Suzuki Swift 1.3 Shogun - Airco - Electr Ramen uit 2007, 93 pk, 0–100 km/u in 12,8 s, tellerstand 179.598 km, benzine, handgeschakeld.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2007
Kilometerstand
179.598 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
7
Vermogen
93 pk (68 kW)
Cilinderinhoud
1328 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
12.8 s
Koppel
116 Nm
Topsnelheid
167 km/h
Turbo
Nee
Verbruik & milieu
2
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 4
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
965 kg
Bekleding
Stof Antraciet
Prijs & fiscaal
1
BTW/Marge
Marge
Uitrusting & opties
✓onderhoudsboekjes aanwezig
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airbag(s) hoofd achter
✓Airbag(s) hoofd voor
✓Airbag(s) side voor
✓airco
✓Alm velgen
✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓Brake Assist System
Omschrijving
Goed rijdende auto met geldige apk. Heeft uw belangstelling of vragen bel dan 0642759845 Mvg H de BoerEr komen geen afleveringskosten bij. Het is wel mogelijk om de auto een service beurt te geven tegen scherpe prijzen.Tevens is het mogelijk om u oude auto bij ons in te ruilen.Of als u uw auto wilt verkopen bent u bij ons ook op het goede adres.Wilt u er zeker van zijn dat de auto er nog is, neem dan voor vertrek telefonisch contact op. Ons adres voor in en verkoop is:Autobedrijf KaatslandLorentszstraat 138606JP SneekOnze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.ALTIJD MEER DAN 250 AUTO'S OP VOORRAADOpeningstijden zijnmaandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18:00Zaterdags zijn we geopend van 9:00 uur tot 16:00 uur
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Suzuki Swift
“Kwam eigelijk met nog geen idee met wat voor auto ik wou toen zag en zwarte golf variant die me intresse hadt Maar helaas was die verkocht maar de garage kwam met een andere mooiere golf variant blauw van kleur en het rijdt heerlijk ik ben blij dat ik hier ook me oude auto kon inruilen goeie service”
Jeffrey S.
“Ik ben netjes geholpen. Ik had een schade wagen gekocht, wist het. Hij is nu perfect.
Ik kom over een x aantal jaar of jaren terug terug.”
Ina K.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
3,8
403 reviews · autobedrijf Kaatsland, Sneek
“Kwam eigelijk met nog geen idee met wat voor auto ik wou toen zag en zwarte golf variant die me intresse hadt Maar helaas was die verkocht maar de garage kwam met een andere mooiere golf variant blauw van kleur en het rijdt heerlijk ik ben blij dat ik hier ook me oude auto kon inruilen goeie service”
Jeffrey S.
“Ik ben netjes geholpen. Ik had een schade wagen gekocht, wist het. Hij is nu perfect.
Ik kom over een x aantal jaar of jaren terug terug.”
Ina K.
Veelgestelde vragen over deze Suzuki Swift
Wat kost de Suzuki Swift 2007 bij autobedrijf Kaatsland?
Deze Suzuki Swift uit 2007 staat te koop voor € 1.998 bij autobedrijf Kaatsland in Sneek. De kilometerstand bedraagt 179.598 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Suzuki Swift uit 2007?
Dit exemplaar heeft 179.598 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij autobedrijf Kaatsland in Sneek.