.485 kg
Max. trekgewicht geremd
1.000 kg
Max. trekgewicht ongeremd
400 kg
Bekleding
Stof Zwart
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
24 april 2009
1e tenaamstelling NL
4 augustus 2020
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
21 oktober 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
10 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 1.772
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Suzuki Swift

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓onderhoudsboekjes aanwezig
  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Achterspoiler
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓airco
  • ✓Alm velgen
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Brake Assist System
  • ✓Bumpers in carrosseriekleur
  • ✓Dakspoiler
  • ✓Electronic Brake Distribution (EBD)

Omschrijving

Goed rijdende auto met geldige apk. Heeft uw belangstelling of vragen bel dan 0642759845 Mvg H de Boer Er komen geen afleveringskosten bij. Het is wel mogelijk om de auto een service beurt te geven tegen scherpe prijzen. Tevens is het mogelijk om u oude auto bij ons in te ruilen. Of als u uw auto wilt verkopen bent u bij ons ook op het goede adres. Wilt u er zeker van zijn dat de auto er nog is, neem dan voor vertrek telefonisch contact op. Ons adres voor in en verkoop is: Autobedrijf Kaatsland Lorentszstraat 13 8606JP Sneek Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten. ALTIJD MEER DAN 250 AUTO'S OP VOORRAAD Openingstijden zijn maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18:00 Zaterdags zijn we geopend van 9:00 uur tot 16:00 uur

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Suzuki Swift

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdautobedrijf Kaatsland Sneek
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

autobedrijf Kaatsland

Lorentzstraat 13

8606 JP Sneek

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
412 reviews · autobedrijf Kaatsland, Sneek
“Erg tevreden, mooie 2de hands auto gekocht. TNT nog geen problemen mee gehad. Rijd erg lekker. Personeel was erg vriendelijk en behulpzaam.”

Robin V.

“Ik heb er een fiat doblo gekocht (zonder garantie) en een proefrit gemaakt en alles was prima. Toen ik de bus heb opgehaald en wou de snelweg weer oprijden ging het motorstoring lampje branden. De volgende dag er weer mee heen. Bleek dat de roetfilter verstopt zat en hebben deze laten reinigen en voor de zekerheid de sensoren ook vervangen. Dit hebben ze heel netjes opgelost. Een aanrader!”

E K.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
412 reviews · autobedrijf Kaatsland, Sneek
“Erg tevreden, mooie 2de hands auto gekocht. TNT nog geen problemen mee gehad. Rijd erg lekker. Personeel was erg vriendelijk en behulpzaam.”

Robin V.

“Ik heb er een fiat doblo gekocht (zonder garantie) en een proefrit gemaakt en alles was prima. Toen ik de bus heb opgehaald en wou de snelweg weer oprijden ging het motorstoring lampje branden. De volgende dag er weer mee heen. Bleek dat de roetfilter verstopt zat en hebben deze laten reinigen en voor de zekerheid de sensoren ook vervangen. Dit hebben ze heel netjes opgelost. Een aanrader!”

E K.

Alle 153 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Suzuki Swift

Wat kost de Suzuki Swift 2009 bij autobedrijf Kaatsland?

Deze Suzuki Swift uit 2009 staat te koop voor € 1.748 bij autobedrijf Kaatsland in Sneek. De kilometerstand bedraagt 187.582 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Suzuki Swift uit 2009?

Dit exemplaar heeft 187.582 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij autobedrijf Kaatsland in Sneek.