Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsVolkswagenVolkswagen ID.4

Volkswagen ID.4 (2021)

77kWh 204pk Business 90% SoH [ TREKHAAK+CARPLAY+STOEL/STUURWIELVERWARMING ]

€ 22.400
ⓘ Prijsopbouw
Netto €18.512·BTW €3.888
Totaal incl. BTW: €22.400
Netto €18.512·BTW €3.888
Totaal incl. BTW: €22.400
  • 2021
  • 124.263 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJan Bogert Dinteloord
  • Prijs getoetstVergeleken met 43 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Volkswagen ID.4 77kWh 204pk Business 90% SoH [ TREKHAAK+CARPLAY+STOEL/STUURWIELVERWARMING ] uit 2021, tellerstand 124.263 km, elektrisch, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
124.263 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
grijs

Uitvoering & afwerking

Massa
2.020 kg

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 43 vergelijkbare Volkswagen ID.4 occasions

7% onder marktprijs
€ 23.450
Laag
€ 23.995
Mediaan
€ 28.450
Hoog

Deze auto staat op € 22.400 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €342/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Leasetermijn

342/mnd

Totaal

342/mnd

72 mnd · 9,9% JKP

Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
85.1%
Band: 65.5/77 kWh~426 km bereik
Goed
Restcapaciteit
65.5 kWh
van 77 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−14.9%
5 jaar, 24.853 km/jaar
Geschatte cycli
~414
21% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
82.1%
2029
76.1%
2031
70.2%
💶 Prijsimpact

Een SoH van 85.1% kan een waardedaling van 7–10% rechtvaardigen t.o.v. een vergelijkbaar exemplaar met 90%+ SoH.

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • Achteruitrijcamera
  • Adaptieve Cruise Control (Stop&Go)
  • Adaptive cruise control
  • Android Auto
  • Apple carplay
  • Apple Carplay / Android Auto
  • Automatisch Dimmende Binnenspiegel
  • Automatisch Dimmende Buitenspiegels
  • Bluetooth
  • Digitale radio-ontvangst (DAB+)
  • Draadloos Opladen Smartphone
  • Elektrisch bedienbare handrem

Omschrijving

Omschrijving Deze ID.4 in Business-uitvoering is een comfortabele en praktische elektrische SUV voor dagelijks gebruik. Met 204 pk en de 77 kWh accu is hij vlot genoeg, terwijl het rijgedrag juist rustig en voorspelbaar blijft. De SoH van 90% geeft daarbij een nette en geruststellende indruk. Onderweg valt vooral het comfort op. De auto rijdt stil, trekt gelijkmatig op en voelt stabiel aan, ook op de snelweg. De hogere zit zorgt voor goed overzicht, terwijl de afstemming gericht is op ontspannen rijden. Dat maakt hem geschikt voor zowel korte ritten als langere afstanden. • Trekhaak • Apple CarPlay • Stoelverwarming • Stuurwielverwarming Een ID.4 die vooral doet wat hij moet doen: comfortabel, ruim en eenvoudig in gebruik. Deze Business-uitvoering sluit daar goed op aan met een logische en bruikbare uitrusting. Kijk nu op onze website voor uitgebreide foto’s van het in- en exterieur van deze, en van onze andere prachtige occasions! www.janbogert.nl 12 maanden garantie VANAF € 795,- (met deze garantie kunt u bij de officiële merkdealer terecht bij u in de buurt) Afleverpakket € 595,- - Meer dan 200 ex-leaseauto's op voorraad. - Financiering en lease mogelijk, vraag bij ons een scherpe offerte aan. - Familiebedrijf met al bijna 30 jaar ervaring in het in- en verkopen van schitterende, jonggebruikte occasions! Dit is de standaard die we bij Autobedrijf Jan Bogert hanteren om de hoogst mogelijke kwaliteit te waarborgen: ''Wij als team gaan altijd voor een 10!''. Ons bedrijf is aangesloten bij de BOVAG, wat staat voor vakkundigheid, zekerheid en betrouwbaarheid. Ook zijn we als bedrijf RDW-gecertificeerd, waardoor we de auto ter plekke kunnen tenaamstellen. Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Volkswagen ID.4

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJan Bogert Dinteloord
  • Prijs getoetstVergeleken met 43 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Jan Bogert

Wipmolen 3

4671 HE Dinteloord

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
1.186 reviews · Jan Bogert, Dinteloord
4 weken geleden Tesla model 3 gekocht. Geholpen en geadviseerd door Jan en Stefan Bogert. Had geen ervaring met elektrische auto's en heb de auto zonder garantie aangeschaft. Ontzettend blij met de auto en ook de wijze waarop ik geholpen ben, dat speelt ook mee. Intussen gemerkt dat werkelijk alles is geinspecteerd en nagezien aan de auto zoals nieuwe banden, details zoals sloten gesmeerd etc. Betrouwbaar adres, nette prijzen. Ik ga hier over 2 of 3 jaar gewoon weer terug voor een andere auto.

leen H.

Vandaag heb ik mijn Skoda Superb iV opgehaald. Zeer tevreden mee. Zeker ook over het verkoopproces en de communicatie. Lekker snel simpel en duidelijk. Je hebt alle ruimte om je vragen te stellen waar je een duidelijk antwoord op krijgt! Ik ben zeer tevreden.

Lesly Z.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
1.186 reviews · Jan Bogert, Dinteloord
4 weken geleden Tesla model 3 gekocht. Geholpen en geadviseerd door Jan en Stefan Bogert. Had geen ervaring met elektrische auto's en heb de auto zonder garantie aangeschaft. Ontzettend blij met de auto en ook de wijze waarop ik geholpen ben, dat speelt ook mee. Intussen gemerkt dat werkelijk alles is geinspecteerd en nagezien aan de auto zoals nieuwe banden, details zoals sloten gesmeerd etc. Betrouwbaar adres, nette prijzen. Ik ga hier over 2 of 3 jaar gewoon weer terug voor een andere auto.

leen H.

Vandaag heb ik mijn Skoda Superb iV opgehaald. Zeer tevreden mee. Zeker ook over het verkoopproces en de communicatie. Lekker snel simpel en duidelijk. Je hebt alle ruimte om je vragen te stellen waar je een duidelijk antwoord op krijgt! Ik ben zeer tevreden.

Lesly Z.

Veelgestelde vragen over deze Volkswagen ID.4

Wat kost de Volkswagen ID.4 2021 bij Jan Bogert?

Deze Volkswagen ID.4 uit 2021 staat te koop voor € 22.400 bij Jan Bogert in Dinteloord. De kilometerstand bedraagt 124.263 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Volkswagen ID.4 uit 2021?

Dit exemplaar heeft 124.263 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Jan Bogert in Dinteloord.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Volkswagen ID.4?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Volkswagen ID.4 € 475 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 22.400 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Volkswagen ID.4 2021 een elektrische auto?

Ja, deze Volkswagen ID.4 uit 2021 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 22.400 bij Jan Bogert in Dinteloord.