RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Ford Focus Wagon 1.8 Limited Airco, Navi, Trkhaak uit 2010, 125 pk, 0–100 km/u in 10,5 s, tellerstand 213.004 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 2 april 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2010
Kilometerstand
213.004 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Stationwagon
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
7
Vermogen
125 pk (92 kW)
Cilinderinhoud
1798 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
10.5 s
Topsnelheid
198 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Afmetingen
4
Lengte
4.470 mm
Breedte
1.990 mm
Hoogte
1.500 mm
Wielbasis
2.640 mm
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
7 l/100km
CO₂-uitstoot
167 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 5
Uitvoering & afwerking
7
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.240 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.895 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg
Max. trekgewicht ongeremd
670 kg
Laadvermogen
655 kg
Historie & RDW
6
1e toelating
31 maart 2010
1e tenaamstelling NL
31 maart 2010
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
2 april 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
4 september 2026
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 23.573
BPM
€ 4.876
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze Ford Focus
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
✓Lichtmetalen velgen 16"
✓Airbag(s) hoofd achter
✓Airbag(s) hoofd voor
✓Airbag(s) side voor
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airco automatisch
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
✓Audio-navigatie full map
✓Audioinstallatie met CD-speler
✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Omschrijving
**Ford Focus Wagon 1.8 Limited**
Kenteken: **57LFB6**
Bouwjaar: **2010**
APK geldig tot: **2027-04-02**
Laat je verrassen door deze perfect onderhouden Ford Focus Wagon 1.8 Limited! Deze veelzijdige stationwagen combineert sportieve prestaties met een hoge mate van comfort. De krachtige 1.8 benzinemotor levert 92 kW (125 pk) en heeft een topsnelheid van 198 km/h, terwijl het gemiddeld verbruik prettig bescheiden blijft op 7 liter per 100 km. Met een trekgewicht van 1200 kg en een ruim interieur met vijf zitplaatsen is deze Focus ideaal voor zowel gezinnen als zakelijke rijders.
Uitgevoerd in stijlvol Grijs en voorzien van opties zoals:
? Elektrische ramen vóór en achter
? Automatische airconditioning
? Cruise control
? Verwarmde voorruit
? Sportstoelen
? Bluetooth-connectiviteit voor handsfree bellen en muziekstreaming
? Audio-navigatie met full map
? Mistlampen vóór
? Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
? Lichtmetalen 16" velgen
Deze Focus Wagon is bovendien uitgerust met veiligheidssystemen zoals hoofd-, zij-, en passagiersairbags, Anti Blokkeer Systeem en Elektronisch Stabiliteitsprogramma. Het praktische interieur biedt extra comfort met een lederen stuur, een automatisch dimmende binnenspiegel en parkeersensoren achter.
Bij aankoop geniet je van een langdurige APK tot april 2027 en ook is deze auto voorzien van een volledige onderhoudsbeurt. Klaar voor zorgeloze kilometers!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
“Ik heb hier op 13 juli een Renault Captur uit 2014 gekocht, de auto was perfect, maar na 6 weken hoorde ik een hard getik onder de motorkap, en het was de distributie ketting. Ik ben heel goed geholpen door deze garage en er is een nieuwe ketting in gekomen, ik ben Super blij dat ik zo goed geholpen ben.
Echt een hele goede service. Dank je wel.”
Connie V.
“Vandaag mijn oude ford ingeleverd en een andere gekocht. Mooi prijs voor de oude auto gekregen. Goede service en top prijs. Nu geneieten van de andere ford”
Marsna E.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,8
693 reviews · BM Cars BV, Boxtel
“Ik heb hier op 13 juli een Renault Captur uit 2014 gekocht, de auto was perfect, maar na 6 weken hoorde ik een hard getik onder de motorkap, en het was de distributie ketting. Ik ben heel goed geholpen door deze garage en er is een nieuwe ketting in gekomen, ik ben Super blij dat ik zo goed geholpen ben.
Echt een hele goede service. Dank je wel.”
Connie V.
“Vandaag mijn oude ford ingeleverd en een andere gekocht. Mooi prijs voor de oude auto gekregen. Goede service en top prijs. Nu geneieten van de andere ford”
Marsna E.
Twijfel je tussen de Ford Focus en een ander model?