RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Citroën C3 1.4 16V Exclusive ECC LMV Trekhaak uit 2007, 88 pk, 0–100 km/u in 14,1 s, tellerstand 178.361 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 14 oktober 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2007
Kilometerstand
178.361 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
7
Vermogen
88 pk (65 kW)
Cilinderinhoud
1360 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
14.1 s
Koppel
133 Nm
Topsnelheid
180 km/h
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
6,2 l/100km
CO₂-uitstoot
148 g/km
Emissieklasse
EURO 4
Uitvoering & afwerking
10
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.026 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.527 kg
Max. trekgewicht geremd
1.160 kg
Max. trekgewicht ongeremd
560 kg
Bekleding
Velours
Interieurkleur
Grijs
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
1
Historie & RDW
6
1e toelating
31 mei 2007
1e tenaamstelling NL
31 mei 2007
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
14 oktober 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
24 augustus 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 19.199
BPM
€ 4.154
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)†indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Verzekering voor deze Citroën C3
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
✓Buitenspiegels inklapbaar
✓Bumpers in carrosseriekleur
✓Centrale vergrendeling met afstandsbediening
✓Dimlichten automatisch
✓Getint glas
✓Lichtmetalen velgen
✓Lichtmetalen velgen 15"
✓Mistlampen voor
✓Parkeersensor achter
✓Trekhaak
Omschrijving
Kleur: Gris Fer. Keurige, goed onderhouden Citroën C3 in een luxe EXCLUSIVE uitvoering met o.a. Climate Control, Cruise Control, Originele Lichtmetalen Velgen, Mistlampen in de voorbumper, Parkeerhulp achter, Velours bekleding en een Trekhaak. De auto is schadevrij en er is NIET in gerookt. De auto heeft 5000 km geleden nog een onderhoudsbeurt gehad en staat op 4 zeer goede All-Season banden ! Vraagprijs betreft de MEENEEMPRIJS zonder garantie met een nieuwe of recente APK, inruil is (beperkt) mogelijk tegen handelsprijs. Kijk op www.autolouwes.nl voor nog veel meer betaalbare occasions !
Auto Louwes is een all-round BOVAG bedrijf gespecialiseerd in Peugeot en Citroen. Tevens hebben wij een uitstekende werkplaats waar u voor al uw onderhoud, reparaties en APK-keuringen aan alle merken en types terecht kunt. Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.00 tot 17.30, zaterdag en zondag zijn wij gesloten. Graag tot ziens bij Auto Louwes in Roden !
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
“Peugeot 307 gekocht. Werkt als een trein!
Fijn bedrijf en goed bakkie koffie.
Service is goed geregeld.
Kleine beurt en bakkie koffie bij de volgende apk. Nogmaals dank voor de fijne auto. Update: auto rijdt nog steeds als een zonnetje! Tot snel bij de apk.”
Bart Z.
“Gratis leenauto tijdens servicebeurt. Dat is mooi. 👍
Alles mooi op tijd afgerond. Dat is niet overal zo. Had al eerder goede ervaringen met deze garage. Kom graag terug.”
Rene P.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,1
37 reviews · Auto Louwes, Roden
“Peugeot 307 gekocht. Werkt als een trein!
Fijn bedrijf en goed bakkie koffie.
Service is goed geregeld.
Kleine beurt en bakkie koffie bij de volgende apk. Nogmaals dank voor de fijne auto. Update: auto rijdt nog steeds als een zonnetje! Tot snel bij de apk.”
Bart Z.
“Gratis leenauto tijdens servicebeurt. Dat is mooi. 👍
Alles mooi op tijd afgerond. Dat is niet overal zo. Had al eerder goede ervaringen met deze garage. Kom graag terug.”
Rene P.
Twijfel je tussen de Citroën C3 en een ander model?
Deze Citroën C3 uit 2007 staat te koop voor € 2.950 bij Auto Louwes in Roden. De kilometerstand bedraagt 178.361 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Citroën C3 uit 2007?
Dit exemplaar heeft 178.361 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Auto Louwes in Roden.
Wat is de bijtelling van deze Citroën C3?
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.