“Super klantvriendelijk en online perfecte planning voortgang en offerte vooraf voor akkoord. Al jaren een zeer tevreden klant.”
Rob J.
1.2 Hybrid 145PK Icon
Nieuwprijs €34.561 — 25% lager (€8.811 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 506/mnd — vergelijk autoleningen
Fiat 600 1.2 Hybrid 145PK Icon uit 2026, 145 pk, 0–100 km/u in 8,5 s, tellerstand 689 km, hybride, automaat.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 506 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 25.750 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €317/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €7.448 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goede prestaties, aantrekkelijke extra's en perfect onderhouden: deze Fiat 600 stelt zich graag aan u voor! Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 689 kilometer heeft gereden sinds 2026. Het beste van twee werelden komt samen in de hybride motor. Daarmee wordt deze Fiat 600 aangedreven door zowel brandstof als door de elektrische accu, die al rijdend of remmend wordt bijgeladen. Ook is de auto voorzien van: LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. De automatische ruitenwissers schakelen zichzelf automatisch in en uit en houden de voorruit schoon. Natuurlijk is deze Fiat 600 voorzien van cruise control. Een comfortabele optie is keyless entry. U kunt de portieren openen en afsluiten zonder de sleutel vast te houden. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen? Disclaimer: . Goede prestaties, aantrekkelijke extra's en perfect onderhouden: deze Fiat 600 stelt zich graag aan u voor! Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 689 kilometer heeft gereden sinds 2026. Het beste van twee werelden komt samen in de hybride motor. Daarmee wordt deze Fiat 600 aangedreven door zowel brandstof als door de elektrische accu, die al rijdend of remmend wordt bijgeladen. Ook is de auto voorzien van: LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. De automatische ruitenwissers schakelen zichzelf automatisch in en uit en houden de voorruit schoon. Natuurlijk is deze Fiat 600 voorzien van cruise control. Een comfortabele optie is keyless entry. U kunt de portieren openen en afsluiten zonder de sleutel vast te houden. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen? Disclaimer: .