Citroën C1 1.0-12V Selection uit 2011, 68 pk, 0–100 km/u in 13,7 s, tellerstand 254.233 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 27 februari 2026, tellerstand logisch volgens RDW, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2011
Kilometerstand
254.233 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
7
Vermogen
68 pk (50 kW)
Cilinderinhoud
998 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
13.7 s
Koppel
93 Nm
Topsnelheid
157 km/h
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
4,5 l/100km
CO₂-uitstoot
103 g/km
Emissieklasse
EURO 5 F
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
805 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.190 kg
Historie & RDW
7
1e toelating
25 november 2011
1e tenaamstelling NL
25 november 2011
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
27 februari 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
9 oktober 2026
Prijs & fiscaal
2
Fiscale waarde
€ 9.825
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze Citroën C1
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
✓Buitenspiegel rechts
✓Buitenspiegels in carrosseriekleur
✓Bumpers in carrosseriekleur
✓Centrale vergrendeling
✓Centrale vergrendeling met afstandsbediening
✓Anti blokkeer systeem
✓Bestuurdersairbag
✓Elektronische remkrachtverdeling
✓Passagiersairbag
✓Zij airbag(s) voor
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Airco
Omschrijving
Citroen C1 1.0-12v selection.
Een fijne zuinige 5 deurs auto met airco en elektrische ramen.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
“Nu al een poosje doe ik mijn onderhoud en keuringen bij Autogarage Wobbes. Ik word altijd goed geholpen en tegen een eerlijke prijs. Vandaag kreeg ik autopech toen ik naar huis wilde rijden en gelukkig kon ik direct terecht en kan ik zo gewoon mijn weekend vieren. Deze garage is zeker aan te raden!”
Jordy S.
“Na een lekke band heb ik Remco gebeld en de volgende dag zat er al een nieuwe band onder. Super snelle, vriendelijke en klantgerichte service. Echt een aanrader!”
Judith V.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
5,0
14 reviews · Autogarage Wobbes, Surhuisterveen
“Nu al een poosje doe ik mijn onderhoud en keuringen bij Autogarage Wobbes. Ik word altijd goed geholpen en tegen een eerlijke prijs. Vandaag kreeg ik autopech toen ik naar huis wilde rijden en gelukkig kon ik direct terecht en kan ik zo gewoon mijn weekend vieren. Deze garage is zeker aan te raden!”
Jordy S.
“Na een lekke band heb ik Remco gebeld en de volgende dag zat er al een nieuwe band onder. Super snelle, vriendelijke en klantgerichte service. Echt een aanrader!”
Judith V.
Veelgestelde vragen over deze Citroën C1
Wat kost de Citroën C1 2011 bij Autogarage Wobbes?
Deze Citroën C1 uit 2011 staat te koop voor € 1.599 bij Autogarage Wobbes in Surhuisterveen. De kilometerstand bedraagt 254.233 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Citroën C1 uit 2011?
Dit exemplaar heeft 254.233 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autogarage Wobbes in Surhuisterveen.