“Bij Tim mijn eerste auto gekocht, is een fijne verkoper met verstand van zaken. Communicatie vanuit Tim is ook top zou dit bedrijf zeker aanraden voor uw auto aankoop!”
Rick H.
1.5 16V 4WD *1e eig/Airco/Afn. trekhaak/Historie/ 4X4
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 159/mnd — vergelijk autoleningen
Daihatsu Terios 1.5 16V 4WD *1e eig/Airco/Afn. trekhaak/Historie/ 4X4 uit 2009, 105 pk, 0–100 km/u in 12,4 s, tellerstand 67.414 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 29 juni 2027.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 159 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 7.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Een Daihatsu Terios met 4WD , diff-lock , werkende airco, afneembare trekhaak en een handgeschakelde versnellingsbak, die zie je niet veel! En nog opmerkelijker is het feit dat dit guitige , maar in het terrein zéér capabele, terreinautootje aantoonbaar slechts 1 eigenaresse heeft gehad sinds nieuwlevering in 2009! Deze mevrouw heeft er in al die jaren slechts 67000km mee gestuurd, en de auto grotendeels zelfs bij de Daihatsu-dealer in onderhoud heeft gehad. Ik heb deze Terios AWD / 4x4 / 4WD , hoe je hem ook noemen wil, in Duitsland gekocht bij een Hyundai-dealer die 'm ingeruild had en enkel "eigen merk" verkoopt. Door het lage gewicht, de korte eerste versnelling en het diff-lock kom je in slecht terrein écht met de grote jongens mee, maar de gemiddelde koper van een Terios zal dat allemaal spreekwoordelijke wurst wezen, die wil gewoon een betrouwbare Japanner met hoge instap en weinig kilometers. Deze auto rijdt echt als nieuw en gaat nog jaren mee! De afneembare trekhaak is nooit gebruikt en zit nog glimmend in de opbergtas, dit is echt een uniek exemplaar! De auto staat rijklaar voor u gereed, het NL kenteken is er bij ( KKT-65-X ) , de auto heeft een onderhoudsbeurt gehad en de APK is geldig t/m 29-06-2027. Omdat ik vaak onderweg ben om auto's in te kopen en op te halen graag even een afspraak maken voor een bezichtiging en/of een proefrit, dit voorkomt dat u voor een dichte deur komt te staan. Controleer voor aanschaf of de in de advertentie beschreven uitrusti