RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 66 vergelijkbare occasions
Specificaties
Toyota C hr 1.8 Hybrid 140 Active ANDROID & APPLE DIGITALE TELLERS METALLIC LAK uit 2024, 140 pk, 0–100 km/u in 9 s, tellerstand 33.345 km, hybride, automaat. APK geldig tot 27 september 2028, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2024
Kilometerstand
33.345 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
5
Vermogen
140 pk (103 kW)
Cilinderinhoud
1798 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
9 s
Koppel
142 Nm
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
4,7 l/100km
CO₂-uitstoot
105 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
EURO 6 EA
Uitvoering & afwerking
3
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.405 kg
Historie & RDW
5
1e toelating
27 september 2024
1e tenaamstelling NL
27 september 2024
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
27 september 2028
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 35.882
BPM
€ 2.591
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 66 vergelijkbare Toyota C hr occasions
↓ 8% onder marktprijs
€ 30.400 Laag€ 30.890 Mediaan€ 32.900 Hoog
Deze auto staat op € 28.400 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €362/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €7.041 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Achteruitrijcamera
✓Actieve noodgeval assistent
✓Alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Anti doorSlip Regeling
✓Armsteun voor
✓Audio installatie
✓Automatische snelheids begrenzing
✓Autonomous Emergency Braking
✓Bandenspanningscontrolesysteem
✓Bestuurdersairbag
Omschrijving
Wij zijn officieel dealer van Toyota, Lexus en Ford en meer dan 45-jaar een begrip in de regio. Bel voor meer informatie 0575-572020 zie ook: www.autobedrijfvanleussen.nl Kies naast zekerheid bij de aankoop van uw volgende Toyota ook voor kwaliteit, betrouwbaarheid en goede service en verzeker uw Toyota bij Toyota Polis. Profiteer van volledige ontzorging: - Uw dealer als vast aanspreekpunt, - Geen eigen risico, - Tot 5 jaar aanschafwaarde dekking en – Reparatie met originele Toyota onderdelen. Neem contact op met ons verkoopteam voor alle informatie en mogelijkheden. Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Toyota C hr
“Ontzettend klantvriendelijk, professioneel en behulpzaam Toyota dealer. Dank Tarik voor je goede zorg en dank medewerkers werkplaats voor de snelle oplossing. Dat Toyota geweldige autos maakt wisten we al maar dat iedereen zo vriendelijk klaar staat om te helpen is de vijf sterren waard.”
Mina K.
“Zojuist een Aygo van 2019 gekocht, zeer prettig geholpen door Levi. Wachten op de aflevering, volste vertrouwen dat dit ook goed gaat komen.”
Marco R.
Over deze dealer
Google-reviews
4,7
109 reviews · Van Leussen Zutphen, Zutphen
“Ontzettend klantvriendelijk, professioneel en behulpzaam Toyota dealer. Dank Tarik voor je goede zorg en dank medewerkers werkplaats voor de snelle oplossing. Dat Toyota geweldige autos maakt wisten we al maar dat iedereen zo vriendelijk klaar staat om te helpen is de vijf sterren waard.”
Mina K.
“Zojuist een Aygo van 2019 gekocht, zeer prettig geholpen door Levi. Wachten op de aflevering, volste vertrouwen dat dit ook goed gaat komen.”
Marco R.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Toyota C hr
Wat kost de Toyota C hr 2024 bij Van Leussen Zutphen?
Deze Toyota C hr uit 2024 staat te koop voor € 28.400 bij Van Leussen Zutphen in Zutphen. De kilometerstand bedraagt 33.345 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Toyota C hr uit 2024?
Dit exemplaar heeft 33.345 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij Van Leussen Zutphen in Zutphen.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Toyota C hr?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Toyota C hr € 602 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 28.400 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.