Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Volvo›Volvo V70

Volvo V70 (2008)

2.5T Summum·Koppeling Vervangen·Leder· Memory·Stoelverw·18"·NAP

  • 2008
  • 214.296 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Wagon
  • grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHeko Cars Haaksbergen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Volvo V70 2.5T Summum·Koppeling Vervangen·Leder· Memory·Stoelverw·18"·NAP uit 2008, 199 pk, tellerstand 214.296 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 18 maart 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2008
Kilometerstand
214.296 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Wagon
Kleur
grijs

Motor & prestaties

Vermogen
199 pk (146 kW)
Cilinderinhoud
2521 cc
Aantal cilinders
5
Aantal versnellingen
6

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
9,3 l/100km
CO₂-uitstoot
222 g/km
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.563 kg
Max. trekgewicht geremd
1.800 kg
Bekleding
Leder

Historie & RDW

1e toelating
5 januari 2008
APK geldig tot
18 maart 2027
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
7 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Bijtellingspercentage
35%
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Volvo V70

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Volvo V70

Indicatief € 219 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 10.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 341
  • 48 mnd · € 265
  • 60 mnd · € 219
  • 72 mnd · € 189

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓airco automatisch
  • ✓alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓All season banden
  • ✓aluminium interieur afwerking
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓Anti doorSlip Regeling
  • ✓bestuurdersairbag
  • ✓bi-xenon koplampen
  • ✓binnenspiegel automatisch dimmend
  • ✓boordcomputer
  • ✓buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • ✓CD-wisselaar

Omschrijving

Een V70 zoals u hem graag vindt: de krachtige 2.5T vijfcilinder, luxe Summum-uitvoering, complete onderhoudshistorie én een recent vervangen koppeling. Uitgevoerd in het fraaie Electric Silver en in zeer nette staat. HEKO Cars B.V. wordt beoordeeld op Google met meer dan 190 reviews en 4,7 sterren. Betrouwbaar, enthousiast en eerlijk worden vaak genoemd door onze klanten. Daar zijn wij trots op! Deze Volvo V70 2.5T Summum uit 2008 is er één voor de liefhebber. Onder de motorkap ligt Volvo's karaktervolle 2.5 liter vijfcilinder turbomotor, gecombineerd met het comfort, de ruimte en de degelijkheid waar de V70 om bekendstaat. Dit exemplaar is uitgevoerd in Electric Silver en beschikt als Summum over een bijzonder fijne uitrusting. Denk aan lederen bekleding, elektrisch verstelbare Memory-stoelen, stoelverwarming, navigatie, parkeersensoren achter, een elektrisch bedienbare achterklep, Climate Control en Cruise Control. Ook de historie klopt: de complete onderhoudshistorie is aanwezig, de kilometerstand is NAP-geregistreerd en de koppeling is recent vervangen. Deze Volvo V70 2.5T Summum is onder andere voorzien van: 2.5T vijfcilinder turbomotor Luxe Summum-uitvoering Electric Silver metallic Lederen bekleding Elektrisch verstelbare Memory-stoelen Stoelverwarming Navigatiesysteem Parkeersensoren achter (PDC) Elektrisch bedienbare achterklep Automatische Climate Control Cruise Control Afneembare trekhaak 18 inch lichtmetalen velgen Elektrische ramen Elektrisch verstelbare buitenspiegels Multifunctioneel lederen stuurwiel Centrale deurvergrendeling Neerklapbare achterbank Royale bagageruimte Blijvend youngtimer (ook vanaf 2028) Onderhoud & historie Complete onderhoudshistorie aanwezig NAP – aantoonbare kilometerstand Koppeling recent vervangen Aantoonbaar onderhouden Auto verkeert in zeer nette staat Extra pluspunten Gewilde 2.5T vijfcilinder Luxe en complete Summum-uitvoering Fraaie kleur Electric Sil

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Volvo V70

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHeko Cars Haaksbergen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Heko Cars

Goorsestraat 17

7482 CB Haaksbergen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
193 reviews · Heko Cars, Haaksbergen
“Topservice bij Heko Cars in Haaksbergen! Ik was zelf aan het sleutelen aan de stabilisator van mijn auto, maar daarbij was een bevestigingsschroef afgebroken. Na contact op te nemen met Hendrik kon ik gelukkig snel terecht. Hij heeft me vakkundig en vriendelijk geholpen met een nieuwe bevestiging, waardoor ik snel weer verder kon. Fijne service, denkt met je mee en hanteert eerlijke prijzen. Zeker een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare garage. Bedankt, Hendrik!”

P (.

“Als je een betrouwbaar autobedrijf zoekt ben je bij HEKO Cars op het juiste adres. Je bent geen nummer zoals bij de grote auto bedrijven maar ze nemen echt de moeite om naar de beste, en niet onbelangrijk, de goedkoopste oplossing te zoeken. Ben al jaren klant bij HEKO en dat gaat zeker zo blijven!”

Erik S.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
193 reviews · Heko Cars, Haaksbergen
“Topservice bij Heko Cars in Haaksbergen! Ik was zelf aan het sleutelen aan de stabilisator van mijn auto, maar daarbij was een bevestigingsschroef afgebroken. Na contact op te nemen met Hendrik kon ik gelukkig snel terecht. Hij heeft me vakkundig en vriendelijk geholpen met een nieuwe bevestiging, waardoor ik snel weer verder kon. Fijne service, denkt met je mee en hanteert eerlijke prijzen. Zeker een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare garage. Bedankt, Hendrik!”

P (.

“Als je een betrouwbaar autobedrijf zoekt ben je bij HEKO Cars op het juiste adres. Je bent geen nummer zoals bij de grote auto bedrijven maar ze nemen echt de moeite om naar de beste, en niet onbelangrijk, de goedkoopste oplossing te zoeken. Ben al jaren klant bij HEKO en dat gaat zeker zo blijven!”

Erik S.

Veelgestelde vragen over deze Volvo V70

Wat kost de Volvo V70 2008 bij Heko Cars?

Deze Volvo V70 uit 2008 staat te koop voor € 10.950 bij Heko Cars in Haaksbergen. De kilometerstand bedraagt 214.296 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Volvo V70 uit 2008?

Dit exemplaar heeft 214.296 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Heko Cars in Haaksbergen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Volvo V70?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Volvo V70 € 219 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 10.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →