Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Toyota›Toyota ProAce City

Toyota ProAce City (2022)

1.5 D-4D Live, Automaat, Euro 6, Apple Carplay, PDC V+A+Camera

€ 9.950
ⓘ Prijsopbouw
Netto €9.950·BTW €2.090
Totaal incl. BTW: €12.040

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 199/mnd — vergelijk autoleningen

✓ APK tot okt 2027
Netto €9.950·BTW €2.090
Totaal incl. BTW: €12.040
  • 2022
  • 158.288 km
  • Diesel
  • Automaat
  • Bedrijfswagen
  • Wit

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdASMLease 's-Heerenberg
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Toyota ProAce City 1.5 D-4D Live, Automaat, Euro 6, Apple Carplay, PDC V+A+Camera uit 2022, 132 pk, 0–100 km/u in 10,6 s, tellerstand 158.288 km, diesel, automaat. APK geldig tot 20 oktober 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2022
Kilometerstand
158.288 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Bedrijfswagen
Kleur
Wit

Motor & prestaties

Vermogen
132 pk (96 kW)
Cilinderinhoud
1499 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
8
Acceleratie (0-100 km/u)
10.6 s
Koppel
300 Nm
Topsnelheid
183 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
60 l
Turbo
Ja

Afmetingen

Wielbasis
2.790 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,5 l/100km
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
2
Massa
1.370 kg
Max. trekgewicht geremd
1.350 kg
Max. trekgewicht ongeremd
720 kg
Laadvermogen
670 kg
Bekleding
Stof Zwart
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
30 augustus 2022
APK geldig tot
20 oktober 2027
Aangeboden op
20 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
BTW
Prijs
Excl. BTW

Verzekering voor deze Toyota ProAce City

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Toyota ProAce City

Indicatief € 199 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 9.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 310
  • 48 mnd · € 241
  • 60 mnd · € 199
  • 72 mnd · € 172

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €173/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €995 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓onderhoudsboekjes aanwezig
  • ✓1e eigenaar
  • ✓Achteruitrijcamera
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airco
  • ✓android auto
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Apple Carplay
  • ✓Armsteun voor
  • ✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • ✓Bandenspanningscontrolesysteem

Omschrijving

Voor meer informatie over dit voertuig bellen! Nick 0652711911 9950,- Ex BTW Wij verheugen ons op uw belangstelling. Kijk voor meer foto's op: www.asmlease.nl Goorsestraat 22 7041GA 's-Heerenberg Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekst fouten voorbehouden. Afleveringskosten en garantie pakketten in overleg. Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten: Kijk voor de voorwaarden op: www.autotrust.nl Instap 6 maanden| € 228,94 12 maanden| € 320,09 24 maanden| € 725,24 Een kenmerk van Japanse auto's is de intelligente techniek, maar ook de ver doorgevoerde degelijkheid. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Aan alles is gedacht als het gaat om de combinatie gemak en veiligheid. Bijvoorbeeld het in- en uitstappen via de schuifdeur met z'n ruime opening. De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. U ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. Het navigatiesysteem met groot kleurenscherm loodst u snel naar uw reisdoel. Om de audiofuncties onderweg aan te passen, hoeft u alleen maar gebruik te maken van de audiobediening op het stuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. De elektronische systemen in deze Toyota helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. De uitrusting van deze auto is met cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur behoorlijk compleet. In de Toyota PROACE CITY heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg. Interesse voor deze Toyota PROACE CITY? Kom 'm dan van dichtbij bekijken.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Toyota ProAce City

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdASMLease 's-Heerenberg
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

ASMLease

Goorsestraat 22

7041 GA 's-Heerenberg

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
28 reviews · ASMLease, 's-Heerenberg
“Top bedrijf, super tevreden met mijn nieuwe auto. Auto’s zijn super scherp geprijsd en top onderhouden! Nick zorgt goed voor zijn klanten en zorgt de service perfect is!”

Luc N.

“Asm lease een top bedrijf. Zeer zeker een aanrader!! Gisteren avond hebben onze nieuwe auto opgehaald een Opel Insignia uit 2020 . Nick heeft voordat we de auto hebben aangekocht de hele auto na gekeken, gezorgd dat hij nog een onderhoudsbeurt kreeg. Tijdens het nakijken kwam hij erachter dat de 360 ° camera het niet goed deed. Bij de garage hebben ze deze vervangen. En gezorgd dat deze het weer naar behoren doet. Ivm werk konden wij alleen in de avond, dit was ook geen enkel probleem. Nick heeft tijdens onze rit naar huis ook nog even gebeld of alles naar wens was en wat we vonden van de auto. Een zeer klantvriendelijk bedrijf, met hart voor de zaak . Hier mogen andere auto dealers / lease bedrijven zich een voorbeeld aan nemen. Echt in een woord top!!!”

Leo V.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
28 reviews · ASMLease, 's-Heerenberg
“Top bedrijf, super tevreden met mijn nieuwe auto. Auto’s zijn super scherp geprijsd en top onderhouden! Nick zorgt goed voor zijn klanten en zorgt de service perfect is!”

Luc N.

“Asm lease een top bedrijf. Zeer zeker een aanrader!! Gisteren avond hebben onze nieuwe auto opgehaald een Opel Insignia uit 2020 . Nick heeft voordat we de auto hebben aangekocht de hele auto na gekeken, gezorgd dat hij nog een onderhoudsbeurt kreeg. Tijdens het nakijken kwam hij erachter dat de 360 ° camera het niet goed deed. Bij de garage hebben ze deze vervangen. En gezorgd dat deze het weer naar behoren doet. Ivm werk konden wij alleen in de avond, dit was ook geen enkel probleem. Nick heeft tijdens onze rit naar huis ook nog even gebeld of alles naar wens was en wat we vonden van de auto. Een zeer klantvriendelijk bedrijf, met hart voor de zaak . Hier mogen andere auto dealers / lease bedrijven zich een voorbeeld aan nemen. Echt in een woord top!!!”

Leo V.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze Toyota ProAce City

Wat kost de Toyota ProAce City 2022 bij ASMLease?

Deze Toyota ProAce City uit 2022 staat te koop voor € 9.950 bij ASMLease in 's-Heerenberg. De kilometerstand bedraagt 158.288 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Toyota ProAce City uit 2022?

Dit exemplaar heeft 158.288 km op de teller en is aangeboden als diesel met automatische versnellingsbak bij ASMLease in 's-Heerenberg.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Toyota ProAce City?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Toyota ProAce City € 199 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 9.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →