Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsToyotaToyota Yaris

Toyota Yaris (2022)

1.5 Hybrid Executive

€ 23.999

Nieuwprijs 29.730 19% lager (€5.731 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot jan 2028Label A
  • 2022
  • 80.427 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Hatchback
  • Grijs
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Gent Autobedrijf Veenendaal B.V.
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 374 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Toyota Yaris 1.5 Hybrid Executive uit 2022, 116 pk, 0–100 km/u in 9 s, tellerstand 80.427 km, hybride, automaat. APK geldig tot 22 januari 2028, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2022
Kilometerstand
80.427 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
116 pk (85 kW)
Cilinderinhoud
1490 cc
Aantal cilinders
3
Acceleratie (0-100 km/u)
9 s
Topsnelheid
175 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
36 l

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,3 l/100km
CO₂-uitstoot
98 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.065 kg

Historie & RDW

1e toelating
22 januari 2022
1e tenaamstelling NL
22 januari 2022
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
22 januari 2028
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 29.730
BPM
€ 1.178
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 374 vergelijkbare Toyota Yaris occasions

10% boven marktprijs
€ 19.900
Laag
€ 21.750
Mediaan
€ 23.750
Hoog

Deze auto staat op € 23.999 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €443/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Leasetermijn

443/mnd

Bijtelling netto

201/mnd

Totaal

644/mnd

72 mnd · 9,9% JKP

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • buitenspiegels verwarmbaar
  • extra getint glas
  • keyless entry
  • LED achterlichten
  • LED koplampen
  • LED mistlampen
  • lichtmetalen velgen 17"
  • metaalkleur
  • dakspoiler
  • dimlichten automatisch

Omschrijving

Modeljaar: 2020 Emissieklasse: Euro 6d-TEMP BOVAG 40-Puntencheck: Ja BOVAG Afleverbeurt: Ja Inbegrepen afleverpakket: All-in Van Gent Occasionpakket Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; 24-uurs pechhulp Europa (incl. woonplaats), Complete onderhoudsbeurt (volgens fabrieksschema), Interieurreiniging, Lakbehandeling: poetsen en polijsten, Nieuwe APK, Preventieve vervanging slijtagedelen, Volle tank brandstof EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl Waarom een betrouwbare gebruikte auto bij Van Gent kopen? Wij werken met ALL-IN PRIJZEN en beloven dat een Van Gent occasion altijd in perfecte staat aan u wordt afgeleverd. Zowel op technisch vlak als de staat van het exterieur en interieur. Al onze occasions zijn namelijk onderworpen aan een uitgebreide inspectie (vraag ons naar het rapport van deze auto). Zo hoeft u na aanschaf voorlopig geen kosten te maken. Een Van Gent occasion is voorzien van uitgebreide garantie en wij zijn transparant in onze all-in prijzen. Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Wilt u uw auto inruilen? Dat kan altijd, vraag ons om een offerte. Kortom: een occasion via Van Gent biedt u optimale zekerheid. Waarmee kunnen wij u helpen? = Bedrijfsinformatie = Van Gent Autobedrijf is al bijna 50 jaar een echt familiebedrijf. Al 14 maal op rij winnaar van de Toyota Ichiban Award: beste Toyota-dealer van Nederland. Bekijk ook onze website https://www.vangent.nl

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Toyota Yaris

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Gent Autobedrijf Veenendaal B.V.
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 374 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Van Gent Autobedrijf Veenendaal B.V.

Galileistraat 2

3902 HR Veenendaal

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
576 reviews · Van Gent Autobedrijf Veenendaal B.V., Veenendaal
Ruim 15 jaar is Van Gent Veenendaal eerst onze en erna mijn garage. We kochten daar destijds de fantastische kleine Toyota I.G. automaat, die helaas bijna nergens nog geleverd wordt. Helaas! Alle jaren bij Van Gent Veenendaal in onderhoud en derhalve nooit problemen met mijn autootje! Maar de service en de open eerlijkheid van Van Gent in Veenendaal heb ik nooit eerder -in mijn nu 82 jaren - in vroegere garages meegemaakt! Wel vaak grove verkoopleugens. Ook het belangrijkste: Van Gent is een garage met medwerkers die men volledig kan vertrouwen!! Altijd eerlijk over alles. En de ontvangst is er als in een goed hotel, als met moet wachten: Gezellige kofietafel, lekkere koffie en leesvoer. Maar bovenal: vriendelijke mensen op alle fronten! In deze tijd van rommel kopen op internet, zonder dat men verkopers kent, is het contact met mijn garage een weldaad!!! Sonja Tienstra. Rhenen-Veenendaal.

Sonja T.

De grote dag brak aan: op naar de Toyota-dealer in Veenendaal. Mijn oorspronkelijke missie was overzichtelijk en beheersbaar: een kleine auto voor mijn dochter. Ze werkt hard, doet haar uiterste best en reed tot voor kort in een auto met meer karakter dan comfort. Tijd voor een welverdiende verrassing, vond ik. Na enig online speurwerk stuitte ik op een Toyota Aygo. De kleur was niet direct liefde op het eerste gezicht, maar vooruit ook auto’s verdienen een tweede kans. Diezelfde dag besloot het toeval zich er nog even mee te bemoeien: mijn zoon kreeg een aanrijding met zijn Aygo, die hij al acht jaar trouw bereden had. En trouw was hij zeker, zowel de auto als de bestuurder. Helaas vond de verzekeraar dat 240.000 kilometer voldoende was geweest en werd de auto economisch total loss verklaard. Dus daar stond ik dan, met een bescheiden budget en gezonde scepsis, nonchalant de showroom binnenlopend. Mijn verwachting: even kijken, beleefd knikken en waarschijnlijk weer vertrekken richting een beunhaas. De realiteit: twee uur later, een uiterst prettig gesprek verder, liep ik naar buiten met twee auto’s. Niet impulsief laten we dat vooral benadrukken maar omdat het verhaal klopte, de sfeer goed was en de verkoper wist waar hij het over had. Het resultaat: een zoon die weer mobiel is, een dochter in de zevende hemel en een ouder die zich nog steeds afvraagt hoe dit precies gebeurd is. Met dank aan de professionele en plezierige verkoper van Toyota Van Gent in Veenendaal. Volledige tevredenheid, inclusief glimlach. dank Steven Huibers Jan van Oeveren Barneveld

JJ O.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
576 reviews · Van Gent Autobedrijf Veenendaal B.V., Veenendaal
Ruim 15 jaar is Van Gent Veenendaal eerst onze en erna mijn garage. We kochten daar destijds de fantastische kleine Toyota I.G. automaat, die helaas bijna nergens nog geleverd wordt. Helaas! Alle jaren bij Van Gent Veenendaal in onderhoud en derhalve nooit problemen met mijn autootje! Maar de service en de open eerlijkheid van Van Gent in Veenendaal heb ik nooit eerder -in mijn nu 82 jaren - in vroegere garages meegemaakt! Wel vaak grove verkoopleugens. Ook het belangrijkste: Van Gent is een garage met medwerkers die men volledig kan vertrouwen!! Altijd eerlijk over alles. En de ontvangst is er als in een goed hotel, als met moet wachten: Gezellige kofietafel, lekkere koffie en leesvoer. Maar bovenal: vriendelijke mensen op alle fronten! In deze tijd van rommel kopen op internet, zonder dat men verkopers kent, is het contact met mijn garage een weldaad!!! Sonja Tienstra. Rhenen-Veenendaal.

Sonja T.

De grote dag brak aan: op naar de Toyota-dealer in Veenendaal. Mijn oorspronkelijke missie was overzichtelijk en beheersbaar: een kleine auto voor mijn dochter. Ze werkt hard, doet haar uiterste best en reed tot voor kort in een auto met meer karakter dan comfort. Tijd voor een welverdiende verrassing, vond ik. Na enig online speurwerk stuitte ik op een Toyota Aygo. De kleur was niet direct liefde op het eerste gezicht, maar vooruit ook auto’s verdienen een tweede kans. Diezelfde dag besloot het toeval zich er nog even mee te bemoeien: mijn zoon kreeg een aanrijding met zijn Aygo, die hij al acht jaar trouw bereden had. En trouw was hij zeker, zowel de auto als de bestuurder. Helaas vond de verzekeraar dat 240.000 kilometer voldoende was geweest en werd de auto economisch total loss verklaard. Dus daar stond ik dan, met een bescheiden budget en gezonde scepsis, nonchalant de showroom binnenlopend. Mijn verwachting: even kijken, beleefd knikken en waarschijnlijk weer vertrekken richting een beunhaas. De realiteit: twee uur later, een uiterst prettig gesprek verder, liep ik naar buiten met twee auto’s. Niet impulsief laten we dat vooral benadrukken maar omdat het verhaal klopte, de sfeer goed was en de verkoper wist waar hij het over had. Het resultaat: een zoon die weer mobiel is, een dochter in de zevende hemel en een ouder die zich nog steeds afvraagt hoe dit precies gebeurd is. Met dank aan de professionele en plezierige verkoper van Toyota Van Gent in Veenendaal. Volledige tevredenheid, inclusief glimlach. dank Steven Huibers Jan van Oeveren Barneveld

JJ O.

Veelgestelde vragen over deze Toyota Yaris

Wat kost de Toyota Yaris 2022 bij Van Gent Autobedrijf Veenendaal B.V.?

Deze Toyota Yaris uit 2022 staat te koop voor € 23.999 bij Van Gent Autobedrijf Veenendaal B.V. in Veenendaal. De kilometerstand bedraagt 80.427 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Toyota Yaris uit 2022?

Dit exemplaar heeft 80.427 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij Van Gent Autobedrijf Veenendaal B.V. in Veenendaal.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Toyota Yaris?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Toyota Yaris € 509 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 23.999 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.