Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Ford›Ford Focus

Ford Focus (2008)

2.5 ST

€ 7.650

Nieuwprijs €36.675 — 79% lager (€29.025 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 153/mnd — vergelijk autoleningen

✈ Geïmporteerd✓ APK tot aug 2027Label E
  • 2008
  • 183.824 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Zwart
  • Label E

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHarmsma Automotive Blokzijl
  • Prijs getoetstVergeleken met 53 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Ford Focus 2.5 ST uit 2008, 226 pk, 0–100 km/u in 6 s, tellerstand 183.824 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 21 augustus 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2008
Kilometerstand
183.824 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
226 pk (166 kW)
Cilinderinhoud
2521 cc
Aantal cilinders
5
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
6 s
Topsnelheid
241 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
9,3 l/100km
CO₂-uitstoot
224 g/km
Energielabel
E
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.337 kg

Historie & RDW

1e toelating
21 augustus 2008
1e tenaamstelling NL
22 februari 2018
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
21 augustus 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
5 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 36.675
BPM
€ 1.054
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 53 vergelijkbare Ford Focus occasions

↑ 94% boven marktprijs
€ 2.750
Laag
€ 3.950
Mediaan
€ 4.975
Hoog

Deze auto staat op € 7.650 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Verzekering voor deze Ford Focus

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Ford Focus

Indicatief € 153 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 7.650 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 238
  • 48 mnd · € 185
  • 60 mnd · € 153
  • 72 mnd · € 132

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Airco
  • ✓Airco automatisch
  • ✓Audioinstallatie met CD-speler
  • ✓Bandenspanningscontrolesysteem
  • ✓Binnenspiegel automatisch dimmend
  • ✓Sportstoelen
  • ✓Lichtmetalen velgen 18
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓Buitenspiegels verwarmbaar
  • ✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Elektrisch schuif-/kanteldak
  • ✓Metallic lak

Omschrijving

Hierbij bieden wij deze prachtige Ford Focus ST 2.5T aan, afkomstig van een echte liefhebber! Uitgevoerd in de prachtige kleur stelling '' Panther Black ''. Dit specifieke exemplaar verkeert voor zijn leeftijd en kilometerstand in uitzonderlijk nette staat. Het gaat hier om het facelift model, deze onderscheidt zich van de rest door het vernieuwde, agressievere design en een modernere uitstraling. Een echte liefhebbersauto die looks, comfort en prestaties perfect combineert. Uiteraard voorzien van de iconische Vijfcilinder turbo motor geproduceerd door Volvo. Verder is deze ST uitgevoerd met onder andere: - Schuif / kantel dak – Climate control – Recaro interieur – Automatische verlichting – Keyless start - Parkeersensoren achterzijde Dit exemplaar is volgens de boekjes onderhouden, wordt geleverd met de volledige historie en twee handzenders. Dit exemplaar wordt geleverd met de volledige onderhoudshistorie incl. twee handzenders. OVER ONS: Wij zijn twee broers met een enorme passie voor auto’s. Bij ons draait alles om autorijplezier en een persoonlijke benadering, zonder dat u de hoofdprijs betaalt. We zijn gespecialiseerd in detailen, onderhoud én de verkoop van occasions met karakter. Wat ons echt onderscheidt, is onze focus op klanttevredenheid. We nemen de tijd om naar uw wensen te luisteren, geven eerlijk advies en zorgen ervoor dat u niet alleen met een auto, maar ook met vertrouwen weggaat. Of u nu komt voor een onderhoudsbeurt, een poetsbeurt of uw volgende occasion: bij ons staat u centraal. Onze missie? Betaalbaar auto plezier, betrouwbaarheid en oprechte aandacht. Tot ziens in Blokzijl! Harmsma Automotive Scheepsdiep 22 8356 VJ Blokzijl Tel: 06-83266569 E-mail: info@harmsma-automotive.nl

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Ford Focus

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHarmsma Automotive Blokzijl
  • Prijs getoetstVergeleken met 53 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Harmsma Automotive

Scheepsdiep 22

8356 VJ Blokzijl

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
34 reviews · Harmsma Automotive, Blokzijl
“Heb hier pas een auto gekocht en dat was een goede ervaring. Het contact met Jilke was fijn en hij was eerlijk over de kleine gebreken van de auto. Toen bij aflevering bleek dat de hoofdsteunen achter ontbraken (hadden we beide eerder niet opgemerkt) werden er snel vervangende geregeld die thuis werden gestuurd. Bedankt Jilke!”

Evelien P.

“Recent een Kia Niro gekocht bij Harmsma automotive en erg tevreden over de service. Een start-up van 2 broers samen met vrienden, maar je merkt direct dat hier echte passie voor auto’s zit. Ze denken met je mee, nemen de tijd voor je en zijn eerlijk in hun advies. Ook een goede deal gekregen voor mijn auto met inruil. Fijne en betrouwbare ervaring, zeker een aanrader!”

Britt B.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
34 reviews · Harmsma Automotive, Blokzijl
“Heb hier pas een auto gekocht en dat was een goede ervaring. Het contact met Jilke was fijn en hij was eerlijk over de kleine gebreken van de auto. Toen bij aflevering bleek dat de hoofdsteunen achter ontbraken (hadden we beide eerder niet opgemerkt) werden er snel vervangende geregeld die thuis werden gestuurd. Bedankt Jilke!”

Evelien P.

“Recent een Kia Niro gekocht bij Harmsma automotive en erg tevreden over de service. Een start-up van 2 broers samen met vrienden, maar je merkt direct dat hier echte passie voor auto’s zit. Ze denken met je mee, nemen de tijd voor je en zijn eerlijk in hun advies. Ook een goede deal gekregen voor mijn auto met inruil. Fijne en betrouwbare ervaring, zeker een aanrader!”

Britt B.

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Ford Focus

Wat kost de Ford Focus 2008 bij Harmsma Automotive?

Deze Ford Focus uit 2008 staat te koop voor € 7.650 bij Harmsma Automotive in Blokzijl. De kilometerstand bedraagt 183.824 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Ford Focus uit 2008?

Dit exemplaar heeft 183.824 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Harmsma Automotive in Blokzijl.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Ford Focus?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Ford Focus € 153 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 7.650 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →