“wat een top autobedrijf en vriendelijke vrolijke medewerkers die meedenken met een oplossing of optie”
D A.
Bestel 1.6 TDI Maxi Nav Airco Trekhaak
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 96/mnd — vergelijk autoleningen
Volkswagen Caddy Bestel 1.6 TDI Maxi Nav Airco Trekhaak uit 2011, 102 pk, 0–100 km/u in 12,6 s, tellerstand 227.875 km, diesel, handgeschakeld. APK geldig tot 17 april 2027.
Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 96 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 4.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
De Volkswagen Caddy Bestel combineert comfort met een uitstekende wegligging en dynamische rijkwaliteiten. Het gaat hier om een auto uit 2011 die 227875 kilometer op de teller heeft staan. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Caddy Bestel, bijvoorbeeld. In deze auto vindt u een dieselmotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Onverhoeds de deur opengooien is een risico voor passerend verkeer. De schuifdeur aan de zijkant is dus gemakkelijker én veiliger. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en u rijdt comfortabel en zuinig. Ook is de Volkswagen uitgerust met: navigatiesysteem, buitentemperatuurmeter, centrale portiervergrendeling en boordcomputer. Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar! Neem contact op met de verkoper voor uw vragen.