Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsVolkswagenVolkswagen Beetle

Volkswagen Beetle (2016)

1.2 TSI Exclusive Series

€ 13.445

Nieuwprijs 29.737 55% lager (€16.292 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd✓ APK tot mrt 2027
  • 2016
  • 120.267 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Zwart Metallic

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Jansingh Winschoten
  • Prijs getoetstVergeleken met 16 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Volkswagen Beetle 1.2 TSI Exclusive Series uit 2016, 105 pk, 0–100 km/u in 10,9 s, tellerstand 120.267 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 3 maart 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2016
Kilometerstand
120.267 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart Metallic

Motor & prestaties

Vermogen
105 pk (77 kW)
Cilinderinhoud
1197 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
10.9 s
Koppel
175 Nm
Topsnelheid
180 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,4 l/100km
CO₂-uitstoot
125 g/km
Emissieklasse
EURO 6 W

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
4
Massa
1.216 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
3 maart 2016
1e tenaamstelling NL
4 november 2016
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
3 maart 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
30 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 29.737
BPM
€ 4.113
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 16 vergelijkbare Volkswagen Beetle occasions

25% onder marktprijs
€ 15.750
Laag
€ 17.945
Mediaan
€ 24.900
Hoog

Deze auto staat op € 13.445 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €340/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Achterspoiler
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Centrale vergrendeling met afstandsbediening
  • Chroom delen exterieur
  • Extra getint glas achter
  • Kleur zwart
  • Led achterlichten
  • Lichtmetalen velgen 17"
  • Mistlampen voor adaptief
  • Parkeersensor voor en achter
  • Warmtewerend glas

Omschrijving

Geadverteerde prijs is rijklaar inclusief 12 maanden wettelijke (conformiteit) garantie ( max. 15.000 km) en onderhoudsbeurt conform onderhoudsschema. Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Volkswagen Beetle. Deze auto uit het bouwjaar 2016 heeft 120267 kilometer gelopen. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Beetle. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De comfortstoelen zorgen voor een optimale zithouding onderweg. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, adaptieve mistlampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem via knoppen op het stuur. Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Parkeersensoren zijn een waardevolle toevoeging aan deze auto. De sensoren waarschuwen tijdens het parkeren en voorkomen schade aan de auto. Deze Volkswagen Beetle maakt het rijden graag gemakkelijk. Daarom verzorgt de regensensor de mate van ruitreiniging die de ruitenwissers moeten leveren bij neerslag. Kilometers rijden met een exacte snelheid? Dan is de cruise control je vriend! Ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Beetle samen. Rempedaal, handrem - allemaal niet meer nodig bij stilstaan op een helling. De hill hold control zet 'm onbeweeglijk en veilig vast tot u weer gas geeft. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem. We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Volkswagen Beetle

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Jansingh Winschoten
  • Prijs getoetstVergeleken met 16 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Auto Jansingh

on Transportbaan 13

9672 BJ Winschoten

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
130 reviews · Auto Jansingh, Winschoten
Zéér vakkundig bedrijf! Vlot in communicatie, netjes, gedreven! Eerlijk en direct, zéér passievol in hun functie. Mijn eigen auto ingeruild voor een mooie en nette inruilwaarde prijs. En heb nu een prachtige fist 500c cabrio bij hun gekocht. Werd netjes te woord gestaan, alles jeurig uitgelegd betreft de Fiat. Ook is er al een afspraak in de agenda voor een beurt. En ik kreeg ook nog een mooi ingepakte soirt van mand mee met allemaal lekkere dingen en een waterfles. Écht super en ontzettend klantvriendelijk en klantgericht. Heb totaal niét het gevoel gehad dat het niét, niét goed voelde. Vanaf moment één voelde het goed en was het goed. Een mooi, passievol en gedreven team/ bedrijf!!

Adinda D.

Er zijn er weinig die met zoveel passie en eerlijkheid te werk gaan. Bernie en zijn team zijn er 1 van. We hebben er al meerdere auto's gekocht en in onderhoud. Ook onze laatste aanwinst komt hier vandaan

Ro D.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
130 reviews · Auto Jansingh, Winschoten
Zéér vakkundig bedrijf! Vlot in communicatie, netjes, gedreven! Eerlijk en direct, zéér passievol in hun functie. Mijn eigen auto ingeruild voor een mooie en nette inruilwaarde prijs. En heb nu een prachtige fist 500c cabrio bij hun gekocht. Werd netjes te woord gestaan, alles jeurig uitgelegd betreft de Fiat. Ook is er al een afspraak in de agenda voor een beurt. En ik kreeg ook nog een mooi ingepakte soirt van mand mee met allemaal lekkere dingen en een waterfles. Écht super en ontzettend klantvriendelijk en klantgericht. Heb totaal niét het gevoel gehad dat het niét, niét goed voelde. Vanaf moment één voelde het goed en was het goed. Een mooi, passievol en gedreven team/ bedrijf!!

Adinda D.

Er zijn er weinig die met zoveel passie en eerlijkheid te werk gaan. Bernie en zijn team zijn er 1 van. We hebben er al meerdere auto's gekocht en in onderhoud. Ook onze laatste aanwinst komt hier vandaan

Ro D.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Volkswagen Beetle

Wat kost de Volkswagen Beetle 2016 bij Auto Jansingh?

Deze Volkswagen Beetle uit 2016 staat te koop voor € 13.445 bij Auto Jansingh in Winschoten. De kilometerstand bedraagt 120.267 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Volkswagen Beetle uit 2016?

Dit exemplaar heeft 120.267 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Auto Jansingh in Winschoten.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Volkswagen Beetle?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Volkswagen Beetle € 285 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 13.445 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.