“Zeer recent een auto gekocht en heel erg tevreden over de dienstverlening van mnr. Krijgsman. Was een hele fijne ervaring voor wat betreft de aankoop van een auto. Hij heeft ons zeer goed geholpen!”
Tulay K.
VZ e-Hybrid
CUPRA Formentor VZ e-Hybrid uit 2026, tellerstand 20.829 km, onbekend, handgeschakeld.
Gebaseerd op 365 vergelijkbare CUPRA Formentor occasions
Deze auto staat op € 26.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €319/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €8.892 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Bij het ontwerpen van de CUPRA Formentor stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze Formentor is van het bouwjaar, hij heeft 20829 kilometer gelopen. Tot de uitrusting van deze CUPRA behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, warmtewerend glas, elektrische handrem, zwarte hemelbekleding en in hoogte verstelbare voorstoelen. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Caravan afgekoppeld? Dan kan de elektrisch inklapbare trekhaak uit de weg. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van climatronic 3 zones airconditioning is voorzien. Met keyless entry opent en sluit u de portieren zonder dat u de sleutel vasthoudt. Met DAB-ontvanger, isofix-aansluiting en bekerhouder is deze auto helemaal compleet. Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Bij het ontwerpen van de CUPRA Formentor stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze Formentor is van het bouwjaar, hij heeft 20829 kilometer gelopen. Tot de uitrusting van deze CUPRA behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, warmtewerend glas, elektrische handrem, zwarte hemelbekleding en in hoogte verstelbare voorstoelen. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Caravan afgekoppeld? Dan kan de elektrisch inklapbare trekhaak uit de weg. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van climatronic 3 zones airconditioning is voorzien. Met keyless entry opent en sluit u de portieren zonder dat u de sleutel vasthoudt. Met DAB-ontvanger, isofix-aansluiting en bekerhouder is deze auto helemaal compleet. Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.