Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›BMW›BMW 3-Serie

BMW 3-Serie (2005)

320i Dynamic Executive

€ 2.750

Nieuwprijs €47.670 — 94% lager (€44.920 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch⚠ Openstaande terugroepactie✓ APK tot okt 2027
  • 2005
  • 285.342 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Sedan
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf E. van Setten Velp
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BMW 3-Serie 320i Dynamic Executive uit 2005, 150 pk, 0–100 km/u in 9,7 s, tellerstand 285.342 km, benzine, automaat. APK geldig tot 22 oktober 2027, tellerstand logisch volgens RDW, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2005
Kilometerstand
285.342 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Sedan
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
150 pk (110 kW)
Cilinderinhoud
1995 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
9.7 s
Topsnelheid
215 km/h
Aandrijving
Achterwiel
Tankinhoud
63 l

Afmetingen

Lengte
4.471 mm
Breedte
1.739 mm
Hoogte
1.415 mm
Wielbasis
2.760 mm
Spoorbreedte voor
1.500 mm
Spoorbreedte achter
1.513 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
7,9 l/100km
Verbruik (stedelijk)
11 l/100km
CO₂-uitstoot
190 g/km
Emissieklasse
EURO 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.325 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.870 kg
Max. trekgewicht geremd
1.500 kg
Max. trekgewicht ongeremd
695 kg
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
10 juni 2005
1e tenaamstelling NL
10 juni 2005
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
22 oktober 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
5 november 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 47.670
BPM
€ 12.006
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Verzekering voor deze BMW 3-Serie

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Airco automatisch
  • ✓Alarm klasse 3
  • ✓Aluminium interieur afwerking
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Armsteun achter
  • ✓Audio-navigatie full map

Omschrijving

Bij BMW weet u: onder de motorkap zit standaard extra power verborgen. En dat is altijd lekker. Hoe zullen we het zeggen? BMW maakt rijden geweldig. Inderdaad. De aandrijving van deze BMW wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. De sportstoelen zien er niet alleen prachtig uit, maar zijn ook functioneel, zoals u kilometer na kilometer zult merken. Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en lendensteun. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. U bedient het navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Een paar spetters of een donderbui? De regensensor weet het als eerste en reageert precies goed! Extra opties op deze auto zijn: cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Als extra optie is deze auto voorzien van een bandenspanningscontrolesysteem. Dat betekent: meer veiligheid en minder kosten. Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BMW 3-Serie

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf E. van Setten Velp
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf E. van Setten

Enkweg 41

6881 LX Velp

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
10 reviews · Autobedrijf E. van Setten, Velp
“Contact gehad met Olaf, fijne man die je nog ouderwets helpt en mee denkt, er een leuk autootje gekocht voor een nette prijs, ik had geen vervoer voor een proefrit maar Olaf kwam naar me toe, alles vrijblijvend en eerlijk advies, ik raad deze garage zeker aan, ik heb op een zeer prettige manier daar een auto gekocht!! Overschrijven wordt direct geregeld, erg fijn!!”

Hans J.

“Ik heb 3 jaar geleden een auto gekocht van olaf ik ben erg tevreden over olaf heel goed service en goed garage”

Muhammed E.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
10 reviews · Autobedrijf E. van Setten, Velp
“Contact gehad met Olaf, fijne man die je nog ouderwets helpt en mee denkt, er een leuk autootje gekocht voor een nette prijs, ik had geen vervoer voor een proefrit maar Olaf kwam naar me toe, alles vrijblijvend en eerlijk advies, ik raad deze garage zeker aan, ik heb op een zeer prettige manier daar een auto gekocht!! Overschrijven wordt direct geregeld, erg fijn!!”

Hans J.

“Ik heb 3 jaar geleden een auto gekocht van olaf ik ben erg tevreden over olaf heel goed service en goed garage”

Muhammed E.

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze BMW 3-Serie

Wat kost de BMW 3-Serie 2005 bij Autobedrijf E. van Setten?

Deze BMW 3-Serie uit 2005 staat te koop voor € 2.750 bij Autobedrijf E. van Setten in Velp. De kilometerstand bedraagt 285.342 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BMW 3-Serie uit 2005?

Dit exemplaar heeft 285.342 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Autobedrijf E. van Setten in Velp.

Wat is de bijtelling van deze BMW 3-Serie?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →