Volvo EX30 Single Motor Extended Range Ultra 69 kWh uit 2026, 272 pk, 0–100 km/u in 5,3 s, 476 km elektrische actieradius, tellerstand 15 km, elektrisch, automaat.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2026
Kilometerstand
15 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Blauw
Motor & prestaties
5
Vermogen
272 pk (200 kW)
Acceleratie (0-100 km/u)
5.3 s
Koppel
343 Nm
Topsnelheid
180 km/h
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Afmetingen
1
Wielbasis
2.650 mm
Elektrisch
5
Accucapaciteit
69 kWh
Elektrische actieradius
476 km
Snellaadtijd (DC)
27 min
Geschikt voor snelladen
Ja
Elektriciteitsverbruik
17 kWh/100km
Verbruik & milieu
1
Energielabel
A
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.750 kg
Bekleding
Leder/stof
Laksoort
Normaal
Historie & RDW
2
1e toelating
30 april 2026
Aangeboden op
27 mei 2026
Prijs & fiscaal
4
BPM
€ 687
Bijtellingspercentage
18%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Verzekering voor deze Volvo EX30
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Volvo EX30
Indicatief € 844 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 42.950 en je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €528/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €12.424 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Langere levensduur, verdraagt meer laadcycli. Iets lagere energiedichtheid. Gebruikt door o.a. BYD, Tesla Standard Range, Renault 5.
Verwachte SoH
2027
98.4%
2029
95.2%
2031
92%
⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).
Uitrusting & opties
✓22 kW lader
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Achteropkomend verkeer waarschuwing
✓Achteruitrij assistent
✓Achteruitrijcamera
✓Afdaal assistent
✓Afwijkende dakkleur
✓Alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Anti doorSlip Regeling
✓Apple Carplay/Android Auto
✓Armsteun voor
Omschrijving
Eindeloos veel veilige, vooruitstrevende kilometers met maximaal rijplezier. Dat krijgt u met een Volvo. 'Volvo for life'! Power, stilte en nul procent uitlaatgas krijgt u met de elektromotor. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Het panoramadak geeft extra sfeer aan het interieur en biedt een prachtige doorkijk naar buiten. Een heerlijk luxe optie van deze auto is het verwarmbare stuurwiel. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Altijd de benodigde functies in beeld? Het digitale dashboard zorgt ervoor. Met de 360 graden camera kunt u elk obstakel of gevaar rondom de auto detecteren, wat uw veiligheid verhoogt. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. De aanwezige file assistent meet de afstand tot uw voorligger en zorgt voor een veilige afstand. Staat het voor u opeens stil? Dan zorgt het systeem dat de auto ook stopt. Als u 'm vraagt 'hoe gaat het?' geeft deze auto zelf het antwoord. Via de app op uw smartphone. U checkt de meters waar u maar wilt, of activeert diverse functies alvast. U bent in deze Volvo ook voorzien van dashboard met spraakbediening, premium audiosysteem, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie en electronic climate control.
U geniet nog meer van het rijden met uw Volvo omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Rijdt een ander voertuig in uw dode hoek dan waarschuwt het systeem met een signaal. Ook helpen het forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Nederland is oplaadland. De kansen voor elektrische auto's zijn nergens zo hoog. Pak de praktische voordelen! Of liever even uitproberen? Bel dan voor een proefritafspraak.
Welkom bij familiebedrijf Henk Scholten.
Sinds 1981 staat ons bedrijf voor het bieden van zorgeloze mobiliteit, van aanschaf en onderhoud tot schadeherstel. Iedere medewerker draagt onze waarden uit en streeft naar een zo persoonlijk mogelijke benadering.
Henk Scholten is uw one-stop-shop voor alles rondom Volvo, Polestar en Lynk & Co. Wij bieden service, advies en kwaliteit waarbij we altijd nét dat stapje extra zetten. Bij ons bent u geen nummer: we kennen uw naam, onthouden uw wensen en geven u een zorgeloze ervaring. U komt voor onze merken, maar blijft voor Henk Scholten.
Bij Henk Scholten kunt u in Het Gooi, Gelderland of Zuid-Limburg terecht in één van onze showrooms. Kies uit ons ruime aanbod van nieuwe en gebruikte auto’s, standaard meer dan 500 op voorraad. Staat uw droomauto er niet tussen?
“We waren eigenlijk op zoek naar een jong gebruikte XC40 in de kleur Denim Blue of Vapour Grey en we wandelden in augustus 2025 binnen bij Henk Scholten in Hilversum. We hadden het geluk om te woord te worden gestaan door Wouter Hartsink.
Wát een verademing na eerdere teleurstellende bezoeken bij andere dealers... Wouter bleek namelijk niet een doorsnee autoverkoper te zijn, maar iemand die oprecht geïnteresseerd is in zijn klanten!
Tijdens ons langdurige en gezellige gesprek deed Wouter ons een prachtig aanbod voor een nieuwe XC40, dat we niet af konden slaan.
Een ruime week geleden mochten we onze auto komen ophalen. Ook van de aflevering maakte Wouter een feestje! Een uurtje of twee later reden we naar huis in onze prachtige XC40 Black Edition in de kleur Vapour Grey.”
Frank D.
“Vanochtend mijn mooie Volvo XC40 mogen ophalen in Hilversum. Zeer netjes geholpen door verkoper Matthijs en afleverspecialist Tom. Duidelijke uitleg gekregen van alle knopjes en mogelijkheden. Nette inruilprijs gekregen voor mijn tevens nette Mazda CX5. Verrast met een leuk pakketje kaas en worst. Ik ben in ieder geval helemaal blij met mijn eerste Volvo.”
Mark M.
Over deze dealer
Google-reviews
4,6
352 reviews · Henk Scholten Hilversum, Hilversum
“We waren eigenlijk op zoek naar een jong gebruikte XC40 in de kleur Denim Blue of Vapour Grey en we wandelden in augustus 2025 binnen bij Henk Scholten in Hilversum. We hadden het geluk om te woord te worden gestaan door Wouter Hartsink.
Wát een verademing na eerdere teleurstellende bezoeken bij andere dealers... Wouter bleek namelijk niet een doorsnee autoverkoper te zijn, maar iemand die oprecht geïnteresseerd is in zijn klanten!
Tijdens ons langdurige en gezellige gesprek deed Wouter ons een prachtig aanbod voor een nieuwe XC40, dat we niet af konden slaan.
Een ruime week geleden mochten we onze auto komen ophalen. Ook van de aflevering maakte Wouter een feestje! Een uurtje of twee later reden we naar huis in onze prachtige XC40 Black Edition in de kleur Vapour Grey.”
Frank D.
“Vanochtend mijn mooie Volvo XC40 mogen ophalen in Hilversum. Zeer netjes geholpen door verkoper Matthijs en afleverspecialist Tom. Duidelijke uitleg gekregen van alle knopjes en mogelijkheden. Nette inruilprijs gekregen voor mijn tevens nette Mazda CX5. Verrast met een leuk pakketje kaas en worst. Ik ben in ieder geval helemaal blij met mijn eerste Volvo.”
Mark M.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Volvo EX30
Wat kost de Volvo EX30 2026 bij Henk Scholten Hilversum?
Deze Volvo EX30 uit 2026 staat te koop voor € 42.950 bij Henk Scholten Hilversum in Hilversum. De kilometerstand bedraagt 15 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Volvo EX30 uit 2026?
Dit exemplaar heeft 15 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Henk Scholten Hilversum in Hilversum.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Volvo EX30?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Volvo EX30 € 844 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 42.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.