Citroën C4 Cactus 1.2PT 111PK Business NL AUTO uit 2018, 111 pk, tellerstand 120.487 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 3 juni 2026, tellerstand logisch volgens RDW, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2018
Kilometerstand
120.487 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
grijs
Motor & prestaties
5
Vermogen
111 pk (82 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Topsnelheid
188 km/h
Afmetingen
4
Lengte
4.170 mm
Breedte
1.730 mm
Hoogte
1.540 mm
Wielbasis
2.600 mm
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
4,5 l/100km
CO₂-uitstoot
104 g/km
Emissieklasse
EURO 6 W
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.005 kg
Max. trekgewicht geremd
950 kg
Interieurkleur
Antraciet
Historie & RDW
7
1e toelating
28 mei 2018
1e tenaamstelling NL
28 mei 2018
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
3 juni 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
21 augustus 2026
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 22.175
BPM
€ 2.911
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze Citroën C4 Cactus
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Citroën C4 Cactus
Indicatief € 169 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 8.444 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €156/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Lichtmetalen velgen 16"
✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
✓Buitenspiegels verwarmbaar
✓Bumpers in carrosseriekleur
✓Centrale deurvergrendeling
✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
✓Dimlichten automatisch
✓Elektronische remkrachtverdeling
✓LED dagrijverlichting
✓Lichtmetalen velgen
✓Metaalkleur
✓mistlampen voor adaptief
Omschrijving
Jaap Dik over deze Citroën C4 Cactus
Leuke C4 Cactus. NL auto met de NAP! Distributieriem vervangen bij 101.700km Uiteraard met nieuwe apk!
Hij toont aantrekkelijk en tegelijk onverzettelijk. Met deze stoere SUV bent u onder alle omstandigheden veilig onderweg. Een krachtige driecilinder benzinemotor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Verder is de Citroën uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare...
lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Deze auto gaat met u in gesprek. Hij vertelt u dankzij remote services alles over de status van diverse onderdelen en laat zich desgevraagd ook activeren. Gewoon via uw smartphone. Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem en het navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij DAB-ontvangst. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! De elektronische systemen in deze Citroën helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. De uitrusting van deze auto is met cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
In de Citroën C4 Cactus heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Citroën. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. Met voorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Wij leveren deze auto met het tellerrapport van Nationale Autopas. Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën C4 Cactus
148 reviews · Jaap Dik Auto’s Hoogezand, Hoogezand
“Begin december 2025 een mooie ford focus wagon gekocht. Door de drukte in de garage heeft het even geduurd voordat de auto klaar was. Bij het ophalen van de auto bleek dat er nog een paar puntjes waren die niet in orde waren. Dit gelijk aangegeven en dat is goed opgepakt! De verkopers in de garage zijn erg vriendelijk, maar de grootste pluim is voor de monteur genaamd Fedde. Een vriendelijke, rustige man, professioneel en zeer behulpzaam. Ontzettend bedankt voor het in orde maken van de auto! We zijn heel erg blij met onze mooie auto!”
Chantal W.
“In juli 2025 hier een auto gekocht met een jaar garantie. Onlangs hoorde we een wat schurend geluid bij het optrekken. Dit bleek om een kapotte draagarm te gaan. Aangezien dit om slijtage gaat valt dit officieel niet onder de garantie. Toch werd hier op een fijne manier in meegedacht en zijn we wat mij betreft tot een prima oplossing gekomen om het te herstellen.”
Patrick B.
Over deze dealer
Google-reviews
4,2
148 reviews · Jaap Dik Auto’s Hoogezand, Hoogezand
“Begin december 2025 een mooie ford focus wagon gekocht. Door de drukte in de garage heeft het even geduurd voordat de auto klaar was. Bij het ophalen van de auto bleek dat er nog een paar puntjes waren die niet in orde waren. Dit gelijk aangegeven en dat is goed opgepakt! De verkopers in de garage zijn erg vriendelijk, maar de grootste pluim is voor de monteur genaamd Fedde. Een vriendelijke, rustige man, professioneel en zeer behulpzaam. Ontzettend bedankt voor het in orde maken van de auto! We zijn heel erg blij met onze mooie auto!”
Chantal W.
“In juli 2025 hier een auto gekocht met een jaar garantie. Onlangs hoorde we een wat schurend geluid bij het optrekken. Dit bleek om een kapotte draagarm te gaan. Aangezien dit om slijtage gaat valt dit officieel niet onder de garantie. Toch werd hier op een fijne manier in meegedacht en zijn we wat mij betreft tot een prima oplossing gekomen om het te herstellen.”
Patrick B.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Citroën C4 Cactus
Wat kost de Citroën C4 Cactus 2018 bij Jaap Dik Auto’s Hoogezand?
Deze Citroën C4 Cactus uit 2018 staat te koop voor € 8.444 bij Jaap Dik Auto’s Hoogezand in Hoogezand. De kilometerstand bedraagt 120.487 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Citroën C4 Cactus uit 2018?
Dit exemplaar heeft 120.487 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Jaap Dik Auto’s Hoogezand in Hoogezand.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Citroën C4 Cactus?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Citroën C4 Cactus € 169 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 8.444 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.