Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsTeslaTesla Model 3

Tesla Model 3 (2023)Verkocht

Standard RWD Plus FACELIFT 90,5% SoH [ AMD RYZEN+WARMTEPOMP+AUTOPILOT+60 kWh+PREMIUM AUDIO ]

€ 22.900
ⓘ Prijsopbouw
Netto €18.926·BTW €3.974
Totaal incl. BTW: €22.900

Nieuwprijs 46.690 51% lager (€23.790 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot apr 2027
Netto €18.926·BTW €3.974
Totaal incl. BTW: €22.900
  • 2023
  • 160.545 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Sedan
  • Solid Black

Specificaties

Tesla Model 3 Standard RWD Plus FACELIFT 90,5% SoH [ AMD RYZEN+WARMTEPOMP+AUTOPILOT+60 kWh+PREMIUM AUDIO ] uit 2023, tellerstand 160.545 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 17 april 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2023
Kilometerstand
160.545 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Sedan
Kleur
Solid Black

Motor & prestaties

Topsnelheid
225 km/h

Elektrisch

Accucapaciteit
60 kWh
Batterijconditie
90.5%

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.735 kg

Historie & RDW

1e toelating
17 april 2023
1e tenaamstelling NL
17 april 2023
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
17 april 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
3 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 46.690
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Uitrusting & opties

  • Achteruitrijcamera
  • Adaptieve Cruise Control (Stop&Go)
  • Adaptive cruise control
  • Automatisch Dimmende Binnenspiegel
  • Automatisch Dimmende Buitenspiegels
  • Autopilot
  • Bedienbaar via smartphone
  • Bestuurdersassistentie Pakket
  • Bluetooth
  • Botspreventie
  • City Safety
  • Digitale radio-ontvangst (DAB+)

Omschrijving

Ben je op zoek naar een Tesla Model 3 met de nieuwste techniek en een uitstekende accustaat? Dan is deze Model 3 Standard RWD Plus FACELIFT een perfecte keuze. De auto is uitgerust met de snelle AMD Ryzen-processor, een 60 kWh LFP-accu, een warmtepomp en een uitstekende State of Health van 90,5%. Dankzij de LFP-accu kan de batterij probleemloos regelmatig tot 100% worden opgeladen, ideaal voor dagelijks gebruik. Deze facelift-uitvoering is voorzien van Autopilot, een hoogwaardig Premium Audio-systeem, stoel- en stuurverwarming, een standkachel en een panoramadak. Via het snelle infotainmentsysteem geniet je onderweg van Netflix, YouTube en Spotify, terwijl de Tesla-app uitgebreide bediening op afstand mogelijk maakt. Ook op het gebied van veiligheid en technologie is deze Model 3 zeer compleet uitgerust met Matrix LED-koplampen, Sentry Mode, adaptieve cruise control, camera's rondom, keyless entry, elektrische achterklep, draadloos opladen en dubbel glas voor extra comfort en een stille rijervaring. Highlights: 90,5% State of Health (SoH) 60 kWh LFP-accu AMD Ryzen infotainmentsysteem Warmtepomp Autopilot Premium Audio Matrix LED-koplampen Stoel- en stuurverwarming Standkachel Panoramadak Sentry Mode Netflix, YouTube & Spotify Adaptieve Cruise Control Elektrische achterklep Draadloos opladen Dubbel glas Front-, zij- en achtercamera's Een zeer complete Tesla Model 3 FACELIFT met de gewilde Ryzen-upgrade, een uitstekende 90,5% SoH, de duurzame LFP-accu en een luxe uitrusting. De ideale combinatie van efficiëntie, comfort en moderne technologie, klaar voor nog vele zorgeloze elektrische kilometers. Kijk nu op onze website voor uitgebreide foto’s van het in- en exterieur van deze, en van onze andere prachtige occasions! www.janbogert.nl 12 maanden garantie VANAF € 795,- (met deze garantie kunt u bij de officiële merkdealer terecht bij u in de buurt) Afleverpakket € 595,- - Meer dan 200 ex-leaseauto's op voorraad. - Financiering en lease mogelijk, vraag bij ons een scherpe offerte aan. - Familiebedrijf met al bijna 30 jaar ervaring in het in- en verkopen van schitterende, jonggebruikte occasions! Dit is de standaard die we bij Autobedrijf Jan Bogert hanteren om de hoogst mogelijke kwaliteit te waarborgen: ''Wij als team gaan altijd voor een 10!''. Ons bedrijf is aangesloten bij de BOVAG, wat staat voor vakkundigheid, zekerheid en betrouwbaarheid. Ook zijn we als bedrijf RDW-gecertificeerd, waardoor we de auto ter plekke kunnen tenaamstellen. Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Tesla Model 3

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Aangeboden door

Jan Bogert

Wipmolen 3

4671 HE Dinteloord

Andere auto's bij deze dealer →

Deze auto is verkocht

Bekijk vergelijkbare Tesla Model 3-occasions die nu wél beschikbaar zijn.

Bekijk alle Tesla Model 3

Veelgestelde vragen over deze Tesla Model 3

Wat kost de Tesla Model 3 2023 bij Jan Bogert?

Deze Tesla Model 3 uit 2023 staat te koop voor € 22.900 bij Jan Bogert in Dinteloord. De kilometerstand bedraagt 160.545 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Tesla Model 3 uit 2023?

Dit exemplaar heeft 160.545 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Jan Bogert in Dinteloord.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Tesla Model 3?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Tesla Model 3 € 485 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 22.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Tesla Model 3 2023 een elektrische auto?

Ja, deze Tesla Model 3 uit 2023 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 22.900 bij Jan Bogert in Dinteloord.