Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Toyota›Toyota Yaris Cross

Toyota Yaris Cross (2025)

1.5 Hybrid 115 Dynamic

€ 28.944
ⓘ Prijsopbouw
Netto €23.921·BTW €5.023·Rest-BPM €425
Totaal incl. BTW: €28.944

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 569/mnd — vergelijk autoleningen

✈ Geïmporteerd✓ APK tot mrt 2029Label A
Netto €23.921·BTW €5.023·Rest-BPM €425
Totaal incl. BTW: €28.944
  • 2025
  • 31.988 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Suv
  • (209) Night Sky Black (donker zwart)
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Ekris Alphen aan den Rijn B.V.
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid 115 Dynamic uit 2025, 116 pk, 0–100 km/u in 11 s, tellerstand 31.988 km, hybride, automaat. APK geldig tot 10 maart 2029.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
31.988 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
(209) Night Sky Black (donker zwart)

Motor & prestaties

Vermogen
116 pk (85 kW)
Cilinderinhoud
1500 cc
Aantal cilinders
3
Acceleratie (0-100 km/u)
11 s
Topsnelheid
170 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
36 l

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,5 l/100km
CO₂-uitstoot
102 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.165 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.690 kg
Max. trekgewicht geremd
750 kg
Max. trekgewicht ongeremd
550 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Zwart Stof

Historie & RDW

1e toelating
13 maart 2025
1e tenaamstelling NL
7 augustus 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
10 maart 2029
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
26 juli 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 30.777
BPM
€ 772
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Verzekering voor deze Toyota Yaris Cross

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Toyota Yaris Cross

Indicatief € 569 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 28.944 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 890
  • 48 mnd · € 689
  • 60 mnd · € 569
  • 72 mnd · € 489

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €368/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €7.176 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓17” zwart gepoliijste lichtmetalen velgen, 5-dubbel spaaks
  • ✓Night Sky Black (209)
  • ✓buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓buitenspiegels verwarmbaar
  • ✓dakrails
  • ✓dakspoiler
  • ✓dimlichten automatisch
  • ✓extra getint glas
  • ✓geluidsisolerend glas
  • ✓keyless entry
  • ✓LED achterlichten
  • ✓LED dagrijverlichting

Omschrijving

Modelreeks: 2024 - 2026 Lengte/hoogte: L2H1 Emissieklasse: Euro 6d-TEMP Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Toyota Approved Occasion: • Tot 10 jaar garantie*  • Volledige onderhoudsbeurt  • Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 15 jaar) • Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur  • Halve tank brandstof • Pechhulp Pas 24/7 Europa • Van Ekris voordeel pas *Vraag naar de garantievoorwaarden ..Yaris Cross 115 Dynamic Limited in de kleur Night Sky Black metallic. Deze Cross is voorzien van parkeersensoren voor en achter, voorruitverwarming (onderzijde), stuur en stoelverwarming, android auto, apple caraply, keyless entry, 17 inch lichtmetalen velgen met all season banden, USB-C aansluiting en meer! Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa. *Vraag naar de garantievoorwaarden Op deze nieuwe Toyota zit tot 10 jaar garantie of tot 200.000 km. Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan. Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,84%*! *Vraag naar de actievoorwaarden

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Toyota Yaris Cross

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Ekris Alphen aan den Rijn B.V.
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V.

Zwanendrift 2

2408 AZ Alphen aan den rijn

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
91 reviews · Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V., Alphen aan den rijn
“Vriendelijke medewerkers die direct tijd voor je vrijmaken. Dank daarvoor! Ik kwam met de auto van mijn moeder die onderweg ineens een storing aangaf. Aan de klantvriendelijkheid van Ekris zouden sommige officiële autodealers een voorbeeld moeten nemen. Ik heb helaas minder goede ervaring bij een dealer van een ander merk. automerk.”

Mevrouw

“April 2022 onze eerste nieuwe auto opgehaald-november 2021 besteld door/bij Corne na een vriendelijk ontspannen vrolijk gesprek zijn we gegaan voor onze eerste nieuwe het werd een Chr Gr sport - april was het dan eindelijk zover zeer hartelijk ontvangen door het gehele team te Alphen aan den Rijn de nodige handelingen uitgevoerd en mochten we de auto onthullen en in ontvangst nemen - inmiddels een jaar verder zijn we nog zeer tevreden met onze Chr maar ook met het altijd hartelijk en bovenal vriendelijke team van personeel bij Ekris in Alphen - in de nog korte periode van geheel onbekende buiten staander tot nu het gevoel hebbende bij “vrienden” aan te komen door de ontspannen sfeer geeft het gevoel van voldoening een goede keus te hebben gedaan om voor een Toyota te gaan - ervaring incl de auto ronduit zeer tevreden. Inmiddels weer een jaar verder en vele tevreden kilometers met deze zeer zuinige maar bovenal fijn rijdende Toyota waar ik überhaupt bij een garage bezoek nog steeds bij naam welkom word geheten. Je zou het haast jammer vinden dat je met een auto rijd waar geen problemen mee zijn. Waar tref je dit nog om zo vrolijk welkom geheten te worden! En zijn weer een jaar verder wederom een afspraak gemaakt voor de jaarlijkse controle en beurt van deze fantastisch rijdende C-hr. Word vriendelijk bij naam ontvangen en wordt er gevraagd of er nog op of aanmerkingen zijn m.b.t. de auto zodat men bij de controle hier aandacht aan kunnen besteden! Helaas heeft Corne van Veen Ekris na vele jaren verlaten voor een functie elders maar niet meer in en met auto’s. Het huidige verkoop team o.a. Ricardo en Jeroen zijn uiterst vriendelijk en begroeten mij met naam - kortom blijft het een prettig gevoel dat je thuis bij “vrienden” binnenkomt! We zijn inmiddels weer op pad met onze fijne Toyota C-hr GR sport”

Dick

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
91 reviews · Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V., Alphen aan den rijn
“Vriendelijke medewerkers die direct tijd voor je vrijmaken. Dank daarvoor! Ik kwam met de auto van mijn moeder die onderweg ineens een storing aangaf. Aan de klantvriendelijkheid van Ekris zouden sommige officiële autodealers een voorbeeld moeten nemen. Ik heb helaas minder goede ervaring bij een dealer van een ander merk. automerk.”

Mevrouw

“April 2022 onze eerste nieuwe auto opgehaald-november 2021 besteld door/bij Corne na een vriendelijk ontspannen vrolijk gesprek zijn we gegaan voor onze eerste nieuwe het werd een Chr Gr sport - april was het dan eindelijk zover zeer hartelijk ontvangen door het gehele team te Alphen aan den Rijn de nodige handelingen uitgevoerd en mochten we de auto onthullen en in ontvangst nemen - inmiddels een jaar verder zijn we nog zeer tevreden met onze Chr maar ook met het altijd hartelijk en bovenal vriendelijke team van personeel bij Ekris in Alphen - in de nog korte periode van geheel onbekende buiten staander tot nu het gevoel hebbende bij “vrienden” aan te komen door de ontspannen sfeer geeft het gevoel van voldoening een goede keus te hebben gedaan om voor een Toyota te gaan - ervaring incl de auto ronduit zeer tevreden. Inmiddels weer een jaar verder en vele tevreden kilometers met deze zeer zuinige maar bovenal fijn rijdende Toyota waar ik überhaupt bij een garage bezoek nog steeds bij naam welkom word geheten. Je zou het haast jammer vinden dat je met een auto rijd waar geen problemen mee zijn. Waar tref je dit nog om zo vrolijk welkom geheten te worden! En zijn weer een jaar verder wederom een afspraak gemaakt voor de jaarlijkse controle en beurt van deze fantastisch rijdende C-hr. Word vriendelijk bij naam ontvangen en wordt er gevraagd of er nog op of aanmerkingen zijn m.b.t. de auto zodat men bij de controle hier aandacht aan kunnen besteden! Helaas heeft Corne van Veen Ekris na vele jaren verlaten voor een functie elders maar niet meer in en met auto’s. Het huidige verkoop team o.a. Ricardo en Jeroen zijn uiterst vriendelijk en begroeten mij met naam - kortom blijft het een prettig gevoel dat je thuis bij “vrienden” binnenkomt! We zijn inmiddels weer op pad met onze fijne Toyota C-hr GR sport”

Dick

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Toyota Yaris Cross

Wat kost de Toyota Yaris Cross 2025 bij Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V.?

Deze Toyota Yaris Cross uit 2025 staat te koop voor € 28.944 bij Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V. in Alphen aan den rijn. De kilometerstand bedraagt 31.988 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Toyota Yaris Cross uit 2025?

Dit exemplaar heeft 31.988 km op de teller en is aangeboden als hybride met automatische versnellingsbak bij Van Ekris Alphen aan den Rijn B.V. in Alphen aan den rijn.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Toyota Yaris Cross?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Toyota Yaris Cross € 569 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 28.944 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →