RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 112 vergelijkbare occasions
Specificaties
Toyota Proace city 1.5 D-4D Live AIRCO NAVIGATIE PARKEERSENSOREN TREKHAAK uit 2023, 102 pk, 0–100 km/u in 11 s, tellerstand 40.955 km, diesel, handgeschakeld. APK geldig tot 25 november 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2023
Kilometerstand
40.955 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Bestelauto
Kleur
Wit
Motor & prestaties
5
Vermogen
102 pk (75 kW)
Cilinderinhoud
1499 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
11 s
Koppel
250 Nm
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
5,5 l/100km
CO₂-uitstoot
143 g/km
Emissieklasse
EURO 6 AQ
Uitvoering & afwerking
3
Deuren
5
Zitplaatsen
2
Massa
1.346 kg
Historie & RDW
5
1e toelating
25 november 2023
1e tenaamstelling NL
25 november 2023
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
25 november 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 39.297
BPM
€ 9.543
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 112 vergelijkbare Toyota Proace occasions
↓ 27% onder marktprijs
€ 25.650 Laag€ 30.950 Mediaan€ 36.445 Hoog
Deze auto staat op € 22.555 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €307/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €3.728 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Anti doorSlip Regeling
✓Apple Carplay/Android Auto
✓Armsteun voor
✓Bandenspanningscontrolesysteem
✓Bestuurdersairbag
✓Bluetooth telefoonvoorbereiding
✓Brake Assist System
✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
✓Centrale airbag voor
✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Omschrijving
Stap direct in deze frisse Toyota Proace City uit 2023. Deze compacte besteller is uitgevoerd in de Live-versie en biedt alles wat de moderne professional nodig heeft: navigatie voor uw ritten, airco voor de warme dagen en een trekhaak voor het zwaardere werk. Met zijn lage kilometerstand en jonge bouwjaar kunt u nog jarenlang zorgeloos vooruit. Deze bedrijfswagen heeft nog fabrieksgarantie tot 2033 bij onderhoud binnen de daarvoor geldende termijn. Wij zijn officieel dealer van Toyota, Lexus en Ford en meer dan 45-jaar een begrip in de regio. Bel voor meer informatie 0575-572020 zie ook: www.autobedrijfvanleussen.nl Kies naast zekerheid bij de aankoop van uw volgende Toyota ook voor kwaliteit, betrouwbaarheid en goede service en verzeker uw Toyota bij Toyota Polis. Profiteer van volledige ontzorging: - Uw dealer als vast aanspreekpunt, - Geen eigen risico, - Tot 5 jaar aanschafwaarde dekking en – Reparatie met originele Toyota onderdelen. Neem contact op met ons verkoopteam voor alle informatie en mogelijkheden. Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Toyota Proace
“Ontzettend klantvriendelijk, professioneel en behulpzaam Toyota dealer. Dank Tarik voor je goede zorg en dank medewerkers werkplaats voor de snelle oplossing. Dat Toyota geweldige autos maakt wisten we al maar dat iedereen zo vriendelijk klaar staat om te helpen is de vijf sterren waard.”
Mina K.
“Zojuist een Aygo van 2019 gekocht, zeer prettig geholpen door Levi. Wachten op de aflevering, volste vertrouwen dat dit ook goed gaat komen.”
Marco R.
Over deze dealer
Google-reviews
4,7
109 reviews · Van Leussen Zutphen, Zutphen
“Ontzettend klantvriendelijk, professioneel en behulpzaam Toyota dealer. Dank Tarik voor je goede zorg en dank medewerkers werkplaats voor de snelle oplossing. Dat Toyota geweldige autos maakt wisten we al maar dat iedereen zo vriendelijk klaar staat om te helpen is de vijf sterren waard.”
Mina K.
“Zojuist een Aygo van 2019 gekocht, zeer prettig geholpen door Levi. Wachten op de aflevering, volste vertrouwen dat dit ook goed gaat komen.”
Marco R.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Toyota Proace
Wat kost de Toyota Proace 2023 bij Van Leussen Zutphen?
Deze Toyota Proace uit 2023 staat te koop voor € 22.555 bij Van Leussen Zutphen in Zutphen. De kilometerstand bedraagt 40.955 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Toyota Proace uit 2023?
Dit exemplaar heeft 40.955 km op de teller en is aangeboden als diesel met handgeschakeld versnellingsbak bij Van Leussen Zutphen in Zutphen.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Toyota Proace?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Toyota Proace € 478 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 22.555 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.