“Mooie vw Tiguan gekocht bij Jorn. Auto was super netjes en top service van Jorn!”
Nick R.
3.0i Executive / Schuifdak / Clima / Youngtimer / Trekhaak .
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 117/mnd — vergelijk autoleningen
BMW X5 3.0i Executive / Schuifdak / Clima / Youngtimer / Trekhaak . uit 2003, 231 pk, tellerstand 253.853 km, benzine, automaat. APK geldig tot 19 juni 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 117 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 5.450 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zeer nette BMW X5 3.0i Executive . Aangeboden in opdracht klant , wegens omstandigheden word deze auto verkocht . BMW maakt rijden geweldig. Een prachtmerk met een indrukwekkende historie die nog steeds actueel is. Een zescilinder motor en een automatische transmissie zorgen samen voor een snelle en comfortabele rijervaring. De leren bekleding maakt het interieur helemaal af! De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. Het daglicht valt in overvloed via het elektrisch bediende panoramadak op het fraaie interieur. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. De parkeersensoren waarschuwen wanneer u te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. Een paar spetters of een donderbui? De regensensor weet het als eerste en reageert precies goed! De BMW is standaard voorzien van: lederen sportstuur, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en bestuurders-informatie-systeem. Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit! Met vriendelijke groet, Jorn Ennik Ennik autobedrijf – Audi en VW specialist. Ennik Autobedrijf is in 2007 opgericht door Jorn Ennik. Hij heeft inmiddels 16 jaar ervaring in de autobranche. Jorn werkte jaren als werkplaatschef in een garage en is technisch specialist Audi en Volkswagen. Ook is hij APK keurmeester en aircospecialist met een STEK erkenning. Ennik Autobedrijf heeft in de loop der jaren menigeen van dienst kunnen zijn met technische en aankoop adviezen en het leveren van een Volkswagen Polo tot een Audi A8. Ennik Autobedrijf is een brede handelsonderneming waar u ook terecht kunt voor bijvoorbeeld boten en jetski’s. Bent u op zoek naar een nieuwe auto of heeft uw technisch advies nodig neem dan contact ons op. Voor meer informatie over onze occasions of de garantievormen en de daarbij horende prijzen neemt u contact op met onze verkoopafdeling. Ook het inruilen van uw huidige auto is mogelijk, evenals het financieren van de auto die u graag zou willen aankopen.