Financiering voor deze Tesla Model Y
Indicatief € 706 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 35.900 en je geboortedatum in.
- 36 mnd · € 1.104
- 48 mnd · € 855
- 60 mnd · € 706
- 72 mnd · € 607
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Omschrijving
Deze Tesla Model Y Long Range AWD combineert een 75 kWh accu met 351 pk en vierwielaandrijving. De auto is voorzien van het snelle AMD Ryzen infotainmentsysteem en heeft daarnaast een trekhaak, Autopilot en Tesla High Performance Audio.
Op de weg voelt de Model Y krachtig en comfortabel aan. De vierwielaandrijving zorgt voor veel grip en het vermogen is direct beschikbaar wanneer je het nodig hebt. Tegelijk blijft hij rustig tijdens langere ritten. De warmtepomp helpt daarbij om efficiënt met de beschikbare energie om te gaan.
Belangrijke uitrusting van deze uitvoering:
• Trekhaak
• AMD Ryzen infotainmentsysteem
• Autopilot
Verder beschikt deze Model Y onder meer over Tesla High Performance Audio, 19 inch lichtmetalen velgen, panoramadak, Matrix LED-koplampen, stuurwielverwarming, draadloos opladen en een elektrisch bedienbare achterklep.
Deze Model Y Long Range AWD biedt een prettige combinatie van ruimte, prestaties en dagelijks gebruiksgemak. Met de trekhaak, vierwielaandrijving en uitgebreide uitrusting is het een veelzijdig uitgevoerde Model Y.
Kijk nu op onze website voor uitgebreide foto’s van het in- en exterieur van deze, en van onze andere prachtige occasions!
www.janbogert.nl
12 maanden garantie VANAF € 795,- (met deze garantie kunt u bij de officiële merkdealer terecht bij u in de buurt)
Afleverpakket € 595,-
- Meer dan 200 ex-leaseauto's op voorraad.
- Financiering en lease mogelijk, vraag bij ons een scherpe offerte aan.
- Familiebedrijf met al bijna 30 jaar ervaring in het in- en verkopen van schitterende, jonggebruikte occasions!
Dit is de standaard die we bij Autobedrijf Jan Bogert hanteren om de hoogst mogelijke kwaliteit te waarborgen: ''Wij als team gaan altijd voor een 10!''.
Ons bedrijf is aangesloten bij de BOVAG, wat staat voor vakkundigheid, zekerheid en betrouwbaarheid. Ook zijn we als bedrijf RDW-gecertificeerd, waardoor we de auto ter plekke kunnen tenaamstellen.
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.