Prijs getoetstVergeleken met 143 vergelijkbare occasions
Specificaties
BYD Seal U 1.5 DM-i FWD Boost uit 2025, 218 pk, 0–100 km/u in 8,9 s, 80 km elektrische actieradius, tellerstand 51 km, hybride, automaat. APK geldig tot 27 november 2029.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2025
Kilometerstand
51 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
wit
Motor & prestaties
6
Vermogen
218 pk (160 kW)
Cilinderinhoud
1498 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
8.9 s
Koppel
300 Nm
Topsnelheid
170 km/h
Elektrisch
5
Accucapaciteit
18 kWh
Batterijconditie
100%
Elektrische actieradius
80 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Geschikt voor snelladen
Ja
Verbruik & milieu
2
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6D-TEMP
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.915 kg
Bekleding
skai
Historie & RDW
3
1e toelating
27 november 2025
APK geldig tot
27 november 2029
Aangeboden op
8 mei 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 49.000
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 143 vergelijkbare BYD Seal U occasions
↓ 10% onder marktprijs
€ 35.950 Laag€ 36.616 Mediaan€ 40.720 Hoog
Deze auto staat op € 32.845 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €502/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Leasetermijn
€502/mnd
Bijtelling netto
€332/mnd
Totaal
€834/mnd
72 mnd · 9,9% JKP
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓achterbank in delen neerklapbaar
✓achteropkomend verkeer waarschuwing
✓achteruitrij assistent
✓afdaal assistent
✓alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓anti overhel assistent
✓Apple Carplay/Android Auto
✓armsteun achter
✓armsteun voor
✓audio installatie premium
✓automatische snelheids begrenzing
Omschrijving
nieuwe BYD Seal U in de luxe Boost-uitvoering, voorzien van de geavanceerde DM-i plug-in hybride aandrijflijn. Deze SUV combineert elektrisch rijden met benzine voor maximale efficiëntie en comfort.
Met slechts 51 km op de teller verkeert deze auto in absolute nieuwstaat – feitelijk direct leverbaar zonder wachttijd.
Belangrijkste specificaties:1.5 DM-i plug-in hybrideVermogen: 160 kW (± 218 pk)AutomaatBouwjaar: 11-2025Kilometerstand: 51 kmBTW-auto
Luxe & comfort:Panoramisch glazen dakVerwarmde voorstoelenVerwarmd stuurwielGeventileerde (gekoelde) voorstoelenElektrische achterklepKeyless entry & startLuxe afwerking en hoogwaardige materialen
Technologie & veiligheid:Groot roterend touchscreen met navigatie360° cameraAdaptieve cruise controlDodehoekdetectieRijstrookassistentVerkeersbordherkenning
Audio & beleving:Premium Infinity audiosysteem voor een rijke geluidsbeleving
Praktisch & efficiënt:Plug-in hybride: volledig elektrisch rijden mogelijk voor korte afstandenZeer lage verbruikskostenRuime SUV met comfortabele zit en veel bagageruimte----
Waarom deze BYD Seal U?
Een unieke kans om een vrijwel nieuwe, rijk uitgeruste plug-in hybride SUV te rijden zonder levertijd. Zeer compleet, modern en klaar voor de toekomst.
Welkom bij ABD
U kunt ons zowel telefonisch, per mail, whatsapp of via videobellen bereiken. Neem vrijblijvend contact met ons op voor een proefrit, beschikbaarheid en een scherpe offerte met of zonder inruil van uw huidige auto. Heeft u een auto die u wilt inruilen? Dan profiteert u van extra voordeel, want wij bieden extra geld voor uw huidige auto!
*Elke avond koopavond!
Bij ABD is er van maandag tot en met vrijdag koopavond tot 21:00 uur. Welke avond of vestiging past u het beste? Neem contact met ons op en wij zorgen ervoor dat de auto van uw keuze, op de gewenste vestiging, dag en tijd voor u klaar staat. Uiteraard bent u ook van harte welkom zonder afspraak. Hieronder een overzicht van de koopavonden:
Maandag: Nissan Drachten, Omloop 56 Nissan Drachten, Omloop 56
Dinsdag: Renault/Dacia Drachten, Jade 1
Woensdag: Renault/Dacia/Mitsubishi/Nissan Leeuwarden, Hortensiastraat 2
Donderdag: Renault/Dacia/Nissan/Mitsubishi Heerenveen, Skrynmakker 26 & Renault/Dacia Sneek, Kolenbranderstraat 5a
Vrijdag: Renault/Dacia Dokkum, de Brege 6
Financieren
Wij vertellen u graag meer over de financieringsvormen die we kunnen aanbieden.
Waarom ABD?
- Gegarandeerd de beste deal
Bij ABD bent u verzekerd van de scherpste prijs én de beste service: gegarandeerd de beste deal!
- ABD is Renault Dealer of the Year
ABD Renault is in 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 en 2020 verkozen tot Dealer of the Year, de prijs voor beste Renault Dealer van Nederland!
Disclaimer
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is ABD niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten.
“De beste garage die ik ken. Ik kom er zowel voor regulier onderhoud als voor reparaties. En vorig jaar hebben ze letterlijk mijn gered toen ik ernstige pech had. Zeer professioneel en beleefd personeel. Bedankt, jongens, jullie zijn de beste.”
Serhii D.
“De auto bevalt prima, ook de aankoop en aflevering was top gedaan door Ebe Jens ik heb een vraag over het startstop systeem, als ik hem aan zet met het knopje doet hij niks moet er soms iets anders aan of uitgezet worden? Ook de witte kenteken plaat is nog niet afgeleverd”
“De beste garage die ik ken. Ik kom er zowel voor regulier onderhoud als voor reparaties. En vorig jaar hebben ze letterlijk mijn gered toen ik ernstige pech had. Zeer professioneel en beleefd personeel. Bedankt, jongens, jullie zijn de beste.”
Serhii D.
“De auto bevalt prima, ook de aankoop en aflevering was top gedaan door Ebe Jens ik heb een vraag over het startstop systeem, als ik hem aan zet met het knopje doet hij niks moet er soms iets anders aan of uitgezet worden? Ook de witte kenteken plaat is nog niet afgeleverd”
Peter V.
Veelgestelde vragen over deze BYD Seal U
Wat kost de BYD Seal U 2025 bij ABD Drachten Nissan?
Deze BYD Seal U uit 2025 staat te koop voor € 32.845 bij ABD Drachten Nissan in Drachten. De kilometerstand bedraagt 51 km.
Hoeveel kilometer heeft deze BYD Seal U uit 2025?
Dit exemplaar heeft 51 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij ABD Drachten Nissan in Drachten.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BYD Seal U?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BYD Seal U € 696 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 32.845 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.