Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsBMWBMW iX1

BMW iX1 (2026)

eDrive20 67 kWh

€ 57.432
ⓘ Prijsopbouw
Netto €47.464·BTW €9.968
Totaal incl. BTW: €57.432
Label A
Netto €47.464·BTW €9.968
Totaal incl. BTW: €57.432
  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • blauw
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDusseldorp Den Haag
  • Prijs getoetstVergeleken met 47 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BMW iX1 eDrive20 67 kWh uit 2026, 204 pk, tellerstand 10 km, elektrisch, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
10 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
blauw

Motor & prestaties

Vermogen
204 pk (150 kW)

Verbruik & milieu

Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Massa
1.840 kg
Bekleding
Skai
Laksoort
metallic

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 47 vergelijkbare BMW iX1 occasions

6% onder marktprijs
€ 61.135
Laag
€ 61.135
Mediaan
€ 61.645
Hoog

Deze auto staat op € 57.432 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €877/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Leasetermijn

877/mnd

Totaal

877/mnd

72 mnd · 9,9% JKP

Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
100%
Band: 65/65 kWh~423 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
65 kWh
van 65 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−0%
0 jaar, 10 km/jaar
Geschatte cycli
~0
0% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
97.7%
2029
93.1%
2031
88.5%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • Sportonderstel
  • Park Distance Control
  • Alarm
  • Cruise Control
  • Regensensor
  • Achteruitrijcamera
  • Comfort Access
  • Telefoonvoorbereiding draadloos opladen
  • Travel & Comfort Systeem
  • DAB-tuner
  • Navigatie
  • Apple Carplay

Omschrijving

Fabrikant: Dusseldorp Den Haag Donau 38- 40 2491BA 'S-GRAVENHAGE, NL 0703017170 http://www.dusseldorpbmw.nl leads@dusseldorpautomotive.nl Voor veel sportieve rijders is er geen discussie mogelijk. BMW maakt rijden geweldig. Punt. CO2-uitstoot? Met de elektromotor rijdt u stil en schoon! Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. In deze uitvoering is de iX1 voorzien van mooie, maar ook functionele sportstoelen. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Maximaal daglicht, royaal uitzicht: het glazen panoramadak zorgt ervoor! Bij de rijke uitrusting horen ook LED koplampen, BMW M-sportonderstel, donker getint glas achter, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Het slim uitgedachte digitale dashboard toont alle essenti le ritinformatie in n oogopslag. Een handige optie is de achteruitrijcamera. Achteruitrijden, inparkeren en manoeuvreren gaat gemakkelijker dan ooit. Een technisch en comfortvergrotend hoogstandje is de elektrisch inklapbare trekhaak. Met uw smartphone maakt u overal contact met de auto. Remote services geven direct inzicht in uiteenlopende functies en zijn op afstand te activeren. De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing registreren wat er gebeurt in de dode hoeken en achter u. U krijgt meteen een waarschuwing als u een achterligger over het hoofd ziet. Met dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, WIFI-hotspot, automatische airconditioning, DAB ontvangst en regensensor is deze BMW helemaal compleet. Als bestuurder van deze BMW bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Deze BMW iX1 is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door voetgangersbescherming, City Safety System, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze iX1 aan u uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als u contact met ons opneemt, zetten we de auto voor u klaar. We horen graag van u.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BMW iX1

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDusseldorp Den Haag
  • Prijs getoetstVergeleken met 47 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Dusseldorp Den Haag

Den Haag

Meer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
612 reviews · Dusseldorp Den Haag, Den Haag
Ik ben zeer goed geholpen door Robert-Jan.Nadat een andere BMW garage fouten had gemaakt, heeft Robert-Jan er voor gezorgd dat ik weer veilig in mijn auto kan rijden. Ik waardeer zijn hulp zeer.

Petula Z.

Na een bewogen aankoop waarbij een door mij via iDin bevestigde premium selectie BMW ineens dubbel verkocht bleek. Is mij een nieuwe geleverd. Die is afgeleverd door Rogier Boersma. Rogier maakte alles goed wat er fout was gegaan. Ontving mij gastvrij en legde alles over mijn BMW heel goed uit. En hele prettige ervaring met Rogier dus. Ik ga nu genieten van mijn prachtige BMW. Rogier bedankt!

Ron M.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
612 reviews · Dusseldorp Den Haag, Den Haag
Ik ben zeer goed geholpen door Robert-Jan.Nadat een andere BMW garage fouten had gemaakt, heeft Robert-Jan er voor gezorgd dat ik weer veilig in mijn auto kan rijden. Ik waardeer zijn hulp zeer.

Petula Z.

Na een bewogen aankoop waarbij een door mij via iDin bevestigde premium selectie BMW ineens dubbel verkocht bleek. Is mij een nieuwe geleverd. Die is afgeleverd door Rogier Boersma. Rogier maakte alles goed wat er fout was gegaan. Ontving mij gastvrij en legde alles over mijn BMW heel goed uit. En hele prettige ervaring met Rogier dus. Ik ga nu genieten van mijn prachtige BMW. Rogier bedankt!

Ron M.

Veelgestelde vragen over deze BMW iX1

Wat kost de BMW iX1 2026 bij Dusseldorp Den Haag?

Deze BMW iX1 uit 2026 staat te koop voor € 57.432 bij Dusseldorp Den Haag in Den Haag. De kilometerstand bedraagt 10 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BMW iX1 uit 2026?

Dit exemplaar heeft 10 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Dusseldorp Den Haag in Den Haag.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BMW iX1?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BMW iX1 € 1.217 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 57.432 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de BMW iX1 2026 een elektrische auto?

Ja, deze BMW iX1 uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 57.432 bij Dusseldorp Den Haag in Den Haag.