Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsToyotaToyota Yaris

Toyota Yaris (2014)

1.3 Vvt-I Aspiration

€ 9.999

Nieuwprijs 18.015 44% lager (€8.016 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot dec 2026Label B
  • 2014
  • 108.840 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Blauw
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Ekris Alphen aan den Rijn B.V.
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 42 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Toyota Yaris 1.3 Vvt-I Aspiration uit 2014, 99 pk, 0–100 km/u in 11 s, tellerstand 108.840 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 20 december 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2014
Kilometerstand
108.840 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
99 pk (73 kW)
Cilinderinhoud
1329 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
11 s
Topsnelheid
175 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
42 l

Afmetingen

Lengte
3.950 mm
Wielbasis
2.510 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,8 l/100km
CO₂-uitstoot
109 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.015 kg
Max. trekgewicht geremd
880 kg
Laadvermogen
475 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
20 december 2014
1e tenaamstelling NL
20 december 2014
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
20 december 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
17 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 18.015
BPM
€ 2.205
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 42 vergelijkbare Toyota Yaris occasions

16% onder marktprijs
€ 9.999
Laag
€ 11.895
Mediaan
€ 12.900
Hoog

Deze auto staat op € 9.999 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €322/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • buitenspiegels in carrosseriekleur
  • buitenspiegels verwarmbaar
  • centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • LED dagrijverlichting
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • boordcomputer
  • multimedia-voorbereiding
  • radio-CD/MP3 speler
  • achteruitrijcamera
  • Airconditioning handbediend (110)
  • bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar

Omschrijving

Algemene informatie Modelreeks: 2014 - 2017 Milieu CO₂-uitstoot (NEDC): 109 g/km Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8) Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7) Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4) Staat Technische staat: goed Optische staat: goed Staat interieur: goed Beschikbare afleverpakketten: - Toyota Approved Occasion (inbegrepen à € 599): • Tot 10 jaar garantie*  • Volledige onderhoudsbeurt  • Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 15 jaar) • Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur  • Halve tank brandstof • Pechhulp Pas 24/7 Europa • Van Ekris voordeel pas *Vraag naar de garantievoorwaarden - Van Ekris 12 maanden BOVAG garantie (zonder meerprijs): - Geldige APK en registratie - 12 maanden BOVAG garantie - Onderhoud inclusief aanvullende werkzaamheden - Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur - Halve tank brandstof - Pechhulp pas 24/7 Europa - Van Ekris voordeel pas Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Toyota Approved Occasion"): BOVAG garantie (12 maanden) Overige informatie Airconditioning: werkt Storingsmelding: Nee Bandenset: Zomerbanden Nieuw bij ons in voorraad... deze handgeschakelde Yaris 1.3 VVT-i Aspiration. Een auto die er niet alleen stoer uitziet, maar ook verrassend praktisch is in dagelijks gebruik. De Yaris is uitgerust met fijne comfortopties zoals Bluetooth, cruise control, Licht metalen Velgen en een achteruitrijcamera. Daarnaast beschikt hij over handige extra’s zoals een trekhaak met een geremd trekgewicht van 880 kg. Kortom: een nette, complete en veelzijdige auto waar je direct zorgeloos mee op pad kunt. Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, Hybride Zekerheidscontrole, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof, pechhulp pas 24/7 Europa en de Van Ekris voordeel pas. *Vraag naar de garantievoorwaarden Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan. Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,84%*! *Vraag naar de actievoorwaarden

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Toyota Yaris

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Ekris Alphen aan den Rijn B.V.
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 42 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V.

Zwanendrift 2

2408 AZ Alphen aan den rijn

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
91 reviews · Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V., Alphen aan den rijn
Vriendelijke medewerkers die direct tijd voor je vrijmaken. Dank daarvoor! Ik kwam met de auto van mijn moeder die onderweg ineens een storing aangaf. Aan de klantvriendelijkheid van Ekris zouden sommige officiële autodealers een voorbeeld moeten nemen. Ik heb helaas minder goede ervaring bij een dealer van een ander merk. automerk.

Monique W.

April 2022 onze eerste nieuwe auto opgehaald-november 2021 besteld door/bij Corne na een vriendelijk ontspannen vrolijk gesprek zijn we gegaan voor onze eerste nieuwe het werd een Chr Gr sport - april was het dan eindelijk zover zeer hartelijk ontvangen door het gehele team te Alphen aan den Rijn de nodige handelingen uitgevoerd en mochten we de auto onthullen en in ontvangst nemen - inmiddels een jaar verder zijn we nog zeer tevreden met onze Chr maar ook met het altijd hartelijk en bovenal vriendelijke team van personeel bij Ekris in Alphen - in de nog korte periode van geheel onbekende buiten staander tot nu het gevoel hebbende bij “vrienden” aan te komen door de ontspannen sfeer geeft het gevoel van voldoening een goede keus te hebben gedaan om voor een Toyota te gaan - ervaring incl de auto ronduit zeer tevreden. Inmiddels weer een jaar verder en vele tevreden kilometers met deze zeer zuinige maar bovenal fijn rijdende Toyota waar ik überhaupt bij een garage bezoek nog steeds bij naam welkom word geheten. Je zou het haast jammer vinden dat je met een auto rijd waar geen problemen mee zijn. Waar tref je dit nog om zo vrolijk welkom geheten te worden! En zijn weer een jaar verder wederom een afspraak gemaakt voor de jaarlijkse controle en beurt van deze fantastisch rijdende C-hr. Word vriendelijk bij naam ontvangen en wordt er gevraagd of er nog op of aanmerkingen zijn m.b.t. de auto zodat men bij de controle hier aandacht aan kunnen besteden! Helaas heeft Corne van Veen Ekris na vele jaren verlaten voor een functie elders maar niet meer in en met auto’s. Het huidige verkoop team o.a. Ricardo en Jeroen zijn uiterst vriendelijk en begroeten mij met naam - kortom blijft het een prettig gevoel dat je thuis bij “vrienden” binnenkomt! We zijn inmiddels weer op pad met onze fijne Toyota C-hr GR sport

Dick

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
91 reviews · Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V., Alphen aan den rijn
Vriendelijke medewerkers die direct tijd voor je vrijmaken. Dank daarvoor! Ik kwam met de auto van mijn moeder die onderweg ineens een storing aangaf. Aan de klantvriendelijkheid van Ekris zouden sommige officiële autodealers een voorbeeld moeten nemen. Ik heb helaas minder goede ervaring bij een dealer van een ander merk. automerk.

Monique W.

April 2022 onze eerste nieuwe auto opgehaald-november 2021 besteld door/bij Corne na een vriendelijk ontspannen vrolijk gesprek zijn we gegaan voor onze eerste nieuwe het werd een Chr Gr sport - april was het dan eindelijk zover zeer hartelijk ontvangen door het gehele team te Alphen aan den Rijn de nodige handelingen uitgevoerd en mochten we de auto onthullen en in ontvangst nemen - inmiddels een jaar verder zijn we nog zeer tevreden met onze Chr maar ook met het altijd hartelijk en bovenal vriendelijke team van personeel bij Ekris in Alphen - in de nog korte periode van geheel onbekende buiten staander tot nu het gevoel hebbende bij “vrienden” aan te komen door de ontspannen sfeer geeft het gevoel van voldoening een goede keus te hebben gedaan om voor een Toyota te gaan - ervaring incl de auto ronduit zeer tevreden. Inmiddels weer een jaar verder en vele tevreden kilometers met deze zeer zuinige maar bovenal fijn rijdende Toyota waar ik überhaupt bij een garage bezoek nog steeds bij naam welkom word geheten. Je zou het haast jammer vinden dat je met een auto rijd waar geen problemen mee zijn. Waar tref je dit nog om zo vrolijk welkom geheten te worden! En zijn weer een jaar verder wederom een afspraak gemaakt voor de jaarlijkse controle en beurt van deze fantastisch rijdende C-hr. Word vriendelijk bij naam ontvangen en wordt er gevraagd of er nog op of aanmerkingen zijn m.b.t. de auto zodat men bij de controle hier aandacht aan kunnen besteden! Helaas heeft Corne van Veen Ekris na vele jaren verlaten voor een functie elders maar niet meer in en met auto’s. Het huidige verkoop team o.a. Ricardo en Jeroen zijn uiterst vriendelijk en begroeten mij met naam - kortom blijft het een prettig gevoel dat je thuis bij “vrienden” binnenkomt! We zijn inmiddels weer op pad met onze fijne Toyota C-hr GR sport

Dick

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Toyota Yaris

Wat kost de Toyota Yaris 2014 bij Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V.?

Deze Toyota Yaris uit 2014 staat te koop voor € 9.999 bij Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V. in Alphen aan den rijn. De kilometerstand bedraagt 108.840 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Toyota Yaris uit 2014?

Dit exemplaar heeft 108.840 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V. in Alphen aan den rijn.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Toyota Yaris?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Toyota Yaris € 212 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 9.999 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.