“Recent mijn c63s gekocht bij Auto Garant goed ontvangen door Erwin daardoor alles super verlopen, eerlijke inruilprijs gekregen voor mijn a35. Ik kan het bedrijf alleen maar aanbevelen. 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻”
Kev M.
3+1 La Prima By Bocelli 42 kWh (17.285Km!! Leder Carplay ACC JBL Camera Full-Led 17Inch Pdc V+A PrivacyGlass)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 480/mnd — vergelijk autoleningen
Fiat 500 3+1 La Prima By Bocelli 42 kWh (17.285Km!! Leder Carplay ACC JBL Camera Full-Led 17Inch Pdc V+A PrivacyGlass) uit 2023, tellerstand 17.285 km, elektrisch, automaat.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 480 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 23.950 en je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €406/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €3.593 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Internet meeneemprijs € 23.950,- Full serviceprijs inclusief afleverbeurt en 12 maanden Bovag garantie € 24.950,-. Bij het ontwerpen van de Fiat 500 stonden comfort en praktische bruikbaarheid centraal. Deze dealeronderhouden auto van het bouwjaar Fiat heeft 17285 kilometer op de teller staan. Met de elektromotor zoeft u fluisterzacht over de weg. Om het af te maken is deze auto voorzien van een lederen interieur. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Bij de uitrusting van deze Fiat horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Overzicht, informatie en functionaliteit: dat biedt het digitale dashboard. U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Oliepeil, bandenspanning, sloten en andere functies zijn via een speciale app overal te checken dankzij Connected Services. Geen betere plek om naar goede muziek te luisteren dan in de auto. Daarom treft u hier het high performance audiosysteem aan! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB+ radio, regensensor en keyless entry. De automatische veiligheidssystemen in deze Fiat fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. Deze auto wordt geleverd met Bovag Garantie en u kunt er dan ook verzekerd van zijn dat hij grondig is gecontroleerd. Wanneer wilt u een proefrit maken? Neem contact op en we maken een afspraak voor een muisstille rit in deze elektrische droomauto! Bedrijfsinformatie: Wij zijn een bij de Bovag aangesloten autobedrijf met +/_50 Bovag occasions van Dealerkwaliteit met volledige Onderhoudshistorie. Verder behoort een eventuele Aankoopkeuring ook tot de mogelijkheden. Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.