“Mega fijn bedrijf met enorm goede service, voelde ons gelijk thuis en deze prachtige auto gekocht.”
nikki L.
Elegance 3.0 V6 TDI van de eerste eigenaar. De auto heeft eerst op naam gestaan van een Duitse GmbH, vervolgens van een Nederlandse BV en is uiteindel
Nieuwprijs €118.786 — 72% lager (€84.996 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 664/mnd — vergelijk autoleningen
Volkswagen Touareg Elegance 3.0 V6 TDI van de eerste eigenaar. De auto heeft eerst op naam gestaan van een Duitse GmbH, vervolgens van een Nederlandse BV en is uiteindel uit 2020, 286 pk, tellerstand 225.579 km, diesel, automaat. APK geldig tot 30 januari 2027.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 664 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 33.790 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €624/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Zeer nette Volkswagen Touareg Elegance 3.0 V6 TDI van de eerste eigenaar. De auto heeft eerst op naam gestaan van een Duitse GmbH, vervolgens van een Nederlandse BV en is uiteindelijk privé bereden, steeds door dezelfde eigenaar. De eigenaar is bij ons persoonlijk bekend en daarom is ook het volledige onderhoud door ons uitgevoerd. Hierdoor is de onderhoudshistorie volledig bekend en is de auto altijd met zorg onderhouden. Deze rijk uitgeruste Elegance is onder andere voorzien van een elektrisch uitklapbare trekhaak, luchtvering, Adaptive Cruise Control, memory-functie, achteruitrijcamera en verwarmde voorstoelen en stuurwiel. Wij verkopen de auto voor de huidige eigenaar. Dit heet een verkoop in consignatie. Hierdoor is er geen non-conformiteit of garantie van toepassing. = Bedrijfsinformatie = Wij zijn Autobedrijf Kusters B.V, gevestigd in Vierlingsbeek. Een professionele garage met de dorpse gastvrijheid. Als PCA dealer zijn wij gespecialiseerd in Peugeot en Citroën. Aangezien veel automerken dezelfde techniek delen, kunnen wij onderhoud aan alle merken uitvoeren. Wij hebben uitleescomputers voor nagenoeg alle automerken. Onze BOVAG score is een 9,4 en onze klanten geven ons een 9,6 via klantenvertellen.nl. Daar zijn wij ontzettend trots op. Kijkt u maar eens op www.autokusters.nl. Waarom werken wij op afspraak? Zodat u niet hoeft te wachten en we ongestoord de volledige aandacht aan u kunnen geven. Wij zijn geen verkopers maar matchmakers! U mag ons overtuigen waarom de potentiële nieuwe auto goed bij u past. Wij besteden veel aandacht aan onze advertenties, maar ook wij zijn mensen en kunnen een foutje maken. Voordat u besluit tot aanschaf van uw auto over te gaan controleer de voor u belangrijke punten nog even. Bereikbaarheid: Neem afrit 7 (Vierlingsbeek/Overloon) op de snelweg A73 (Nijmegen, Venlo).