Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsCitroënCitroën ë-C4

Citroën ë-C4 (2022)

Feel 50 kWh 136pk Automaat

€ 16.825
ⓘ Prijsopbouw
Netto €13.905·BTW €2.920
Totaal incl. BTW: €16.825

Nieuwprijs 39.949 58% lager (€23.124 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot mrt 2028Label A
Netto €13.905·BTW €2.920
Totaal incl. BTW: €16.825
  • 2022
  • 24.668 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • grijs
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNefkens Eindhoven | Geldropseweg
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Citroën ë-C4 Feel 50 kWh 136pk Automaat uit 2022, 136 pk, 0–100 km/u in 9,7 s, 357 km elektrische actieradius, tellerstand 24.668 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 13 maart 2028, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2022
Kilometerstand
24.668 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
grijs

Motor & prestaties

Vermogen
136 pk (100 kW)
Acceleratie (0-100 km/u)
9.7 s
Koppel
260 Nm
Topsnelheid
150 km/h

Elektrisch

Accucapaciteit
50 kWh
Batterijconditie
95%
Elektrische actieradius
357 km
Laadvermogen (AC)
11 kW

Verbruik & milieu

Energielabel
A
Emissieklasse
AX

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.536 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Ambiance urban grey

Historie & RDW

1e toelating
25 juli 2022
1e tenaamstelling NL
25 juli 2022
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
13 maart 2028
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
4 april 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 39.949
Bijtellingspercentage
16%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €257/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Leasetermijn

257/mnd

Bijtelling netto

234/mnd

Totaal

491/mnd

72 mnd · 9,9% JKP

Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
90.5%
Band: 45.3/50 kWh~294 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
45.3 kWh
van 50 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−9.5%
4 jaar, 6.167 km/jaar
Geschatte cycli
~82
4% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
88.1%
2029
83.4%
2031
78.6%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • achteropkomend verkeer waarschuwing
  • airco (automatisch)
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Autonomous Emergency Braking
  • cruise control
  • full-LED koplampen
  • lichtmetalen velgen 18"
  • metaalkleur
  • rijstrooksensor met correctie
  • achterbank in delen neerklapbaar
  • alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem

Omschrijving

Druk het gaspedaal in en voel de fenomenale kracht van de elektromotor. In een elektrische auto rijdt u tegelijk dynamisch en ontspannen. De prestaties van de elektromotor kunnen de vergelijking met een brandstofmotor moeiteloos aan. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 24668 De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, adaptief dempingsysteem, geluidsisolerende ramen, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank. U zult verrukt zijn van de digitale wereld van mobiliteit; het digitale dashboard projecteert alles wat u nodig heeft om uw rit aangenaam en veilig te maken. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Ook lekker handig is de audiobediening op het stuur. Natuurlijk behoren DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening ook tot de uitrusting van deze complete auto. Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Citroen in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Citroen bovendien hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. Elektrisch rijden ervaren? Neem contact op en maak een afspraak voor een proefrit. Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen. Van harte welkom!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën ë-C4

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNefkens Eindhoven | Geldropseweg
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Nefkens Eindhoven | Geldropseweg

Geldropseweg 191

5613 LM Eindhoven

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
584 reviews · Nefkens Eindhoven | Geldropseweg, Eindhoven
Als je de auto voor een grote beurt brengt met vervangend vervoer. En voor de tweede maal krijg je te horen dat de info over vervangend vervoer niet is meegekomen frustreert mij dat behoorlijk. En dan wordt er gewoon gezegd maak maar een nieuwe afspraak. Gelukkig dat de medewerker mijn behoorlijke frustratie zag e uiteindelijk toch met een oplossing kwam in de vorm van een huurauto. Vandaar toch 4 sterren. Ze zijn altijd wel vriendelijk.

Stefan W.

Bij een vervelende garantiekwestie met een vervangen dynamo in Frankrijk hebben de mannen van de werkplaats me goed geholpen. De afstemming was prettig, de communicatie helder: updates via klantportaal, compleet met foto's en mondelinge toelichting wanneer gewenst. Ze hebben goed meegedacht en flexibel aangepast aan de omstandigheden. Enorm dank aan iedereen van de werkplaats.

Mir G.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
584 reviews · Nefkens Eindhoven | Geldropseweg, Eindhoven
Als je de auto voor een grote beurt brengt met vervangend vervoer. En voor de tweede maal krijg je te horen dat de info over vervangend vervoer niet is meegekomen frustreert mij dat behoorlijk. En dan wordt er gewoon gezegd maak maar een nieuwe afspraak. Gelukkig dat de medewerker mijn behoorlijke frustratie zag e uiteindelijk toch met een oplossing kwam in de vorm van een huurauto. Vandaar toch 4 sterren. Ze zijn altijd wel vriendelijk.

Stefan W.

Bij een vervelende garantiekwestie met een vervangen dynamo in Frankrijk hebben de mannen van de werkplaats me goed geholpen. De afstemming was prettig, de communicatie helder: updates via klantportaal, compleet met foto's en mondelinge toelichting wanneer gewenst. Ze hebben goed meegedacht en flexibel aangepast aan de omstandigheden. Enorm dank aan iedereen van de werkplaats.

Mir G.

Veelgestelde vragen over deze Citroën ë-C4

Wat kost de Citroën ë-C4 2022 bij Nefkens Eindhoven | Geldropseweg?

Deze Citroën ë-C4 uit 2022 staat te koop voor € 16.825 bij Nefkens Eindhoven | Geldropseweg in Eindhoven. De kilometerstand bedraagt 24.668 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Citroën ë-C4 uit 2022?

Dit exemplaar heeft 24.668 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Nefkens Eindhoven | Geldropseweg in Eindhoven.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Citroën ë-C4?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Citroën ë-C4 € 357 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 16.825 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Citroën ë-C4 2022 een elektrische auto?

Ja, deze Citroën ë-C4 uit 2022 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 16.825 bij Nefkens Eindhoven | Geldropseweg in Eindhoven.