Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Toyota›Toyota Harrier

Toyota Harrier (2007)

240 G

  • 2007
  • 287.724 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Stationwagon
  • Zwart

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdMT Cars Venlo
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Toyota Harrier 240 G uit 2007, 161 pk, tellerstand 287.724 km, benzine, automaat. APK geldig tot 11 februari 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2007
Kilometerstand
287.724 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Stationwagon
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
161 pk (118 kW)
Cilinderinhoud
2362 cc
Aantal cilinders
4

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.650 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
22 februari 2007
1e tenaamstelling NL
15 november 2007
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
11 februari 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
6 september 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 14.570
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Toyota Harrier

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Toyota Harrier

Indicatief € 93 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 4.350 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 141
  • 48 mnd · € 111
  • 60 mnd · € 93
  • 72 mnd · € 81

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓achterbank in delen neerklapbaar.
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓airco
  • ✓antenne
  • ✓armsteun voor
  • ✓audio installatie
  • ✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • ✓Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • ✓boordcomputer
  • ✓Brake Assist System

Omschrijving

!De Toyota is recentelijk voorzien van een grote onderhoudsbeurt. Hierbij is onder andere versnellingsbak gereviseerd. Voorzien van APK tot en met 02-2027. Een Toyota is een auto met een bijzondere aantrekkingskracht. Het zijn auto’s welke bij een hele boel mensen onder de radar zitten zeker in deze bouwperiode toen de grilles nog niet het formaat van nu hadden. De styling is rustig en homogeen. De de techniek is zeer interessant. Het zorgt voor een aangenaam verbruik. Met name in de stad is het verschil met een vergelijkbare ML, Touareg of X5 groot. Het interieur is ook typisch Lexus/Toyota. Zeer fijne stoelen, mooi tapijt, en een zeer hoog comfortniveau. Maar een van de grootste krachten is natuurlijk de extreem goede betrouwbaarheid. Het zorgt voor een ongeëvenaarde gemoedsrust. Deze specifieke auto is al een tijdje een bekende van ons en door zijn goede historie heeft hij ook een goede toekomst voor zich! Hier en daar gebruikerssporen zie foto’s. Bovenstaande prijs is op basis van zo meenemen. Garantie is mogelijk in overleg.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Toyota Harrier

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdMT Cars Venlo
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

MT Cars

Kazernestraat 41

5928 NL Venlo

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
167 reviews · MT Cars, Venlo
“Vandaag mooie Peugeot 108 gekocht. Zag er super uit. Netjes en vriendelijk personeel hebben ons goed geholpen. Nemen alke tijd voor je”

Annuska S.

“Onlangs een auto gekocht bij dit autobedrijf en ik ben erg tevreden. Het contact verliep vlot en eerlijk, zonder opdringerige verkooppraatjes. De verkoper nam de tijd om alles duidelijk uit te leggen en al mijn vragen te beantwoorden. De auto werd netjes afgeleverd en zag er perfect uit. Ook de service achteraf was goed geregeld. Zeker een aanrader als je op zoek bent naar betrouwbaarheid en goede service”

Atilla 4.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
167 reviews · MT Cars, Venlo
“Vandaag mooie Peugeot 108 gekocht. Zag er super uit. Netjes en vriendelijk personeel hebben ons goed geholpen. Nemen alke tijd voor je”

Annuska S.

“Onlangs een auto gekocht bij dit autobedrijf en ik ben erg tevreden. Het contact verliep vlot en eerlijk, zonder opdringerige verkooppraatjes. De verkoper nam de tijd om alles duidelijk uit te leggen en al mijn vragen te beantwoorden. De auto werd netjes afgeleverd en zag er perfect uit. Ook de service achteraf was goed geregeld. Zeker een aanrader als je op zoek bent naar betrouwbaarheid en goede service”

Atilla 4.

Veelgestelde vragen over deze Toyota Harrier

Wat kost de Toyota Harrier 2007 bij MT Cars?

Deze Toyota Harrier uit 2007 staat te koop voor € 4.350 bij MT Cars in Venlo. De kilometerstand bedraagt 287.724 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Toyota Harrier uit 2007?

Dit exemplaar heeft 287.724 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij MT Cars in Venlo.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Toyota Harrier?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Toyota Harrier € 93 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 4.350 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →